Jaki kalendarz wybrać na 2019 rok? - Blog FOTOJOKER.pl

Jaki kalendarz wybrać na 2019 rok?

kalendarz

Każdy z nas codziennie zagląda do kalendarza, zaznacza daty najważniejszych wydarzeń, wizyt, spotkań i zapisuje to co ma do załatwienia. Wypełniony pięknymi zdjęciami kalendarz zostaje postawiony na biurku albo zawieszamy go na ścianie. Przy sobie nosimy raczej tylko ten w telefonie, ale nie ma on dekoracyjnej i tradycyjnej mocy co ten wydrukowany. Końcówka roku to dobry czas na przemyślenie wyglądu kalendarza. Przecież nie można się bez niego obejść, a bliscy uwielbiają go jako prezent. Co wybrać? Co zaprojektować? Co przyniosą nam kalendarze w roku 2019?

Planowanie czasu to to więcej czasu

kalendarzDlatego na pewno przyniosą nam mnóstwo radości i spokoju. Przecież z kalendarzem planujemy wakacyjne wyjazdy, ferie, urlopy i spotkania rodzinne. Sprawdzamy w nim daty imienin i terminy różnych świąt. Zaznaczamy też dni urodzin naszych najbliższych. Trudno sobie wyobrazić życie bez kalendarza, który istnieje w życiu ludzi od wieków, od hebrajskiego po czasy obecne. Współczesna propozycja CEWE FOTOJOKER dotyczy stworzenia własnego kalendarza na 2019 rok z Twoimi ulubionymi zdjęciami. To więc połączenie nowoczesnych technologii oraz tradycji drukowanych kalendarzy, więc po co fotografie mają Ci się marnować na dysku, skoro mogą pięknie ozdobić mieszkanie lub też dać radość bliskim.

Dlaczego fotokalendarze, a nie zwykłe kalendarze?

Klasyczne kalendarze otaczają nas ze wszystkich stron i nie budzą specjalnego zainteresowania. Co innego ten zaprojektowany przez nas samych, z naszymi wybranymi zdjęciami. Taki kalendarz może pięknie prezentować wspomnienia i przyciągać wzrok. Święta są doskonałym czasem na zabranie się z taki kalendarz, szczególnie, że możesz zaprojektować na smartfonie. Masz przecież na nim zdjęcia i chwilę wolnego. Tyle wystarczy.

To proste, prawda? W swoim kalendarzu możesz umieścić fotografie przedstawiające najważniejsze wydarzenia z ubiegłego roku lub po prostu takie zdjęcia jakie zechcesz, choćby i z wigilii czy z sylwestra. Ale czy chcesz wspominać je cały rok? Może niekoniecznie, więc wybierz swoje ulubione momenty z 2018 roku, porozkładaj to na miesiące i niech cieszą Cię w 2019. Baw się swoimi pomysłami i kreatywnością, aby sprawić radość bliskim lub po prostu sobie.

 Czym się kierować przy wyborze motywu kalendarza?         

Własnoręcznie stworzony kalendarz będzie pomysłowym prezentem, jeśli odpowiednio dobierzesz zdjęcia. Pomyśl o danej osobie, zastanów się co chcesz jej opowiedzieć lub jak motywować ją przez cały rok 2019. A potem wprowadź swój pomysł w życie. Inny kalendarz zaprojektujemy dla fanów sportu, inny dla najmłodszych uwielbiających bajkowych bohaterów lub czworonożnych pupilów i samochody. Jeszcze inny stworzymy dla rodzeństwa, dla rodziców czy dla dziadków. Właśnie ta ostatnia grupa docelowa powinna Cię zainspirować. Dlaczego? W drugiej połowie stycznia jest przecież Dzień Dziadka i Dzień babci – oto pomysł na świetny pomysł dla nich.

kalendarz

Kalendarz ścienny

Fotokalendarz to też opcja dla firm, które chcą się w ten przyjemny sposób zareklamować lub ozdobić biura pracowników. Terminy będą widoczne w centralnym miejscu biura, a jednocześnie przestrzeń pracy zyska pozytywne akcenty.

Co wybierzesz? Co stworzysz? Pamiętaj, że z fotokalendarzami czas płynie jakby przyjemniej.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *