Katarzyna Piwecka i kolory Maroka - blog CEWE FOTOJOKER

Katarzyna Piwecka i kolory Maroka

Katarzyna Piwecka

Kim jest Katarzyna Piwecka? To profesjonalna fotografka z własnym studio fotograficznym, w którym znajdziesz też nasz magazyn “Foto CEWE Inspiracje”. To także podróżniczka, która za dobrymi zdjęciami pojedzie nawet na drugi koniec świata. To też ambasadorka CEWE FOTOJOKER, która tym razem prezentuje swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ opisującą jej wyprawę do Maroka.

Wspomnienia z Maroka

Katarzyna to nasz ambasador, który co jakiś czas raczy nas ciekawą CEWE FOTOKSIĄŻKĄ z różnych zakątków świata. Zawodowo Katarzyna często zajmuje się fotografowaniem znanych osób (jej galerię możesz zobaczyć TUTAJ), ale tym razem gwiazdą w kadrach jest…. Maroko. Jak je wspomina? Jak je pokazuje?

Kolory Maroka

Katarzyna Piwecka

Pomarańczowe ulice Marrakeszu współgrające barwą ze świeżo wyciskanym sokiem z pomarańczy. Żółte piaski Sahary i aromatyczny kuskus, za którym zatęsknią nozdrza. Niebieskie łodzie nad oceanem i ceramika na straganach. Klimatyczne, zielone wąwozy i doliny Atlasu Wysokiego oraz  liście mięty w słodkiej herbacie. Brzmi dobrze? A wygląda jeszcze lepiej. Dlatego to dobre miejsce dla człowieka z obiektywem, a jeszcze lepsze kogoś, kto wie jak się z nim obchodzić. Maroko absorbuje wyobraźnię, CEWE uruchamia kreatywność – takie połączenie to uczta dla oczu.

Maroko w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Katarzyna przywiozła nam trochę Maroka na zdjęciach tworząc z nich CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Jej piękne kadry to cała gama kolorów, która przyjemnie przyciąga wzrok i nie pozwala go oderwać. Estetyka zdjęć Katarzyny została świetnie oddana w druku – dlatego warto zwracać uwagę na jakość, której CEWE FOTOKSIĄŻKA jest synonimem.

Samo przygotowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI porównała do kreatywnej podróży i układania puzzli. Program do tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻEK, czyli CEWE FOTOŚWIAT, występuje zarówno w wersji mobilnej, jak i komputerowej – Katarzyna zdradziła nam, że projekt zajął jej kilkanaście minut, a plecy nie zdążyły jej rozboleć od siedzenia. Kolejny projekt chce wykonać przy pomocy aplikacji mobilnej – w wygodnym fotelu ze smartfonem w dłoni.

W galerii poniżej zobaczysz piękne kolory Maroka. Czekaj też na kolejne projekty Kat Piweckiej – ambasadorki CEWE FOTOJOKER.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *