Jak skanować zdjęcia i jak je później wykorzystać? - Blog FOTOJOKER.pl

Jak skanować zdjęcia i jak je później wykorzystać?

jak skanować zdjęcia (1)

Stare fotografie oddają klimat minionych lat. Przywołują piękne wspomnienia i chwile spędzone z przyjaciółmi z czasów, kiedy aparat był rzadkością, a zdjęcia znajdowały się na kliszy. Każdy kadr był przemyślany i dawał wiele radości. Warto zadbać o te wyjątkowe wspomnienia i sprawić, by były bezpieczne. Świetnym sposobem jest stworzenie ich cyfrowej kopii i zaprezentowanie na fotoproduktach CEWE. Zatem jak skanować zdjęcia?

 

W rodzinnych albumach znajdzie się wiele perełek fotograficznych. Czarno-białe zdjęcia zrobione przez Dziadka. Pierwszy wyjazd Mamy nad morze, zdjęcia domu, w którym kiedyś mieszkała Twoja rodzina. To bardzo cenne wspomnienia. Warto je zeskanować, by zapewnić im bezpieczeństwo. Oglądanie ich i tworzenie ich cyfrowych kopii to świetny czas spędzony razem. W czasie tej zabawy możesz dowiedzieć się wiele o Twojej rodzinie oraz kreatywnie wykorzystać wspólny wieczór.

Jak skanować zdjęcia?

jak skanować zdjęcia (2

Skanowanie zdjęć jest bardzo łatwe i przyjemne. Wystarczy, że wybierzesz Twoje ulubione kadry, które chcesz mieć również w wersji cyfrowej i użyć odpowiedniego urządzenia lub aplikacji i zapisać fotografie na komputerze. Możesz również skorzystać z naszej usługi digitalizacji zdjęć w Salonach CEWE FOTOJOKER. To świetny sposób, by zapewnić wyjątkowym zdjęciom, które są w Twojej rodzinie od lat bezpieczeństwo. Cyfrowa kopia danych kadrów zapewnia dostęp do nich na zawsze. Możesz być spokojny, tak zabezpieczone zdjęcia będą trwale utrzymane w dobrym stanie, zawsze będą również w pamięci komputera.

Jak wykorzystać stare fotografie? Pomysł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

CEWE FOTOKSIĄŻKA z lnianą okladką

W rodzinnej kolekcji zdjęć znajduje się tyle pięknych i przywołujących wyjątkowe wspomnienia kadrów. To właśnie dzięki tym fotografiom możemy zobaczyć Mamę jako dziecko, które zajada się zupką lub rodzinny dom Babci, w którym mieszkała z siostrami i przez pierwsze lata małżeństwa z Dziadkiem. Te zdjęcia są idealnymi elementami do opowiedzenia historii Waszej rodziny. Pokazania, jak wiele szczęśliwych wspólnych chwil przeżywacie od samego początku. Tworzenie Kroniki pokoleniowej z zeskanowanymi zdjęciami to świetna zabawa. Szukanie fotografii, pomoże jeszcze lepiej poznać tych, których kochasz. Powrót do wspomnień i kadrów z przeszłości na pewno przyniesie również wiele śmiechu i wzruszeń. Śmieszna mina Mamy jako dziecka lub trudności w rozpoznaniu Dziadków jako nastolatków to zabawne momenty, które będziecie mogli wspominać, oglądając CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Wskazówka: w czasie projektowania możesz skorzystać z wielu dostępnych szablonów i dodawać podpisy do zdjęć, zabawne komentarze, miejscowości, daty, imiona osób znajdujących na zdjęciach. Świetnym pomysłem jest również wykorzystanie okładki z lnu lub eko skóry, która nadaje elegancji i podkreśla wyjątkowość Twoich wspomnień. Rozwiązanie to wyróżnił międzynarodowy panel ekspertów TIPA World Awards.

Fotoprodukty CEWE z zeskanowanymi zdjęciami

kubek emaliowany

A może w rodzinnym albumie masz taką fotografię, która zawsze wywołuje u Ciebie uśmiech i przyjemne wspomnieniu. Po tym jak na nią popatrzysz, zamykasz oczy i wracasz w to miejsce, przenosisz się w czasie do tego dnia, kiedy zrobiono tę fotografię. Przypominają Ci się pierwsze wakacje z rodzicami nad morzem. Ten jeden kadr przywołuje tak wiele pięknych chwil. Spacer za rękę z Tatą po molo, lody kupione w kolorowej budce, plaża pełna ludzi, a do tego śmiech i rozmowy i bajeczny letni klimat nadmorskiej miejscowości. Razem z Tatą tego lata zbudowaliście największy zamek z piasku. To były piękne momenty. Warto zadbać, aby fotografia, która zawsze wywołuje u Ciebie uśmiech, towarzyszyła Ci na co dzień. Możesz zaprojektować kubek emaliowany z tym zdjęciem i cieszyć się stylem vintage. To idealny gadżet na wyjazdy i spokojne popołudnie w domu z ulubionym napojem i serialem może z głównym wątkiem dziejącym się w nadmorskiej miejscowości?

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *