Oryginalne prezenty urodzinowe - BLOG FOTOJOKER.pl

Oryginalne prezenty urodzinowe

Szukasz oryginalnego prezentu, którym zaskoczysz bliską osobę? Zbliża się dzień ojca lub urodziny mamy? Niezależnie od okazji, warto postawić na wyjątkowe upominki stworzone z własnych zdjęć – eleganckie fotokalendarze, album ze zdjęciami lub kubek z fotografią całej rodziny.

Przygotowanie osobistego prezentu sprawia, że osoba obdarowana czuje się wyjątkowo – wie, że poświęciliśmy jej odrobinę naszego czasu, a upominek nie jest kolejnym sztampowym prezentem. W ten sposób wyrażamy miłość, wdzięczność i wszystkie pozytywne uczucia, jakimi darzymy bliską osobę. Jakie fotoprezenty są obecnie najbardziej popularne?

Kubek ze zdjęciem

Ceramiczne naczynia z osobistym nadrukiem w postaci własnej fotografii to wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Nowoczesna technologia nadruku sprawia, że kubki z własnymi zdjęciami są wyjątkowo trwałe, a fotografia nie ulegnie uszkodzeniu nawet przy częstym używaniu. Chcesz wywołać uśmiech na twarzy ukochanego, stworzyć wyjątkowy upominek z okazji urodzin, dnia ojca lub świąt Bożego Narodzenia? Postaw na personalizowane kubki, a na pewno pozytywnie zaskoczysz obdarowaną osobę. Do wyrobu są naczynia dla prawo- i leworęcznych, które można myć w zmywarce. Ich zaprojektowanie jest niesłychanie proste – odbywa się albo za pośrednictwem programu komputerowego CEWE FOTOŚWIAT, albo funkcjonalnego edytora umieszczonego na stronie internetowej. Wybierz określony szablon graficzny, wczytaj zdjęcia ze wspólnej wycieczki lub rodzinnej uroczystości, dodaj tekst lub obrazek – i gotowe!

Wyjątkowy kubek - Oryginalne prezenty urodzinowe

Kubek z kolorowym wnętrzem

Kubeczek i ciasteczko - Oryginalne prezenty urodzinowe

Kubek do kawy Latte

Panoramiczny kubek magiczny - Oryginalne prezenty urodzinowe

Panoramiczny kubek magiczny

Kubek ze zdjęciem - Oryginalne prezenty urodzinowe

Kubek ze zdjęciem

Niezwykłe fotokalendarze

Ścienne kalendarze, które znakomicie eksponują rodzinne fotografie lub zdjęcia przywiezione z wycieczki to kolejny wyjątkowo popularny pomysł na fotoprezent. Produkty posiadają sztywny, kartonowy tył oraz funkcjonalną spiralkę łączącą wszystkie kartki. Chcesz zaskoczyć bliską osobę niezwykłą fotografią przedstawiającą jej ulubione pejzaże lub momenty z rodzinnych uroczystości? Postaw na ścienny fotokalendarz w formacie A3, a z pewnością wywołasz uśmiech na twarzy obdarowanego. Takie produkty można dowolnie personalizować, wybierać miesiąc początkowy oraz decydować o kolejności zdjęć. Funkcjonalny edytor sprawi, że szybko stworzysz idealny prezent!

Kalendarz ścienny - Oryginalne prezenty urodzinowe

Kalendarz ścienny

Kalendarz 3-miesięczny - Oryginalne prezenty urodzinowe

Kalendarz 3-miesięczny

Kalendarz biurkowy - Oryginalne prezenty urodzinowe

Kalendarz biurkowy

Kalendarz ścienny XXL - Oryginalne prezenty urodzinowe

Kalendarz ścienny XXL

A może fotoksiążka?

Fotoksiążki w twardej lub miękkiej okładce to wyjątkowy upominek, dzięki któremu wyrazisz wdzięczność, miłość oraz okażesz szacunek – w zależności od okazji. Fotoksiążka jest czymś więcej niż standardowym albumem ze zdjęciami – to niezwykły, w pełni spersonalizowany produkt, który zaprojektujesz samodzielnie od deski do deski. To Ty decydujesz o tym, jakie zdjęcia znajdą się w albumie. Przygotowujesz upominek dla żony lub narzeczonej? Umieść w nim fotografie zrobione na przestrzeni lat, a wywołasz uśmiech na jej twarzy. CEWE FOTOKSIĄŻKA to bogactwo dostępnych rodzajów papieru oraz duża ilość formatów. Wybierz błyszczący papier fotograficzny lub zdecyduj się na minimalistyczny matowy materiał. Dodaj ulubione zdjęcia, autorskie podpisy oraz śmieszne cliparty – to idealny prezent i strzał w dziesiątkę!

Pomysły na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Fotoksiążka ślubna - Oryginalne prezenty urodzinowe

Fotoksiążka ślubna

Pamiątka z podróży - Oryginalne prezenty urodzinowe

Pamiątka z podróży

Fotoksiążka kucharska - Oryginalne prezenty urodzinowe

Fotoksiążka kucharska

Kronika szkolna - Oryginalne prezenty urodzinowe

Kronika szkolna

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *