Walentynki - jeszcze więcej miłości z CEWE - Blog FOTOJOKER.pl

Walentynki – jeszcze więcej miłości z CEWE

Każda historia miłosna jest absolutnie wyjątkowa. Warto uczcić swoje uczucie w najbardziej wyjątkowy sposób. Z wykorzystaniem zdjęć stworzysz niebanalny i spersonalizowany prezent dla swojej drugiej połówki.

Oglądanie fotografii w komputerze nigdy nie będzie romantyczne. Na Walentynki wydrukuj wspólne chwile zatrzymane w szczęśliwych kadrach.

odbitki

Przypnij klamerką do sznurka razem wyciętym czerwonym sercem. Efekt gwarantowany!

odbitki

Wytnij zdjęcia w kształt serduszek i zawieś na sznurku. Proste i efektowne!

odbitki_na_walentynki

Najprostsze rozwiązania często przynoszą największy efekt. Kilka walentynkowych zawieszek w towarzystwie ulubionych zdjęć zachwyci każdego.

odbitki

CEWE FOTOKSIĄŻKA to najbardziej osobisty podarunek, jaki możesz sprawić ukochanej osobie. Zaangażowanie i osobisty wkład na pewno zaprocentują uśmiechem.

fotografia_walentynki

Jeżeli brakuje czasu na zaprojektowanie fotoksiążki idealnym rozwiązaniem będzie CEWE FOTOOBRAZ. Wystarczy jedno zdjęcie, żeby zapewnić Waszemu wspólnemu mieszkaniu niezwykle romantyczny, dekoracyjny detal.

fotoobrazy

 

Jedna, milutka maskotka wyrazi więcej niż tysiące słów. Co powiecie na misia w koszulce z Waszym wspólnym zdjęciem? Słodko i niebanalnie!

fotoprezenty

 

Każda historia miłosna jest wyjątkowa, podobnie jak każda chwila spędzona razem z ukochaną osobą. Warto te chwile zachować na dłużej!

Więcej inspiracji walentynkowych znajdziecie tutaj.

Niech miłość będzie z Wami!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *