Wakacyjne pozdrowienia - szybko, wygodnie, ciekawie Blog FOTOJOKER

Wakacyjne pozdrowienia – szybko, wygodnie, ciekawie

wakacyjne pozdrowienia

Pozdrowienia z wakacji to coś co lubimy zarówno wysyłać, jak i otrzymywać. Codzienne przygody na urlopie, szczęśliwie spędzony czas wolny oraz odprężone szare komórki, które budzą naszą kreatywność – to wszystko motywuje do dzielenia się radością z innymi. Czasami aż nie możemy się tego doczekać i chcemy mieć pod ręką szybki, łatwy i wygodny wydruk zdjęć, prosto ze smartfona lub innego nośnika, na którym zgromadziliśmy nasze wspomnienia wakacyjne. Już nawet 20 sekund wystarczy by cieszyć się odbitkami w dłoni, a niewiele dłużej poczekasz na stworzony na miejscu fotokalendarz lub ozdobną fotokartkę.

Zdjęcia natychmiastowe i wakacyjne pozdrowienia

Wywołane tym sposobem zdjęcia, można zamieścić w swoim albumie i powracać do cudownych wspomnień, gdy tylko zechcemy. To pozytywne emocje w zasięgu ręki, a takie zdjęcia natychmiastowe są też ciekawym pomysłem na dekorację ścian, szafki lub lodówki. Zatrzymasz czas i wspomnienia, które zawsze poprawią Ci humor, bo wydrukowane natychmiastowo zdjęcia są sposobem na podzielenie się wyjątkowymi momentami – wydruk trwa tylko chwilę, a efekt cieszy bardzo długo.

wakacyjne pozdrowienia

Łatwe przesyłanie zdjęć

CEWE FOTOKIOSKI to kilka sposobów na wygodny transfer danych. Zdjęcia wysyła się z nośników typu: pendrive, karta SD, płyta CD.  Można też korzystać z transmisji Bluetooth. Najłatwiej jednak podłączyć smartfon poprzez jeden z dostępnych na miejscu kabli. Chwilę później będziesz mieć w dłoni swoje wakacyjne pozdrowienia – dziel się nimi. Nie musisz nic instalować na swoim smartfonie.

wakacyjne pozdrowieniaFotojoker i natychmiastowy uśmiech

Dzięki smartfonom, każdy może być fotografem, który nie tylko spontanicznie robi zdjęcia, ale także dzieli się nimi dzięki wywołaniu natychmiastowemu. Wrzucenie fotografii do Internetu, oznaczanie jej hashtagami i zbieranie „lajków”, to jeden ze sposobów pokazywania naszego nastroju i miejsc, które odwiedzamy. Jednak nie to samo co trzymanie fizycznej odbitki w dłoni. Wakacyjne pozdrowienia? Najpiękniejszymi momentami w życiu chcemy się dzielić bardziej bezpośrednio. Wolimy zdjęcie naprawdę wręczyć, a nie tylko pokazywać. Dlatego, pomimo powszechnej cyfryzacji, klasyczna odbitka w ręku wciąż jest modna i pożądana. Wydrukowane zdjęcie, które damy komuś bliskiemu, to zdjęcie, które widzi tylko ta osoba i Ty – zdjęcie, którym dzielisz się w Internecie może widzieć o wiele więcej osób.

Wygodnie, natychmiast i bez trudu 

wakacyjne pozdrowienia

W odpowiedzi na potrzeby klientów, oferujemy usługę natychmiastowego wydruku zdjęć. Wystarczy odwiedzić któryś z punktów ogólnopolskiej sieci sklepów fotograficznych Fotojoker i skorzystać z fotokiosku. Z wydrukowanych odbitek możesz cieszyć się już nawet po 20 sekundach, więc to dosłownie fotografia natychmiastowa. Z kolegami, z dziewczyną, ze znajomymi, dzięki tej usłudze podzielisz się każdym zdjęciem już na miejscu – przekażesz fizyczną odbitkę z ręki do ręki, a to najlepszy pomysł na wakacyjne pozdrowienia lub spontaniczne powiedzenie czegoś ważnego poprzez zdjęcie. Wywoływane tak szybko fotografie, polecamy wszystkim, którzy chcą oszczędzić czas na powakacyjnych wyprawach do fotografa i wolą sprawić ciekawą niespodziankę drugiej osobie. Przyjemnie zaskoczysz niejednego znajomego i rodzinę.

wakacyjne pozdrowieniaJak wywołać zdjęcie natychmiastowe?

Wystarczy podejść do charakterystycznego czerwonego automatu z ekranem dotykowym, w którymś ze sklepów Fotojoker lub naszych partnerów handlowych. Szybkie drukowanie zdjęć jest możliwe właśnie dzięki temu urządzeniu. Jak? Podpinasz swój smartfon przez dostępny na miejscu kabel USB lub wkładasz swoją płytę, pendrive albo kartę SD. Chwilę później możesz wydrukować swoje zdjęcia natychmiastowe. Po 20 sekundach możesz już mieć je w dłoni i rozdać je bliskim, łącznie z uśmiechem.

Ile kosztuje wywołanie zdjęcia natychmiastowego?

Fotografie w najpopularniejszych formatach: od 10x15cm do 20x30cm, to koszt od 1,09zł za sztukę. Radość z dzielenia się wspomnieniami i pięknymi momentami jest jednak bezcenna, podobnie jak Twoje najlepsze wakacyjne pozdrowienia.

Jak znaleźć sklepy Fotojoker?

Po kliknięciu w „Znajdź sklep”, strona przeniesie Cię do listy punktów Fotojoker, w których oferujemy zdjęcia natychmiastowe. Zapraszamy też po tzw. Produkty laboratoryjne, bo CEWE FOTOKIOSKI nie służą tylko do wykonywania odbitek zdjęć (tzw. zdjęcia natychmiastowe). Charakterystyczne czerwone automaty pomogą również przy zamawianiu np. kubka, kolażu, poduszki czy innego fotoprezentu, na którym zamieszczamy wybraną przez Ciebie fotografię. Nazywamy to „usługami laboratoryjnymi”, co oznacza, że produkty, które wybrałeś, wykonywane są w jednym z największych laboratoriów fotograficznych w Polsce (Kędzierzyn-Koźle). Gdy Twoje fotoprezenty są gotowe, dostarczamy je na wskazany adres lub do punktu Fotojoker.

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Odwiedź naszą stronę ze Zdjęciami natychmiastowymi.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

4 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *