Selfie z Panasonic - wyniki! - Blog FOTOJOKER.pl

Selfie z Panasonic – wyniki!

selfie z Panasonic - najlepsze zdjęcie

Znamy już zwycięzców konkursu “Selfie z Panasonic”.  Kreatywność uczestników po raz kolejny sprawiła nam mnóstwo frajdy i dobrej zabawy. Obrady jury były długie, lecz owocne – nie było nam łatwo, ale w końcu wybraliśmy najlepsze z najlepszych…

Nim zdradzimy kto zajął jakie miejsce, przypomnijmy co było nagrodą, a właściwie nagrodami.

O historii skutera Vespa pisaliśmy już w naszym artykule, który znajdziecie TUTAJ.

Z radością informujemy, że nagrodę główną (skuter Vespa GTS) zdobyła Edyta Mróz. Jej zdjęcie pt. “Magicznie z Panasonic” rzeczywiście nas oczarowało. Serdecznie gratulujemy!
Miejsce drugie zajął Mariusz Hajdarowicz ze zdjęciem “Zasilanie awaryjne” – jest w tej fotografii moc. Podium zamyka Maciej Mucholiński z pracą pt.”Zwyczajny napis” – choć temu zdjęciu daleko do zwyczajności.

Kolejne 7 miejsc w konkursie “Selfie z Panasonic”

Prócz 3 laureatów, nagrody otrzymają też miejsca 4-10. Prace wyróżnione wygrały bon rabatowy o wartości 200zł na wykonanie CEWE FOTOKSIĄŻKI. Taki nowoczesny fotoalbum będzie idealnym sposobem na uwiecznienie kreatywnych zdjęć, których nie brakuje w twórczości naszych uczestników. Mamy nadzieję, że w ten sposób powstaną bardzo ciekawe fotoksiążki, które zaprezentują przeróżne pomysły tych uzdolnionych fotografów.   

Wręczenie nagrody głównej nastąpi na początku sierpnia w sklepie FOTOJOKER (Galeria Krakowska).
Natomiast nagrody za miejsca drugie i trzecie wręczymy w Galerii Bałtyckiej lub w Centrum Riviera, ale również na początku sierpnia. Z kolei nagrody za miejsca od 4 do 10 zostaną wysłane do laureatów kurierem.

Mnóstwo zdjęć i ogrom kreatywności

Łącznie w konkursie “Selfie z Panasonic” udział wzięły 124 osoby, które zgłosiły prawie 400 zdjęć.
Cały konkurs był szeroko komunikowany w sklepach FOTOJOKER, w newsletterach, w mediach społecznościowych, na naszych stronach internetowych i konkursowych oraz przez działania afiliacyjne.
Przypominamy, że sponsorem nagród była firma Panasonic Polska. 

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!

Więcej zdjęć z konkursu “Selfie z Panasonic” zobaczysz TUTAJ.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *