Relacja z targów Film Video Foto - Łódź 2017 - Blog FOTOJOKER.pl

Relacja z targów Film Video Foto – Łódź 2017

targi FILM VIDEO FOTO - Dziękujemy!

Dziękujemy!  

Dziękujemy!

Zawsze chętnie rozmawiamy z fanami fotografii, a targi Film Video Foto w Łodzi (6-8.04.2017 r.), były ku temu doskonałą okazją. Na naszym stoisku, można było zapoznać się zarówno z nowościami od CEWE (nowe rodzaje papieru, uszlachetniane napisy), jak i ze sztandarowymi  produktami: CEWE FOTOKSIĄŻKI, CEWE FOTOOBRAZY, CEWE FOTOKARTKI i innego rodzaju prezenty ze zdjęciem w roli głównej. Na każdego odwiedzającego nasze stoisko gościa, czekało coś słodkiego i praktycznego. Szczególnie doceniliśmy możliwość rozmowy z przybyłymi i zaprezentowania naszych propozycji „na żywo”.  Każdy mógł dotknąć naszych produktów, przyjrzeć się im z bliska oraz bezpłatnie wywołać kilka zdjęć w FOTOKIOSKACH.

Nie tylko produkty

Prócz samej oferty, przygotowaliśmy wystawy fotograficzne – “Our World Is Beautiful” (galerię udostępniamy TUTAJ) oraz “Opolskie krajobrazy” (autor Błażej Duk ).

„Our World Is Beautiful” to konkurs, w którym nadsyłający swoje prace, uchwycili piękno otaczającego nas świata. Z kolei Błażej Duk skoncentrował swój obiektyw na malowniczych krajobrazach Opolszczyzny – efekty można było zobaczyć w postaci CEWE FOTOOBRAZÓW, nadrukowanych na różne materiały. Targi Film Video Foto w Łodzi to…

Gratka dla fanów fotografii

Uczestnicy targów Film Video Foto 2017 w Łodzi, z chęcią uczęszczali na zorganizowane przez nas warsztaty. Prelekcje Karola Nienartowicza oraz Arkadego Jerzego Fidlera, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co niezmiernie nas cieszy. Fani ich twórczości mieli też możliwość otrzymania autografu. Po spotkaniu, obaj Ci wybitni fotografowie i podróżnicy, rozdawali egzemplarze swoich CEWE FOTOKSIĄŻEK z podpisem.

Łącznie stoisko CEWE odwiedziło około 5000 osób, a nasi pracownicy chętnie odpowiadali na każde pytanie. Nie możemy doczekać się kolejnej okazji do spotkania, a teraz zapraszamy do fotorelacji z minionych targów (film znajdziesz pod klikając TUTAJ)

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

3 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *