Torba "EVERYDAY TOTE" - zorganizowana i romantyczna - Blog FOTOJOKER.pl

Torba “EVERYDAY TOTE” – zorganizowana i romantyczna

Torba EVERYDAY TOTE

Wygoda i wielofunkcyjność to podstawa dla zabieganej mamy. Jeśli dodamy do tego elegancką estetykę torby Tote, to mamy coś skrojone idealnie pod kobiety. EVERYDAY TOTE to stylistyka pojemnej damskiej torebki, która jednocześnie umożliwia przyjemne i bezpieczne noszenie aparatu fotograficznego (lub innego sprzętu foto) razem z tym, co każda kobieta chce mieć przy sobie. Oto torba dla kobiet, które już planują wiosenne spacery z aparatem lub jeszcze chcą złapać zimowe plenery. Z kolei mamom taka torba ułatwi wyprawę z dzieckiem. Dlaczego to będzie wiosenny hit modowy? Czytaj w artykule.

Więcej niż torba

Każda kobieta wie, że torba i torebka to dla niej coś więcej niż miejsce na “przydatne rzeczy”. To uzupełnienie jej osobowości, to coś równie ważnego jak buty czy odpowiedni makijaż, więc musi komponować się z całością kobiecej prezencji. Natomiast “kobiety mamy” wiedzą też jak ważne jest zmieszczenie wszystkich tych gadżetów, których wymaga wyjście na spacer z dzieckiem – nie, to nie wyjście, to wyprawa. Torba Everyday Tote jest więc idealna na kobiece wyprawy do parku, na zakupy, do miasta lub po prostu tam gdzie zabiera aparat i dziecko. Mając dziecko nie musisz porzucać swojej fotograficznej pasji lub odkładać jej w kąt, bo uważasz”, że nie zabierzesz się z tyloma rzeczami”.

Torba Everyday Tote od Peak Design nie tylko ułatwi Ci życie, ale i wesprze Cię podczas bycia mamą i fotografem. Zamiast kilku toreb i nieładu w nich oraz irytacji spowodowanej tym, że nie możesz nic znaleźć, otrzymasz coś, co pozwoli Ci być nie tylko zorganizowaną, ale i… romantyczną. Romantyczną? Tak, bo skoro masz pewność, że wszystko zmieścisz w jednej torbie, to wszystko zabierzesz i nic nie zapomnisz – Twoje myśli będą mogły więc krążyć bardziej beztrosko, bliżej chmur.

This slideshow requires JavaScript.

Docenisz ją jak przyjaciółkę

Wygodny dostęp do zawartości pozwoli Ci szybko sięgnąć po aparat, gdy pojawi się przed tobą świetna sytuacja lub w głowie nagle zagości pomysł na piękny kadr. Szczególnie wiedzą to mamy energicznych dzieci, których pomysłów nie przewidzisz – nie chcemy, aby ulotne, szalone dzieciństwo umknęło Twojemu obiektywowi. Szybkie sięgnięcie po aparat bez konieczności ściągania torby z ramienia jest możliwe dzięki dodatkowemu dostępowi z boku torby (poprzez zamek błyskawiczny). Główna kieszeń Everyday Tote jest zamykana z góry na magnetyczny zatrzask, a łatwe pakowanie rzeczy jest możliwe dzięki stabilnej budowie, która trzyma postawioną torbę w pionie. Everyday Tote jest wykonana z wodoodpornego i wytrzymałego materiału Kodra 500D, więc posłuży Ci zarówno podczas zimowej, jak i deszczowej aury. Wiemy przecież, że pogoda jak kobieta… zmienną jest. Każda jest też piękna na swój sposób, więc korzystaj z zalet Everyday Tote niezależnie od tego, jaka aura zostanie Cię podczas spacerów lub wypraw z dzieckiem. Możesz na niej polegać jak na przyjaciółce.

This slideshow requires JavaScript.

 

Będziesz nosić ją w różny sposób

Dłuższa wyprawa, która wymaga wolnych rąk (np. wyjście z dzieckiem) też nie będzie Ci straszna, bo torbę można założyć na plecy i używać jak pojemnego plecaka. Natomiast nie przeszkadza to w tym, aby za chwilę znów nosić Everyday Tote w ręku i na ramieniu, jako elegancką torebkę. Możesz dopasować ją do swojego dnia, do humoru, do siebie. Przecież pozwalają na to także wewnętrzne przegrody, które łatwo skonfigurujesz, więc pomogą odpowiednio organizować zawartość. Wiemy, że w damskiej torebce nie ma rzeczy zbędnych, więc znajdź w niej miejsce na wszystko co chcesz. Regulowane paski pozwolą też łatwo dołączyć np. karimatę i matę, co przyda się Paniom uczęszczającym na pilates czy jogę.

This slideshow requires JavaScript.

Wszystko w jednym miejscu

Liczne kieszenie wewnątrz i na zewnątrz torby to coś dla tych, którzy lubią mieć przy sobie różne akcesoria – nie zawsze przydatne, ale zawsze obecne. Szczególnie będzie to oczywiście gratka dla fotografów, dla mam i dla… mam fotografów. Przecież mama i fotograf to osoby, które muszą być przygotowane na wszystko. Książka, koc, notatnik, krem z filtrem, okulary przeciwsłoneczne, smartfon, słuchawki, kosmetyki, portfel, klucze, drobne, przekąska, coś do picia, tablet, dokumenty czy czytnik ebooków? Żaden problem. Pogodzenie tego z zabraniem apartu fotograficznego, dodatkowych obiektywów, kart pamięci czy akcesoriów do czyszczenia sprzętu foto? To tez żadne wyzwanie dla torby Tote. Co ważniejsze, wszystko to sobie poukładasz, a ład zapewni wygodę przy sięganiu po daną rzecz.

plecak fotografa

Poza tym, każdy produkt marki Peak Design zawiera dożywotnią gwarancję producenta. Jeżeli jednak zniszczysz sobie piękny spacer, bo nie będziesz mieć przy sobie torby Tote Everyday, więc i wielu rzeczy, których akurat potrzebujesz, to niestety nikt nie zwróci Ci zmarnowanego czasu. Everyday Tote to torba do pracy, na spacery, dla fotografa, na pieluchy, dla mamy lub… wszystko to razem. Czy to torba tylko dla kobiet? W żadnym wypadku, Panowie również mogą po nią sięgać – niektórym przyda się przecież lekcja organizacji i utrzymania porządku.

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *