Warsztaty fotografii portretowej z SONY i FOTOJOKER - Wrocław 9.12

Warsztaty fotografii portretowej z SONY

warsztaty fotografii portretowej z SONY

Zapraszamy na Warsztaty fotografii portretowej z SONY. Zajęcia odbędą się we Wrocławiu, w studiu fotograficznym MOST – 9 grudnia. Warsztaty dla początkujących poprowadzi szkoleniowiec firmy SONY (Rafał Wylęgała), a w studiu będzie profesjonalna modelka.

Dlaczego warto wziąć udział?

Warsztaty fotografii portretowej z SONY i FOTOJOKER to okazja do nabycia nowych lub szlifowania już zdobytych umiejętności. Zdjęcia ludzi czy zwierzą to niełatwa sztuka, gdyż mamy do czynienia z żywym organizmem.

Zajęcia odbędą się w 2 grupach, pierwsza od 10:00 do 14:00 i druga od 15:00 do 19:00. Koszt warsztatów to 200 zł, ale zwracamy tę kwotę w postaci rabatu na akcesoria fotograficzne zakupione w sklepie Fotojoker w Magnolia Park. Bilety będą do kupienia w sklepie Fotojoker w Magnolia Park Wrocław na ulicy Legnickiej 58 lub na TEJ PODSTRONIE.. Ilość miejsc jest ograniczona.

Czekamy na Ciebie z mnóstwem wiedzy i fajnej zabawy, a dobre portrety staną się dla Ciebie łatwiejsze do wykonania!

W tajniki fotografii portretowej wprowadzi Cię specjalista z firmy SONY – Rafał Wylegała.

O jakości trenera piłkarskiego mówią wyniki, o jakości fotografia mówią jego zdjęcia. Poniżej tylko kilka fotografii autorstwa Rafała Wylegały – więcej znajdziesz na jego Instagramie TUTAJ.

Dobry trener to podstawa dobrych warsztatów

Zainteresowały Cię fotografie Rafała Wylegały? O wszystkie tajniki tego typu zdjęć możesz zapytać go podczas warsztatów. Zresztą o tym, że “Ty też możesz robić dobre portrety” przekonywaliśmy już w naszym artykule na ten temat (kliknij w powyższy tytuł, aby przeczytać artykuł Weroniki Roter i zobaczyć jej zdjęcia).

warsztaty fotografii portretowej z SONY“Od początku lat dziewięćdziesiątych fotografia jest dla mnie pasją i sposobem na życie. Uwielbiam łapać życie na gorąco, fotografuję niemal codziennie. Notuję aparatem sytuacje, ludzi, światło. Od 12 lat moim głównym zajęciem jest prowadzenie szkoleń i warsztatów fotograficznych. Od sześciu lat prowadzę fotobloga: wylegala.com. Ludzie to najciekawszy temat zdjęć, wartość takich zdjęć rośnie wraz z czasem. Właśnie chwytanie czasu i emocji uważam za największą siłę fotografii. Fotografia portretowa w studio jest doskonałą okazją by nauczyć się pracy z modelką, panowania nad światłem, ekspozycją i kolorem.”

Źródło zdjęć: Rafal Wylegała INSTAGRAM

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *