Zdjęcia z Facebooka i fotoksiążka. Rodzimy jak to połączyć - Fotojoker.pl

Jak zamieścić zdjęcia z facebook’a w CEWE FOTOKSIĄŻCE

fotoksiążka

Czy wiesz, że Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA może pomieścić zdjęcia nie tylko z albumów zapisanych na komputerze, ale również z facebook’a oraz innych portali społecznościowych? Ta funkcja jest dostępna dla każdego użytkownika naszego programu projektowego CEWE FOTOŚWIAT. Zazwyczaj do sieci wrzucamy zdjęcia wykonane smartfonem i nie mamy ich zapisanych na dysku twardym komputera. Dlatego warto korzystać z tej funkcji, żeby nasze ulubione zdjęcia można oglądać również podczas awarii Facebook’a lub pokazać osobom, których na Facebook’u nie ma.

Poniżej kilka prostych kroków, jak stworzyć swoją własną kronikę facebook’ową.

  1. Otwórz program CEWE FOTOŚWIAT, wybierz format projektu i zdecyduj jaka fotoksiążka ma powstać. Następnie w menu wybierz “opcje”, potem “źródła zdjęć” i zaznacz wszystkie kanały Social Media, których używasz.

fotoksiążka

2. Po lewej stronie kreatora pojawi się ikona Facebook’a, którą naciśnij. Następnie zaloguj się swoim hasłem.

fotoksiążka

3. W okienku “Źródła zdjęć” od teraz widzisz wszystkie albumy ze zdjęciami, które zamieściłeś na swoim koncie.

fotoksiążka

4. Po wyborze albumu przeciągnij i upuść ulubione fotki tworząc układ swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

fotoksiazka

Wskazówka: Wszystkie zdjęcia, które dodałeś ze smartfona lub tabletu znajdziesz w Folderze “Mobile Uploads”. CEWE Fotoksiążka na pewno pomoże im wyglądać jeszcze lepiej.

Zachowaj swoje wspomnienia z Facebook’a w pięknej formie, którą będziesz mógł pokazać swoim znajomym również wtedy, kiedy zabraknie Wi-Fi. 🙂 Miłego projektowania!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *