Świętujemy 25-lecie CEWE FOTOJOKER - Blog FOTOJOKER.pl

Świętujemy 25-lecie CEWE FOTOJOKER

CEWE FOTOJOKER

CEWE FOTOJOKER w tym roku obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Już od ćwierć wieku utrwalamy wyjątkowe wspomnienia naszych Klientów i sprawia nam to wiele radości. W tym czasie zdobyliśmy bezcenną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym ułatwiamy miłośnikom fotografii rozwijanie swojej pasji oraz pomagamy w wyborze idealnego CEWE fotoproduktu.

Czas szybko leci, jednak dzięki fotografiom i wspomnieniom w tej formie możemy wrócić pamięcią do przeszłości. W naszej firmie zdjęcia traktowane są jak bezcenny skarb Tak było od zawsze, czyli od 1995 roku, kiedy to otworzyliśmy pięć pierwszych Salonów w Polsce. Początkowo Klienci przynosili do nas klisze z aparatów, później nośnikiem fotografii stały się płyty CD, a następnie pendrive’y i karty pamięci. Fotografie można było wywołać na miejscu w Minilabach, bądź w naszym nowoczesnym laboratorium w Kędzierzynie Koźlu. Zmieniała się również oferta, jednak zawsze przyświecała nam myśl, aby proponować naszym Klientom sprzęt najwyższej jakości. Od początku istnienia naszych Salonów oferujemy najlepszej jakości sprzęt oraz akcesoria fotograficzne. Na przestrzeni lat wprowadziliśmy nowe usługi, które sprawiają, że jeszcze lepiej spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Należą do nich: zdjęcia do dokumentów, drukowanie zdjęć natychmiastowych, wywoływanie zdjęć cyfrowych, czy przygotowanie fotoproduktów – CEWE FOTOKSIĄŻEK, CEWE FOTOOBRAZÓW, fotoprezentów.

Kilka ważnych dat w historii CEWE FOTOJOKER

Rozpoczęliśmy działalność w 1995 roku, otwierając 5 pierwszych salonów w Polsce i od tego momentu cały czas się rozwijamy. Powstały one w Kędzierzynie-Koźlu, Warszawie, Kutnie, Wrocławiu oraz Częstochowie. Obecnie posiadamy prawie 50 sklepów w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce. Można w nich wywołać zdjęcia, zamówić fotoprodukty i kupić sprzęt fotograficzny. W 2001 roku powstałą nasza strona internetowa, dzięki której staliśmy się bardziej dostępni dla wielu Klientów. W czasie naszej historii udało nam się stworzyć wiele rzeczy, z których jesteśmy dumni. Za jeden z naszych sukcesów można uznać fakt, iż w 2005 roku jako pierwsi wprowadziliśmy oprogramowanie do projektowania fotoksiążek. W 2006 umożliwiliśmy zamawianie fotoprezentów online, a dwa lata później wystartowaliśmy z naszym sklepem internetowym pod adresem e-fotojoker.pl. Ważnym momentem w historii CEWE FOTOJOKERA było również otwarcie w Kędzierzynie-Koźlu nowoczesnego laboratorium oraz powstanie pierwszego CEWE Fotokiosku, który umożliwia samodzielny wydruk zdjęć. W 2010 Stworzyliśmy pierwszą aplikację CEWE do smartfonów z systemem iOS.  W 2019 roku świętowaliśmy wyprodukowaniu 60-milionowego egzemplarza CEWE FOTOKSIĄŻKI, która jest naszym flagowym produktem i numerem 1 w swojej kategorii w Europie.

CEWE FOTOJOKER

25 lat wyjątkowych wspomnień

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że w ciągu tych 25 lat udało nam się zdobyć zaufanie naszych Klientów. Oczywiście nie udałoby nam się tego osiągnąć, gdyby nie wspaniali ludzie, którzy pracują w CEWE FOTOJOKER. W Salonach spotkasz najlepszych Doradców, prawdziwych pasjonatów fotografii, którzy chętnie doradzą w doborze odpowiedniego sprzętu czy fotoproduktu. Chcemy, aby nasi Klienci robili najlepsze zdjęcia i dzielili się nimi z bliskimi. Niezależnie od tego, czy fotografującymi są profesjonaliści czy amatorzy, łączy nas z nimi wspólna miłość do fotografii.

Wyjątkowa akcja z okazji 25-lecia działalności

Z okazji naszego jubileuszu postanowiliśmy zrobić coś wyjątkowego. Pomyśleliśmy, że świetnym sposobem na odwdzięczenie się za okazane nam zaufanie, będzie przygotowanie prezentu dla nas wszystkich. Zasadziliśmy 25 000 drzew, które dołożą kolejną cegiełkę do naszych działań na  rzecz wsparcia planety i ochrony środowiska. Tą akcją chcemy podkreślić fakt, że natura jest dla nas bardzo istotna. Mamy nadzieję, że ten nowo powstający las będzie służył kolejnym pokoleniom

Pakiet Lato 2020 

PAKIET LATO 2020

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również atrakcyjne promocje z okazji naszego 25-lecia. Pakiet Lato 2020 zawiera atrakcyjne bony prezentowe między innymi CEWE FOTOKSIĄŻKĘ o wartości 129.99 złotych oraz kupony prezentowe na wiele innych fotoproduktów i szerokokątny obiektyw na smartfon. CEWE FOTOKSIĄŻKA, CEWE FOTOOBRAZY, ODBITKI CYFROWE, czy pamiątkowe FOTOKUBKI, FOTOPUZZLE z Twoimi zdjęciami to świetne prezenty i pamiątki, które będą przypominać o Twoim słonecznym i szczęśliwym wypoczynku na łonie natury lub w nadmorskim mieście. Pozwolą Ci wrócić do tych słonecznych i wyjątkowych chwil na plaży zawsze, kiedy będziesz mieć na to ochotę. Zainspiruj się.

Już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów – żeby być na bieżąco, zapraszamy Was na: 25lat.fotojoker.pl

 

 

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *