Jak w ciekawy sposób wykorzystać zdjęcia z majówki? - Blog FOTOJOKER.pl

Jak w ciekawy sposób wykorzystać zdjęcia z majówki?

Tegoroczna majówka wypadła bardzo korzystnie. Zapewne większość z Was zdecydowała się na dalsze lub bliższe wycieczki. A wraz z tymi wyjazdami zgromadziliście masę ciekawych kadrów. W tym wpisie podpowiadamy jak w atrakcyjny sposób wykorzystać majówkowe zdjęcia, by urok tych dni pozostał z nami na dłużej.

Ponadczasowa klasyka

Jeżeli jesteście wielbicielami klasycznych rozwiązań to zapewne przemówi do Was standardowe wywołanie zdjęć. Odbitki cyfrowe sprawdzą się zarówno w albumie, jak i na ścianie. Dzięki ilości formatów dostępnych w CEWE FOTOJOKER na pewno każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Możecie też urozmaicić Wasze zdjęcia dodając na nich subtelną ramkę.

Girlanda ze zdjęć

Zdjęcia w ramkach bez wątpienia prezentują się świetnie, lecz jeśli jesteście fanami bardziej oryginalnych rozwiązań to ta propozycja jest zdecydowanie dla Was. Wystarczy sznurek i kilka klamerek na pranie by stworzyć oryginalną oprawę dla Waszych fotografii. Taką girlandę możecie potem zawiesić nad łóżkiem, biurkiem lub lustrem. W przypadku tego rozwiązania zdecydowanie lepiej będą się prezentować zdjęcia wydrukowane na sztywniejszym papierze na przykład kwadratowe zdjęcia art, czy zdjęcia retro.

Zdjęcie jako magnes?

Wielu z nas w ramach pamiątki z podróży przywozi magnesy. Czy to w prezencie dla znajomych, czy do ozdobienia swojej lodówki. Jednak zazwyczaj propozycje dostępne na straganach są kiczowate i powtarzalne. Dlatego proponujemy rozwiązanie, które zadowoli wszystkich podróżników – magnesy ze zdjęciami na lodówkę. Sami decydujecie co znajdzie się na Waszej pamiątce, a taki osobisty podarek na pewno przypadnie do gustu Waszej rodzinie i przyjaciołom.

Wydruk w dużym formacie

Jest to propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą przestać myśleć o ulubionych momentach i chcą co chwila do nich powracać. Dodatkowo pewne zdjęcia nabierają odpowiedniego efektu dopiero w postaci fotoplakatu. W końcu zdjęcia nie kończą się tylko na odbitkach cyfrowych i tylko od nas zależy, co z nimi zrobimy.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Dominika Niewińska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *