Romantyczne prezenty na Walentynki 2021 - Blog FOTOJOKER.pl

Romantyczne prezenty na Walentynki 2021

prezent na Walentynki

Już niebawem jedno z najpiękniejszych świąt w roku – Święto Zakochanych. To znakomity czas, aby powiedzieć swojej drugiej połówce, co się czuje. Pięknym sposobem podkreślenia uczuć jest romantyczny prezent na Walentynki. Jeżeli poszukujesz idealnego pomysłu, to poznaj kilka propozycji fotogadżetów, które pomogą wyznać miłość.

Romantyczne poduszki i koszulki z ulubionymi fotografiami

Fotografia pozwala mieć bliskie osoby zawsze przy sobie. Fotopoduszki z nadrukowanymi ulubionymi zdjęciami pozwalają się do nich przytulić, gdy tylko najdzie na to ochota. To doskonały pomysł na Walentynkowy prezent, w szczególności, gdy zdarza się Wam jako parze przebywać w rozjazdach. Do wyboru masz kilka rozmiarów fotopoduszek – od 30×30  cm aż do 80×80 cm. Możesz więc zaprojektować zarówno małego „jaśka” pozwalającego na smaczną drzemkę, jak i dużą poduchę, która umożliwi spokojny sen lub wygodne ułożenie się z ulubioną książką.

prezent na Walentynki

Szczególnie romantycznym prezentem jest poduszka w kształcie serca. To gotowy sposób na wyrażenie uczuć. Po prostu wykorzystaj Wasze wspólne zdjęcia, aby w oryginalny sposób powiedzieć „kocham”. Możesz skorzystać z gotowych szablonów, tak aby foto poduszka cieszyła nie tylko ulubioną fotografią, ale również oryginalną stylistyką.

Świetnym pomysłem na Walentynkowy prezent jest wykonanie koszulek z własnymi fotografiami. Stwórz taki t-shirt dla siebie i Twojej drugiej połówki. Dzięki temu będziecie jeszcze lepiej się uzupełniać. Wymyśl ciekawy wzór, który będzie stanowił całość tylko wtedy, gdy będziecie razem. Przykładowo możesz uzupełnić koszulkę napisem, którego obie części będą znajdowały się na obydwu t-shirtach. Przeczytanie go w całości będzie możliwe tylko wtedy, gdy będziecie blisko siebie. To miły, romantyczny i zabawny sposób na wyrażenie najpiękniejszych uczuć.

kubek emaliowany ze zdjęciem

Fotokubek i podkładka pod myszkę – prezent na Walentynki

Prezenty na Walentynki mają przede wszystkim podkreślać piękno łączących Was uczuć. Niemniej mogą także spełniać całkiem praktyczne role. Przykładem takiego fotogadżetu jest fotokubek. Możesz ozdobić go zdjęciem ukochanej osoby, a jednocześnie umilić jej lub jemu czas z ulubionym napojem. Znakomitym pomysłem na zaskoczenie drugiej połówki jest przygotowanie magicznego kubka. Przed nalaniem ciepłego napoju jest cały czarny, jednakże gdy się ogrzeje, odsłania nadrukowaną fotografię. Uzupełnij ulubione zdjęcie wyznaniem miłości! Niech korzystającego z foto kubka rozgrzewa nie tylko gorący napój, ale również gorące uczucia.

kubek emaliowany ze zdjęciem

A może by tak podarować bliskiej osobie wspólny czas? Sposobem na to jest stworzenie fotopuzzli lub gry foto memory. Układanie puzzli, które zawierają Wasze wspólne zdjęcie będzie świetną zabawą. Gra pamięciowa ze zdjęciami ukazującymi Wasze najpiękniejsze chwile pozwoli nie tylko miło spędzić czas, ale pomoże rozwijać pamięć. A może lubicie grać wspólnie w pokera? Jeżeli tak to zaprojektujcie własną talię kart z Waszymi ulubionymi zdjęciami.

Zdjęciami ukochanej osoby możesz ozdabiać także wiele innych fotoproduktów. Dzięki temu Wasze wspólne fotografie i wyznania miłości mogą jej lub jemu towarzyszyć podczas pracy, treningu czy odpoczynku. Przykładowo możesz zaprojektować podkładkę pod myszkę, notatnik z samodzielnie zaprojektowaną okładką czy bidon aluminiowy dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Pomysłów jest wiele – wykorzystaj kreatywnie foto prezenty i przygotuj niezapomniany podarunek na Walentynki.

Powodzenia!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona www autora

Aleksandra Szostak

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *