Kalendarz Adwentowy od CEWE – wyjątkowe oczekiwanie na Święta - Blog FOTOJOKER.pl

Kalendarz Adwentowy od CEWE – wyjątkowe oczekiwanie na Święta

Kalendarz Adwentowy

Co sprawia Ci więcej radości czekanie na Święta, czy samo świętowanie?  Jeśli uwielbiasz okres przygotowań do tego wyjątkowego czasu w roku, to możesz stworzyć Kalendarz Adwentowy od CEWE i zacząć odliczanie. W każdym okienku spróbuj umieścić zdjęcia, słodkości lub własnoręcznie przygotowane niespodzianki. Poznaj kilka pomysłów na wykorzystanie kalendarza adwentowego i dowiedz się, jak umilić czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Fotokalendarz Adwentowy – podejmij wyzwanie

Fotokalendarz Adwentowy może skrywać różne niespodzianki – zarówno słodkości, jak i ukryte fotografie. Dzięki temu pozwala na stworzenie klasycznego kalendarza adwentowego, gdzie odliczaniu dni do Świąt towarzyszy delektowanie się słodyczami. Na słodko świat jest jeszcze bardziej radosny.  .

Kalendarz Adwentowy z własnymi fotografiami ukrytym pod poszczególnymi okienkami umożliwia zaplanowanie wyjątkowego wyzwania. Challenge może być adresowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Dzięki temu może stanowić zabawę dla całej rodziny. W każdym okienkiem możesz umieścić fotografię, która będzie prezentowała dane wyzwanie. Może to być zadanie natury duchowej – np. tego dnia pomóc komuś w zrealizowaniu jakiegoś obowiązku domowego – lub zadania dla ciała, np. zrób 10 pompek. To pozwoli w pełni przygotować się do Świąt, dbając o rozwój zarówno ciała, jak i ducha.

Fotokalendarz Adwentowy może także być wypełniony zdaniami, które przypomną Ci o wykonaniu przedświątecznych obowiązków. Warto stworzyć taką checklistę z nietypowymi czynnościami, o których nieraz w tym zabieganym czasie się zapomina. Przykładowo należą do nich rozmowa z bliskimi, odwiedzenie Babci i Dziadka itp.

A może masz ochotę zaszaleć i stworzyć coś nietypowego i zaskakującego? Przykładowo możesz umieścić w nim 24 ulubione cytaty czy 24 ulubione miejsca na Ziemi. Kalendarz Adwentowy może więc motywować np. do poznawania świata i czytania każdego dnia o danym miejscu na świecie. Gdy nadejdą tegoroczne Święta, będziesz mieć do opowiedzenia wiele ciekawostek przy wigilijnym stole.

Rzecz jasna Kalendarz Adwentowy pomoże także w praktycznym przygotowaniu Świąt, przypominając o tym, co istotnego zostało jeszcze do zrobienia. Podziel swoje przygotowania na 24 etapy, tak aby pamiętać o przygotowaniu prezentów dla bliskich.

Wyzwanie fotograficzne z Kalendarzem Adwentowym

Kalendarz Adwentowy z własną niespodzianką to także świetny sposób, aby obdarować bliskich 24 drobiazgami. Mogą to być inspirujące przedmioty, drobne upominki takie jak np. biżuteria czy karteczki z ważnymi wiadomościami. Świetnie byłoby schować w jego okienkach drobne ozdoby na choinkę. Dzięki temu każdego dnia mógłbyś dołożyć na swoje świąteczne drzewko kolejną dekorację. A pomyślałeś o tym, żeby wykorzystać taki kalendarz adwentowy na przykład do stworzenia wyzwania fotograficznego?

Kalendarz Adwentowy

Jeżeli obdarowywana przez Ciebie osoba pasjonuje się fotografią, to możesz wykorzystać okres przedświąteczny do zachęcenia jej do rozwinięcia warsztatu. Pomocny przy tym będzie Fotokalendarz Adwentowy od CEWE, który umożliwi umieszczenie w 24 okienkach krótkich instrukcji z 24 zadaniami fotograficznymi. Wśród nich może znajdować się np. „wykonaj zdjęcie w stylu makrofotografii”, „zrób czarno-białe zdjęcie”, „fotografuj w nocy” itp. Podejmując się nowych wyzwań, obdarowana przez Ciebie osoba z pewnością przywita Święta Bożego Narodzenia jako dużo bieglejszy fotograf.

Kalendarz Adwentowy – słodki sposób na oczekiwanie

Kalendarz Adwentowy od CEWE może również występować w klasycznej formie ze słodkościami taki jak: słodycze kinder®, czy Ferrero. Świetnie jest codziennie umilać sobie czas przekąską, a tym samym poczuć odrobinę tę świątecznej magii. Na pomysł kalendarzy adwentowych wpadła mama niecierpliwego chłopca, który codziennie pytał, kiedy będą Święta. Jego rodzice stworzyli mu pierwszą wersję kalendarza adwentowego ze słodyczami. W CEWE możesz wybrać wyjątkowe Kalendarze Adwentowe z Twoimi zdjęciami:

  • Kalendarz adwentowy Premium z pralinkami Ferrero,
  • Kalendarz adwentowym z kinder® Niespodzianką,
  • Kalendarz adwentowy z czekoladkami kinder®.

Po zakończeniu tego fotograficznego, adwentowego wyzwania nie zapomnijcie o zgromadzeniu powstałych zdjęć w fotoksiążce. Pomocna w tym będzie CEWE FOTOKSIĄŻKA, której możesz poukładać fotografie tematycznie, czy chronologicznie. Projektowanie to świetna zabawa, a nasz bezpłatny program projektowy pozwala na dopasowanie projektu do Twoich preferencji, możesz zastosować ulubione barwy, cliparty i opisy zdjęć. Dzięki temu świetnie wyeksponujesz efekty zrealizowanego, adwentowego wyzwania i będziesz jeszcze dłużej cieszyć się atmosferą świąt. Czy nie cudownie będzie wrócić do tych fotografii i powspominać ten ciekawy i rozwijający prezent? CEWE FOTOKSIĄŻKA to świetny sposób na utrwalenie wspomnień i prezentację zdjęć.

Baw się dobrze, oczekując na Święta!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *