Prezenty last minute dla Babci i Dziadka - Blog FOTOJOKER.pl

Prezenty last minute dla Babci i Dziadka

Prezenty last minute dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to święta, które są pełne miłości i radości. W tym czasie warto spędzić wspólnie czas, porozmawiać i pokazać, że Dziadkowie to ważne osoby w życiu dzieci i mają duży wpływ na ich wychowanie oraz kształtowanie charakteru. Poznaj prezenty last minute dla Babci i Dziadka.

Wspólne chwile z dziadkami są bezcenne. To właśnie z nimi dzieci świetnie się bawią i poznają świat. Babcia i Dziadek uwielbiają wymyślać wyjątkowe zabawy i rozpieszczać swoje ukochane wnuki. Pokaż im, że dzieci ich kochają i stwórz dla nich spersonalizowane prezenty.

Wspólne chwile utrwalone na zdjęciach – prezent od serca

Prezenty last minute dla Babci i Dziadka

W ciągu roku może wydarzyć się tak wiele. 2020 rok był naprawdę wyjątkowy – mogliśmy odkrywać piękno przyrody, spacerować, poznać ciekawa zakątki kraju, a także rozwijać pasję najmłodszych. Warto zebrać najważniejsze momenty z ostatnich 12 miesięcy i podarować Babci i Dziadki najwyższej jakości zdjęcia z pięknymi wspomnieniami. Jeszcze więcej emocji dodadzą podpisy wykonane przez dzieci własnoręcznie na odwrocie fotografii. Dziadkowie będą mogli wspominać wspólne chwile z ich ukochanymi wnukami oraz zobaczyć, co robili i jak się bawili wtedy, kiedy spędzali czas osobno. To prawdziwy prezent od serca.

Wspomnienia w wyjątkowej formie

fotomagnesy

W domu Babci i Dziadka na lodówce zawsze znajduje się kilka ważnych informacji. Uwielbiają też zostawiać tam sobie słodkie wiadomości. Są nie tylko cudownymi Dziadkami, ale także zgranym małżeństwem, które inspiruje dzieci do tworzenia relacji opartych na szacunku i miłości. Dlatego świetnym pomysłem na prezent z okazji dnia Babci i Dziadka będą Fotomagnesy z Twoimi zdjęciami. Możesz umieścić na nich fotografię dzieci, wspólne zdjęcia Dziadka i jego ukochanych wnuków, a także miłe wspomnienia, które zawsze wywołują uśmiech na twarzach całej rodziny.  Dzięki magnesom nie tylko wiadomości, czy informacje znajdujące się na lodówce będą wyjątkowe, ale także sposób ich zawieszania.

Wyjątkowa kula do kolekcji Babci

Prezenty last minute dla Babci i Dziadka

Babcia to jedna z najwspanialszych osób w życiu każdego człowieka. Zawsze można z nią porozmawiać, ma niezwykłe ciepło w sobie i umiejętność patrzenia na życie z wielu perspektyw. Ma też wiele ciekawych zainteresowań, jednym z nich jest powiększanie swojej kolekcji pamiątek. Zazwyczaj ze swoich wypraw przywozi kule ze zdjęciem. Pomyśl, jak ucieszyłby ją upominek z tym spersonalizowanym gadżetem. Może stworzysz dla niej kulę ze zdjęciem jej ukochanych wnuków. Na pewno z dumą postawi ją na półce ze swoimi pamiątkami.

Wspólna zabawa z puzzlami

puzzle ze zdjęciem

Dzieci kochają spędzać czas z Dziadkami, a ich dom traktują jak drugi i równie ważny. Często pytają, kiedy znów pojadą do Babci i Dziadka. Może z okazji ich świąt podarujesz im Puzzle ze zdjęciem wnuka? To zapewni im świetną zabawę na jedno z zimowych popołudni. Będą mogli przypomnieć sobie i porozmawiać o chwilach utrwalonych na zdjęciu. Poza tym układanka to zabawa, która przynosi wiele radości wszystkim członkom rodziny.

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *