Konkurs fotograficzny "Wszystkie kolory radości" - Blog FOTOJOKER.pl

Konkurs fotograficzny “Wszystkie kolory radości”

konkurs fotograficzny

CEWE rusza z kolejnym konkursem fotograficznym! Tym razem tematem jest najwdzięczniejszy z możliwych motywów, czyli dzieci. Do zabawy zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów. Jeżeli wykonałeś dziecięcą fotografię pełną radości odkrywania, uśmiechu i słonecznej zabawy, koniecznie zgłoś ją do naszego konkursu.

Kiedy zaczynamy?

Na zgłoszenia Waszych prac czekamy w terminie 13.06.2016 – 20.07.2016. Do wygrania są atrakcyjne nagrody w postaci doskonałe jakości sprzętu. Autor najpiękniejszego zdjęcia otrzyma aparat fotograficzny PANASONIC DMC-LF1 EP-K. Natomiast dziewięciu pozostałych laureatów otrzyma kody rabatowe na wykonanie CEWE FOTOKSIĄŻEK o wartości 300 i 200 PLN. Martwisz się, że nie dasz rady? Nie wierzysz w siebie? W naszej zabawie nie ma przegranych. Jak to możliwe?

Konkurs fotograficzny, w którym każdy wygrywa!

Fotografia ma to do siebie, że może być oceniana zarówno subiektywnie jak i obiektywnie. W związku z powyższym, dla każdego uczestnika konkursu przygotowaliśmy bon rabatowy na wykonanie CEWE FOTOKSIĄŻKI o wartości 20 PLN. W takiej książce ze zdjęciami zmieścisz fotografie zarówno na własną pamiątkę jak i prezent dla kogoś bliskiego (jak to zrobić? Dowiesz się z TEGO artykułu).

Kibicujemy Ci z całego serca!

Wierzymy w kreatywność uczestników – zarówno w tych robiących zdjęcia jak i tych fotografowanych. Nasz blog fotograficzny może dostarczyć Ci wielu inspiracji, więc…. nie ma na co czekać.

Zgłoszenia na nasz konkurs fotograficzny możecie przesyłać poprzez platformę konkursową.

 Serdecznie zapraszamy do udziału!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *