Warsztaty fotograficzne i testy sprzętu - Blog FOTOJOKER.pl

Warsztaty fotograficzne i testy sprzętu SONY

warsztaty fotograficzne

Portret to bardzo szlachetny, ale zróżnicowany rodzaj fotografii. Nie jest łatwy, bo prócz ciekawego tła trzeba też zadbać o samopoczucie fotografowanej osoby. To przecież żywa istota, więc ma swoje “ale” i granice. Dlatego też firma Fotojoker zabrała się za organizację zajęć i testów sprzętowych. Warsztaty Fotografii Portretowej z SONY to dopiero początek…

Jesień pod znakiem fotografii

Pierwsze warsztaty fotograficzne z serii tego typu zajęć odbyły się we Wrocławiu i były bezpłatne. 20 września, w sklepie Fotojoker w centrum handlowym Magnolia Park, entuzjaści fotografii portretowej i marki SONY zjawili się, aby testować aparaty oraz sprzęt foto na żywym organizmie. Poniżej znajdziesz kilka zdjęć, które są przedsmakiem październikowej serii warsztatów i testów sprzętowych w Fotojoker, ale o tym za chwilę…

To tylko przedsmak

Warsztaty Fotografii Portretowej w Magnolia Park we Wrocławiu nie były ostatnim tego typu wydarzeniem organizowanym przez Fotojoker’a.

Jeśli nie udało Ci się być z nami 20 września to zapraszamy na Warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się 9 grudnia 2017, również we Wrocławiu, ale tym razem w studiu fotograficznym MOST. Te warsztaty fotograficzne dla początkujących poprowadzi profesjonalny trener, szkoleniowiec firmy SONY, Rafał Wylęgała, a w studiu również obecna będzie również profesjonalna modelka.

Zajęcia odbędą się w 2 grupach, pierwsza od 11:00 do 15:00 i druga od 16:00 do 20:00. Koszt warsztatów to 200 zł, ale zwracamy tę kwotę w postaci rabatu na akcesoria fotograficzne zakupione w sklepie Fotojoker w Magnolia Park. Bilety do kupienia w sklepie Fotojoker w Magnolia Park Wrocław na ulicy Legnickiej lub online (TUTAJ). Czekamy na Ciebie z mnóstwem wiedzy i fajnej zabawy, a dobre portrety staną się dla Ciebie łatwiejsze do wykonania!

Uwaga, bilety nie będą już dostępne w dniu warsztatów, należy je zakupić znacznie wcześniej.

warsztaty fotograficzne - Weronika Roter

Szukasz inspiracji i motywacji? Odwiedź Instagrama naszej pracowniczki Fotojokera w Poznaniu.

Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć jej prace. Jeśli chcesz fotografować jak wspomniana Weronika Roter to z pewnością warto uczestniczyć w Warsztatach Fotografii Portretowej – 9 grudnia, Wrocław.

Nie tylko SONY

Byłeś już na Instagramie Weroniki? Na pewno chcesz robić takie portrety jak ona, kto by nie chciał. Jednak to wymaga treningu, pomysłu oraz oczywiście sprzętu. Dlatego Fotojoker, we współpracy z marką Olympus Nikon, zaprasza na kolejne eventy i dni otwarte.

Dni Otwarte OLYMPUS – bezpłatnie przetestujesz na miejscu sprzęt tej marki oraz zapytasz o radę specjalisty. Również na miejscu będzie można bezpłatnie wydrukować 2 fotografie, które wykonasz na miejscu – pozwól się sfotografować lub zabierz kogoś bliskiego i zrób mu zdjęcie markowym sprzętem Olympus, a potem bezpłatnie je wydrukuj. Dni Otwarte Olympus to także premiera aparatu Olympus OMD E-M10.

  • Wrocław 3.10.2017
  • Warszawa 9.10.2017
  • Poznań 10.10.2017
  • Kraków 12.10.2017

Więcej informacji na ten temat będzie pojawiać się na naszym profilu na Facebooku i blogu Fotojoker.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

2 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *