Perfekcyjne rozwiązania na ścianę - Blog FOTOJOKER.pl

Perfekcyjne rozwiązania na ścianę

Imponujące zdjęcia i niezapomniane chwile zasługują na szczególne miejsce. CEWE FOTOOBRAZY cieszą się równie dużą popularnością wśród fotografów hobbystów, jak i profesjonalistów. Dzięki takiej formie twoje zdjęcia zaprezentują się w wyjątkowy i wyrafinowany sposób tworząc w pomieszczeniu szczególna atmosferę. Niektóre zdjęcia wydają się być wręcz stworzone, aby pokazać je w formie fotoobrazu.

Wysokiej jakości duże formaty

Za pomocą CEWE FOTOOBRAZÓW stworzysz w mieszkaniu wspaniałą atmosferę o osobistym charakterze. Nasze fotoobrazy drukujemy na różnych materiałach. Sprawdź, czym się różnią i wybierz produkt najbardziej pasujący do Twoich potrzeb.

Zdjęcia za szkłem akrylowym

Zdjęcia za szybą akrylową o grubości do 4mm Twoje zdjęcia na długo pozostaną niezmienione dzięki odporności na światło. Będą zachwycać fantastyczną czystością kolorów i fascynującym efektem trójwymiarowości.

Zdjęcie za szkłem akrylowym

Zdjęcie za szkłem akrylowym

Zdjęcie na płótnie

W ramie na lakierowanym podobraziu płóciennym Twoje zdjęcia awansują do prawdziwego arcydzieła. Jeszcze bardziej elegancko wygląda całość w wytwornej ramiefugowanej dostępnej w różnych typach, rozmiarach i kolorach.

Zdjęcie na płótnie

Zdjęcie na płótnie

Zobacz, jak od A do Z wygląda produkcja CEWE FOTOOBRAZU na płótnie

Alu-Dibond

W jasnych, wypełnionych światłem pomieszczeniach Twoje zdjęcia na płycie Alu-Dibond wyglądają szczególnie efektownie. Matowa powierzchnia wygląda kunsztownie i nie tworzy refleksów.

Alu-dibond

Alu-dibond

Zdjęcie na drewnie

Twoje zdjęcia jako rustykalne arcydzieło. Dla miłośników natury CEWE oferuje wyjątkowy styl prezentacji zdjęć. Fotoobrazy na sosnowym drewnie będą idealnym rozwiązaniem dla wielbicieli rustykalnych form. Do produktu dołączamy elementy montażowe do zawieszenia. Można je montować, zależnie od potrzeby, na długim lub na krótkim boku, co pozwala na indywidualny sposób zawieszenia w układzie pionowym lub panoramicznym.

Zdjęcie na drewnie

Zdjęcie na drewnie

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *