Warsztaty fotografii sportowej z CEWE FOTOJOKER i Olympus - Blog FOTOJOKER.pl

Warsztaty fotografii sportowej z CEWE FOTOJOKER i Olympus

Do pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostwa Śląska pozostało już tylko kilka dni. Jak co roku, na trasie rajdu nie zabraknie sportowych emocji i ciekawych atrakcji. O jedną z nich zadbała firma CEWE FOTOJOKER we współpracy z marką Olympus.

Podczas pierwszej rundy mistrzostw Śląska – I Rajdu Ziemi Głubczyckiej fani rajdowych emocji i szybkich kadrów będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach fotograficznych, które przygotowała dla nich firma CEWE FOTOJOKER we współpracy z cenionym producentem sprzętu fotograficznego, marką Olympus. W trakcie warsztatów, które poprowadzi Przemysław Jakubczyk, doświadczony fotograf i Olympus Master Trainer, uczestnicy dowiedzą się między innymi jak dobrać i ustawić sprzęt tak, aby uchwycone kadry zachowywały swoją ostrość i niepowtarzalny charakter.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i może wziąć w nich udział każdy, jednak liczba miejsc jest ograniczona. By zgłosić swój udział wystarczy do 16 maja na adres: warsztaty@fotojoker.pl wysłać maila z imieniem i nazwiskiem osoby zainteresowanej warsztatami. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Warsztaty fotografii Rajd Głubczyce”. Warsztat rozpocznie się 18 maja od godziny 8:00 w strefie kibica na odcinku Idared. Podczas warsztatów uczestnicy będą korzystać ze sprzętu marki Olympus, między innymi z flagowych aparatów OM-D E-M1 Mark II oraz nowości na rynku – OM-D E-M1X

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska to cykliczna impreza, składająca się z 6 rund. Już 18 maja, rywalizację o tytuł rajdowego mistrza Śląska zainauguruje I Rajd Ziemi Głubczyckiej. Jest to nowość na polskiej mapie imprez rajdowych. Warto również podkreślić, że Rajd Ziemi Głubczyckiej to nie tylko odcinki specjalne w ramach mistrzostw Śląska. To również druga runda rajdowego samochodowego Pucharu Śląska. Cykl tej imprez cieszy się szczególną popularnością wśród amatorów i to miedzy innymi do nich jest kierowany.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Dominika Niewińska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *