Konkurs fotograficzny "Wakacje z FOTOJOKER" - Blog FOTOJOKER.pl

“Wakacje z FOTOJOKER” – Konkurs fotograficzny

wakacje z fotojoker

Wakacje z FOTOJOKER? Świetny pomysł, szczególnie, że przed nami sezon wakacyjny! Z tej okazji dla swoich klientów FOTOJOKER we współpracy z Biurem Podróży NECKERMANN przygotował konkurs fotograficzny. W 3 edycjach konkursu rozdamy aż 12 atrakcyjnych wycieczek. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Jak się zgłosić do akcji “Wakacje z FOTOJOKER?

Aby wziąć udział w konkursie należy w czasie trwania danej edycji konkursu dokonać dowolnego zakupu w sklepach FOTOJOKER lub na fotojoker.pl produktów i/lub usług o łącznej wartości min. 100 PLN oraz zachować dowód zakupu. Następnie  należy zarejestrować na platformie konkursowej i zgłosić zdjęcie w jednej z dwóch kategorii. Każdy dodatkowy zakup daje możliwość kolejnego zgłoszenia, a co za tym idzie, zwiększa szanse na wygraną.

wakacje z fotojoker - nagroda_1wakacje z fotojoker - nagroda_2

wakacje z fotojoker - nagroda_3wakacje z fotojoker - nagroda_4

wakacje z fotojoker - nagroda_5wakacje z fotojoker - nagroda_6

W pierwszej edycji konkursu, która trwa od 15 czerwca 2016 do 15 lipca 2016 rozdajemy pierwsze cztery wycieczki – dwa pobyty rodzinne nad polskim morzem oraz dwa 2-osobowe pobyty za granicą (Grecja i Bułgaria).

W kolejnych edycjach, które kolejno będą trwały od 16 lipca do 16 sierpnia oraz od 17 sierpnia do 17 września rozdamy kolejnych 8 wycieczek (po 4 na edycję).

Kupuj w FOTOJOKER, zgłaszaj zdjęcia i wygrywaj atrakcyjne wczasy!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *