Najciekawsze fotoprezenty dla Babci i Dziadka - Blog FOTOJOKER.pl

Najciekawsze fotoprezenty dla Babci i Dziadka

CEWE FOTOKSIĄŻKA DLA BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka to wspaniała okazja, aby pokazać najbliższym jak ważni są dla nas, a także podziękować im za ich wiele cennych rad, tego czego nas nauczyli, że uczestniczyli w naszym wychowaniu oraz że nadal można na nich polegać. Świetnym sposobem, aby wyrazić te wszystkie emocje jest stworzenie fotograficznego prezentu na Dzień Babci i Dziadka. Zdjęcia podsuwają wiele różnych pomysłów – fotoksiążki, fotokalendarze czy fotogadżety. Zajrzyj do tego artykułu, aby odkryć kilka inspiracji.

CEWE FOTOKSIĄŻKA – stwórz wyjątkowy album

Pięknym prezentem na Dzień Babci i Dziadka będą wzruszenia i radość, których dostarczają najpiękniejsze chwile w życiu. Aby móc do nich wracać w dowolnej chwili, warto stworzyć wyjątkowy album w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI. W takiej publikacji zaprojektowanej specjalnie z myślą o Babci i Dziadku możesz zamieścić zdjęcia z ich młodości czy ich ulubione fotografie z wnuczętami bądź dziećmi.

Różnorodność formatów CEWE FOTOKSIĄŻKI i możliwość dowolnego zaprojektowania niemal każdego jej elementu sprawiają, że z łatwością dopasujesz je do Twojego pomysłu. Możesz utrzymać taki album w klasycznym stylu nawiązującym do książek z poprzedniej epoki (będzie to ukłon w kierunku młodości i wczesnych wspomnień Babci i Dziadka) lub wykonać nowocześnie wyglądającą publikację, która będzie nawiązywać do faktu, iż Twoi najbliżsi potrafią podążać z duchem czasu.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla Babci i Dziadka nie musi zawierać jedynie zdjęć ich krewnych. Może niech to będzie dla nich okazja, aby powspominać najpiękniejsze wycieczki czy docenić ich pasję lub hobby. Jeśli sami aktywnie fotografują, to możesz wykorzystać CEWE FOTOKSIĄŻKĘ do stworzenia ich swoistego portfolio. Możliwość obejrzenia własnych prac w świetnej jakości książce będzie z pewnością motywowało do dalszego rozwijania fotograficznych zainteresowań.

CEWE FOTOKALENDARZ jako praktyczny i piękny prezent

Fotoprezenty mogą dawać jednocześnie radość obcowania z ulubionymi kadrami i stanowić bardzo praktyczne gadżety. Dokładnie tak działają kalendarze z własnymi zdjęciami. Drukowane na wysokiej jakości papierze i charakteryzujące się świetną jakością prezenty ozdobią każde wnętrze. Ułatwią Babci i Dziadkowi zaplanowanie rodzinnych spotkań, a także pamiętanie o imieninach i urodzinach krewnych.

Podobnie jak CEWE FOTOKSIĄŻKI, fotokalendarze dostępne są w różnych formatach, dzięki czemu można je z łatwością zaprojektować tak, aby stuprocentowo odpowiadały potrzebom Babci i Dziadka. Duże kalendarze ścienne będą wspaniałymi ozdobami salonu, holu czy sypialni, natomiast terminarze ścienne sprawdzą się przykładowo w kuchni, gdzie umożliwią szczegółowe zaplanowanie kolejnych tygodni. To idealny prezent dla Babci i Dziadka, którzy nawet na emeryturze nie zwalniają tempa i cieszą się pełnią życia. Wzbogacenie kalendarza czy terminarza ulubioną fotografią pozwoli na podchodzenie do kolejnych zajęć z większym entuzjazmem i radością. Babci i Dziadkowi będzie niezwykle miło zaczynać dzień spoglądając na fotografie najbliższych.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka ze zdjęciem

CEWE FOTOPREZENTY – umilą każdą chwilę!

CEWE FOTOPREZENTY to praktyczne gadżety, które umilają ulubionymi zdjęciami codzienne chwile. Przykładowo fotokubki dadzą Babci i Dziadkowi jeszcze więcej radości w trakcie momentów z ulubionym napojem. Kawa czy herbata w naczyniu ozdobionym zdjęciem wnucząt lub dzieci będą smakować jeszcze lepiej. To także będzie znakomite umilenie czasu spędzanego podczas czytania czy uprawiania hobby (np. gry w szachy).

Kanapę w salonie Babci i Dziadka (po której być może w dzieciństwie tak ochoczo przyszło Ci skakać) możesz ozdobić pięknymi poduszkami z własnymi fotografiami. Do dyspozycji masz kilka wariantów, wśród których znajdziesz jeden szczególnie świetnie nadający się do wyrażania uczuć – w kształcie serca. Chociaż model ten powstał z myślą o zakochanych, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ozdobić go zdjęciami wnucząt lub dzieci albo Babci i Dziadka. W tym ostatnim przypadku możesz pokazać im, że doceniasz i dostrzegasz piękne uczucia, które łączą ich nawet po tak wielu wspólnie spędzonych latach. Będą wiedzieli, że tym samym stanowią wzór dla kolejnych pokoleń.

Jeżeli Babcia lub Dziadek uwielbiają spędzać czas w kuchni przygotowując różne smakołyki – czy to w postaci przepysznych obiadów czy całorocznych zapraw – to z pewnością ucieszą się z fartucha szefa kuchni. Możesz umieścić na nim zabawne zdjęcie i wzbogacić go humorystycznym napisem.

Ciekawe propozycje prezentu na Dzień Babci i Dziadka znajdziesz także wśród fotozabawek. Pozwolą one na spędzenie wspólnego, bezcennego czasu z najmłodszymi, a i dla starszych będą stanowić świetną zabawę. Przykładowo gra foto memo może zawierać Twoje ulubione zdjęcia. Taka zabawa pozwoli nie tylko spędzić więcej czasu z wnuczkami, ale także da szansę Babci i Dziadkowi opowiedzieć część historii rodzinnych, gdy najmłodsi będą wypytywać, kto znajduje się na zdjęciach. Na długie zimowe wieczory zaprojektuj dla Babci i Dziadka puzzle, które będą zawierały np. ich wspólne zdjęcie.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona www autora

Aleksandra Szostak

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *