Weź udział w konkursie i pokaż świat w obiektywie - Blog FOTOJOKER.pl

Weź udział i pokaż świat w obiektywie

świat w obiektywie

Świat w obiektywie? Każdy dzień przynosi nam przecież niezapomniane chwile oraz nieskończenie wiele inspiracji do robienia zdjęć. Niekiedy naszą uwagę zwróci jakiś szczegół, którego wcześniej nie zauważaliśmy, innym razem zachwyci nas większa całość w postaci krajobrazu lub po prostu zobaczymy człowieka idealnie nadającego się do uwiecznienia w obiektywie. Świat jest pełen fascynujących, wartych sfotografowania motywów, więc na pewno nie zabraknie pomysłów do kolejnej edycji międzynarodowego konkursu CEWE – “Our World Is Beautiful”.

Główną nagrodą w konkursie, oprócz CEWE Photo Award, jest wycieczka fotograficzna w wybrane przez zwycięzcę miejsce, sprzęt fotograficzny wart 5 000 EURO oraz usługi CEWE o wartości 1500 EURO.

Nagrodzeni zostaną także zwycięzcy w poszczególnych kategoriach – otrzymają vouchery warte 1500 EURO i sprzęt fotograficzny o wartości 3500 EURO. Wyróżnimy aż 1000 prac konkursowych, a każde zgłoszone zdjęcie oznacza szansę na pokazanie światu swoich umiejętności fotograficznych. Łączna pula nagród to blisko 110 000 EURO. Było więc o co walczyć, a my możemy cieszyć się efektami wspaniałych zmagań fotografów z różnych rejonów globu.

W ubiegłym roku, CEWE Photo Award, zdobyła Polka – Agnieszka Gulczyńska. Zdjęcie “Tylko ze mną bądź”, idealnie oddało przekaz konkursu “Nasz Świat jest piękny” i urzekło formą. Świat w  obiektywie tej uzdolnionej fotografki pokazuje miłość, przyjaźń i przywiązanie do drugiej żywej istoty.

świat w obiektywie Agnieszki Gulczyńskiej

“Tylko ze mną bądź” – Agnieszka Gulczyńska

W ubiegłorocznej edycji, do konkursu zgłoszono ponad 94 000 zdjęć z całego świata. Dlatego tym bardziej rozpiera nas duma, że główna nagroda trafiła właśnie do Polski. Jak będzie tym razem, w tej również międzynarodowej edycji? Kto najlepiej pokaże świat w obiektywie?

Komu w tym roku dopisze szczęście i kto najpiękniej uchwyci piękno otaczającego nas świata?

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich miłośników fotografii, zarówno profesjonalistów jak i pasjonatów amatorów. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz zobaczyć inne nasze konkursy, odwiedź nasz dział na blogu (kategoria KONKURSY ) – podołaj wyzwaniu i pokaż świat w obiektywie na swój sposób i zgarniaj nagrody.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

36 komentarzyZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *