Nowy konkurs fotograficzny Fotojoker i Instax - Blog FOTOJOKER.pl

Konkurs fotograficzny – Fotojoker i Instax

konkurs fotograficzny Instax i Fotojoker

UWAGA! KONKURS PRZEDŁUŻONY DO 30 września!

Codzienność dostarcza inspiracji. Inspiracja dostarcza fajnych zdjęć. Może czas, aby fajne zdjęcia dostarczyły Ci nagród? Oto nowy konkurs fotograficzny Fotojoker i Instax.

Przekuj twórczość na nagrody

Wiemy, że twórczość fanów fotografii to nieskończone pokłady pomysłowych, przyciągających wzrok i ciekawych kadrów. Zdjęcia robimy na co dzień i od święta. Dla siebie i dla innych. Bardziej profesjonalnie lub mniej. W fotografii jednak najważniejsza jest radość, którą zatrzymać w czasie potrafi tylko aparat fotograficzny. Takimi chwilami szczęścia chcemy dzielić się z bliskimi, a czasem i z obcymi. Internetowej publiczności prezentujemy się na Instagramie, na Facebooku czy innym portalu społecznościowym. Czasem jednak chcemy przekazać coś namacalnego osobie tuż obok, więc dlatego powodzeniem cieszą się aparaty typu Instax.

Nowy konkurs fotograficzny marek Instax i Fotojoker.

W takie „fizyczne” zdjęcia natychmiastowe można zaangażować więcej zmysłów niż w te widoczne tylko na ekranie smartfona czy monitora. Wspominaliśmy, że fotografia może cieszyć zarówno robiącego zdjęcie jak i fotografowaną osobę, a że nagrody też powodują uśmiech, postanowiliśmy zaprosić Was na kolejny konkurs fotograficzny. Co musicie zrobić, aby otrzymać nagrody pieniężne w wysokości 500, 1000 i 1500 zł?

  1. W dniach 30.06-31.08.2017, w dowolnym salonie Fotojokera, trzeba sobie kupić jakikolwiek produkt marki Instax.
  2. Drugim krokiem jest zrobienie sobie zdjęcia, które pokaże radość z tego zakupu.
  3. Gdy już fajnie uchwycisz powyższe zadanie w obiektywie, podziel się tym zdjęciem na Instagramie lub FacebookuWAŻNE, aby fotografię oznaczyć hasztagiem #konkurs_instax_fotojoker

Biorąc udział w konkursie pamiętaj:

  1. Na fotografii musi widnieć produkt marki Fujifilm instax, który kupisz między 30.06 i 31.08.2017 w dowolnym salonie Fotojoker.
  2. Zatrzymaj fakturę lub paragon potwierdzający datę zakupu. Miej go “pod ręką” do chwili, gdy opublikujemy werdykt na stronie instax.pl i na Facebookowym profilu Instax Poland.
  3. Tematem jest radość i kreatywne podejście do jej przedstawienia na zdjęciu. Ocenimy jakość wykonanego zdjęcia i oczywiście sam pomysł.

Konkurs fotograficzny? Skoro Ty dzielisz się z nami swoimi zdjęciami, to my chcemy podzielić się z Tobą nagrodami. Powodzenia!

Konkurs odbywa się w dniach 30.06-31.08.2017, a cały Regulamin znajduje się pod Tym linkiem.

O zaletach aparatu Instax pisaliśmy na naszym blogu w artykule “Nowa jakość zdjęć natychmiastowych”.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *