Jak wydrukować zdjęcia ze smartfona? - Blog FOTOJOKER.pl

Jak wydrukować zdjęcia ze smartfona?

CEWE FOTOKIOSKI umożliwiają szybki i łatwy wydruk zdjęć w doskonałej jakości. Prostotę tego rozwiązania potęguje fakt, że aby wydrukować zdjęcia, potrzebujesz tylko swojego smartfona. Wystarczy, że podepniesz go do CEWE FOTOKIOSKU i wybierzesz pliki, by po chwili cieszyć się gotowymi wydrukami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej technologii, jak i o tym, co jeszcze możesz zamówić w Fotokiosku, to zapraszamy do lektury tego artykułu.

Drukowanie zdjęć bezpośrednio ze smartfona w CEWE FOTOKIOSKU

CEWE FOTOKIOSKI zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić użytkownikom szybkie i łatwe zamawianie zdjęć. Charakteryzują się przyjaznym i intuicyjnym interfejsem oraz dają możliwość wydruku z wielu różnych nośników, w tym ze smartfonów. Rozwiązanie takie jest bardzo praktyczne, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy coraz częściej utrwalamy wyjątkowe chwile za pomocą urządzeń mobilnych.

Aby wydrukować zdjęcia ze smartfona wystarczy podłączyć go do Fotokiosku za pośrednictwem jednego z dostępnych złączy. Fotokioski są wyposażone w kable zakończone kilkoma rodzajami popularnych wtyczek, dzięki czemu z łatwością dopasujesz złącze do gniazda wykorzystywanego przez Twój telefon. Przyjazna aplikacja obsługująca Fotokiosk poprowadzi Cię za pomocą czytelnych i jasnych komunikatów przez cały proces – od podłączenia telefonu, do wydruku gotowych zdjęć.

Projektuj i zamawiaj za pomocą smartfona

Czy wiedziałeś, że za pomocą swojego telefonu możesz zamówić zdjęcia bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną CEWE FOTOŚWIAT, która jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Pozwala ona nie tylko na zamawianie produktów, ale również ich projektowanie. Dzięki temu możesz stworzyć swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i zlecić jej wykonanie korzystając wyłącznie ze smartfona. Aplikacja doskonale sprawdza się też na tabletach.

Fotokiosk nie tylko do zdjęć natychmiastowych

Za pośrednictwem CEWE FOTOKIOSKU możesz zamówić kilka rodzajów produktów natychmiastowych, które otrzymasz od razu po wgraniu właściwych fotografii. Poza odbitkami należą do nich kalendarze i fotokartki.

W szczególności te ostatnie sprawdzą się przy okazji zbliżającej się Wielkanocy. Wyślij życzenia do swoich bliskich uzupełniając je własną fotografią. Prosto z CEWE FOTOKIOSKU możesz śmiało podążyć na pocztę i sprawić piękną niespodziankę sowim bliskim.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Dominika Niewińska

2 komentarzeZostaw komentarz

  • Czy podłączanie telefonu pod Wasz sprzęt, aby wywołać zdjęcia jest bezpieczne? Mam na myśli wirusy

    • Tak jest bezpieczne – jeśli potrzeba więcej informacji zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *