Prezent walentynkowy dla żony i nie tylko - Blog FOTOJOKER.pl

Prezent walentynkowy dla żony i nie tylko

prezent na walentynki

Szukając idealnego prezentu walentynkowego, warto wziąć pod uwagę także te bardziej oryginalne i niebanalne propozycje. Mamy tu na myśli coś zrobionego samodzielnie lub… przy dużym wkładzie własnym. Skoro walentynki to wyjątkowy czas dla zakochanych, który chcesz wypełnić miłością, to niech te uczucie zostanie przekazane w wyjątkowy sposób. Prezenty, które tutaj podsuniemy to najlepszy przykład, że warto włożyć serce w podarunki.

Walentynkowa CEWE FOTOKSIĄŻKA – propozycja pełna uczucia i wspomnień

Ciekawym prezentem z okazji walentynek może być właśnie CEWE FOTOKSIĄŻKA. Właśnie w niej można umieścić wszystkie wspólne wspomnienia i Wasze magiczne momenty we dwoje. W naszej ofercie do wyboru jest zarówno format książki (11), jaki i papier (6), na jakim zostanie ona wykonana. Choć oczywiście dla Ciebie najważniejsza będzie treść – tę stworzysz dowolnymi zdjęciami ze swoich zbiorów.

fotoksiążka na walentynki

Wspomnienia to coś pozornie niematerialnego, ale sposobem na ich przekazanie i przywołanie są przecież zdjęcia. Książka ze zdjęciami to idealny prezent walentynkowy dla dziewczyny, czy żony, ale nie tylko. Mężczyzn też można mile zaskoczyć takim prezentem, wystarczy włożyć w to trochę kreatywności, czasu i uczucia.

CEWE FOTOKSIĄŻKI są w cenach od 19,99 zł do 289,99 zł (największy wariant to  XXL Panorama, najmniejszy to Pure).

Walentynki – prezent dla mężczyzny

etui na prezent dla faceta

Wyjątkowym prezentem walentynkowym dla mężczyzny może być niepowtarzalne etui na smartfon. Takie personalizowane. Mężczyźni lubią gadżety, a takie etui świetnie się w ten trend wpisuje. W naszej ofercie znajdują się pokrowce na smartfony wsuwane, cienkie, rozkładane na bok, a także drewniane lub silikonowe. Zdecyduj czy prezent dla Twojego mężczyzny to bardziej elegancja czy funkcjonalność. Np. Etui z klapką posiada w środku kieszonkę, która nada się na prawo jazdy, kartę bankomatową czy jakiś banknot. To coś znacznie lepszego niż portfel, a przecież mężczyźni cenią praktyczne prezenty (lub przynajmniej większość).

Ceny takich etui w naszej ofercie zaczynają się od 49,99 zł. Na fotografii może być uwieczniona jedna osoba lub para, czyli Wasza ukochana chwila, wspomnienie wspólnej przygody. To indywidualna decyzja – z naszej strony możesz liczyć na pełen profesjonalizm wykonania i najwyższą jakość.

Jako prezent dla obu płci świetnie sprawdzi się kubek personalizowany ze zdjęciem.

kubek ze zdjęciem na prezent

Fotoobrazy na walentynki

Ciekawym pomysłem może być także podarowanie bliskiej osobie fotoobrazu, który jest idealną ozdobą na ścianę. Może być to zabawniejsze lub bardziej romantyczne ujęcie. Mogą być to obrazy na drewnie, na utwardzonej płycie albo też obraz na płótnie. Klasyczne plakaty na wysokiej jakości papierze to także prezent zarówno dla panów jak i pań – np. piękna grafika czy krajobraz, bo przecież nie musi być to fotoobraz z Waszym wizerunkiem.

Fotograficzny gadżet to różne pomysły, którymi możesz pokazać ukochanej osobie, jak ważna jest jej obecność. Wymienione wcześniej propozycje prezentów na walentynki są nie tylko oryginalne; są one także wizualnym przedstawieniem emocji, które mogą pokazać tylko zdjęcia (jedno zdjęcie powie więcej niż 1000 słów). Dla śpiochów można stworzyć poduszkę ze zdjęciem, która będzie towarzyszyć ukochanej lub ukochanemu, gdy Ciebie nie będzie blisko.

poduszki ze zdjęciem na prezent

A sprzęt?

Niektóre walentynkowe pary kupują sobie jeden, wspólny prezent. Jeśli oboje z Was fascynuje fotografia to pomyślcie np. o kupnie aparatu Instax i zabranie go na wspólny wyjazd lub wykonajcie nim domową sesję podczas romantycznej, walentynkowej kolacji. Zdjęcia wydrukujecie sobie natychmiast. Do Instaxa dostaniecie też gratis rabat 135 zł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, więc możecie ją też stworzyć razem, jako kolejną opowieść z Waszych wspólnych chwil. Podróże kształcą? Kształtujcie więc własne wspomnienia również podczas wyjazdów i łapcie te chwile w kadr.

aparaty Instax na prezent

 

 

źródło zdjęcia głównego: Fotolia

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *