Niepowtarzalny prezent dla Twojej kobiety - Blog FOTOJOKER.pl

Niepowtarzalny prezent dla Twojej kobiety

prezent dla kobiety

„Książka stworzona dla mojej narzeczonej i o mojej narzeczonej jako prezent gwiazdkowy. Zebrałem najlepsze zdjęcia wykonane podczas chwil i podróży spędzonych razem. Chciałem tym pokazać jej samej oraz innym jak piękną i cudowną jest osobą.” – Przemek Szewczyk.

Tak oto Przemek postanowił sprawić radość swojej ukochanej kobiecie. CEWE FOTOKSIĄŻKA pokazuje, że kreatywność może dawać przyjemność zarówno podczas twórczego projektowania, jak też i przy wręczeniu stworzonego przez Ciebie prezentu.

prezent dla kobiety

W związku z tym, że zbliża się 8 marca, czyli Dzień Kobiet, warto skorzystać z okazji na wręczenie oryginalnego prezentu, który każdy może stworzyć w tajemnicy, aby później sprawić nie lada niespodziankę swojej kobiecie.

CEWE FOTOKSIĄŻKA z Waszymi wspólnymi chwilami? Nie wpadłeś na ten pomysł podczas walentynek? 8 marca, czyli Dzień Kobiet to kolejna szansa, aby pokazać ukochanej kobiecie ile dla Ciebie znaczy. Zbierz zdjęcia, ułóż z nich opowieść i ciesz się uśmiechem wybranki w święto wszystkich kobiet.

prezent dla kobiety

Nie musisz być poetą czy pisarzem, aby napisać książkę lub poemat dla ukochanej kobiety. Na pewno macie mnóstwo wspólnych fotografii, a ty napiszesz książkę… właśnie zdjęciami. Dokładnie mam tu na myśli CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Np. łatwo poprzez CEWE FOTOKSIĄZKĘ Pure, którą zrobisz w kilka minut na smartfonie. Wyraź swoje uczucia w sposób lepszy niż potrafią to słowa. Takim podarunkiem możesz zaskoczyć tylko pozytywnie.

prezent dla kobiety

Nawet jeśli spóźnisz się na Dzień Kobiet… pamiętaj, CEWE FOTOKSIĄŻKA jest prezentem dobrym na każdą okazję, ale również sprawia przyjemność, gdy wręczana jest zupełnie bez okazji. Jeśli jednak na podarowanie prezentu wolisz mieć pretekst to prócz 8 marca masz też… 10.

Bowiem właśnie 10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzny – Panie również mogą więc dać upust swojej kreatywności i przekazać prezent w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI swojemu mężczyźnie. Z kolei w Japonii, 14 marca jest obchodzony tzw. Biały Dzień. Nie ma to nic wspólnego z zimą, ale łączy się to niejako z walentynkami. Bowiem w Japonii, 14 lutego to kobiety wręczają prezenty swoim mężczyznom, a Ci mogą się im odwdzięczyć podarunkami właśnie miesiąc później, czyli 14 marca.

Jak widzimy nie brakuje pomysłów, nie brakuje okazji, a bliska osoba zawsze ucieszy się z prezentu, w którego stworzenie wkładasz serce. Może zainspiruje Cię to co zrobił Przemek?

prezent dla kobiety

“I tak już pozostanie…”

Wszystkie powyższe zdjęcia pochodzą z CEWE FOTOKSIĄŻKI Przemka Szewczyka pt. ONA”. Całą jego pracę możesz zobaczyć na naszej stronie, pod TYM LINKIEM.

Jeśli spodobały Ci się zdjęcia, które wykonał Przemek, to zajrzyj na jego stronę, warto! www.pasjaszewska.pl

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *