Idealny kalendarz na Święta Bożego Narodzenia - Blog FOTOJOKER.pl

Idealny kalendarz na Święta Bożego Narodzenia

kalendarz na Święta

Wyobrażasz sobie życie bez kalendarza? Nie sądzę. A co jeśli może on być jednocześnie przypominaczem, pamiątką, dekoracją i prezentem? Jeśli w Twojej głowie pojawił się fotokalendarz to w porządku, a jeśli myślisz CEWE FOTOKALENDARZ to wiesz już, że to najlepszy wybór. Bowiem podobnego dokonało już tysiące Klientów. Ty też możesz mieć takie wyjątkowe, samodzielnie stworzone dzieło, w którym najpiękniejsze wspomnienia pozostaną z Tobą i najbliższymi przez cały rok. Jeśli zdjęcia zostały już wybrane, zacznij projektować swój kalendarz krok po kroku. Dlaczego warto?

Pozytywny i użyteczny prezent

własne zdjęcia w kalendarzu

CEWE FOTOKALEDARZ można wzbogacić dowolnym tekstem. Więc np. ciekawy cytat, motto niosące pozytywne przesłanie na świąteczny czas lub życzenia, będą świetnym pomysłem. Pierwszy tydzień grudnia to ostatni moment na zaprojektowanie kalendarza na  Święta Bożego Narodzenia, jeżeli ma być on prezentem dla kogoś bliskiego.

CEWE FOTOKALENDARZ może rozpoczynać się od dowolnego miesiąca (może zacząć się od marca, lutego czy nawet od wiosny). Jeśli jednak chcesz to w grudniu możesz po prostu wręczyć kalendarz zaczynający się od stycznia przyszłego roku lub grudnia roku obecnego. To Twój wybór.

Przy projekcie musisz wykazać się pomysłem i… czymś w rodzaju przepowiadania przyszłości. Rozumiem przez to przemyślenie, jakim zdjęciem uszczęśliwić bliską osobę w danym miesiącu kolejnego roku. Np. gdy spojrzy na luty 2019, może niech zobaczy coś walentynkowego (np. wasze wspólne wspomnienie), a na wiosnę coś przyjemnego i związanego z tą porą roku. Przemyśl więc wszystkie miesiące i sięgnij po wspomnienia ujęte na ulubionych zdjęciach. Jak więc jednocześnie patrzeć w przeszłość, aby cieszyć kogoś na przyszłość? Przemyśl sobie co dobrego spotkało Cię (lub adresata prezentowego kalendarza) w zeszłych miesiącach i umieść w fotokalendarzu zdjęcia, które dane chwile przypomną. Spojrzysz na nie w momentach zwątpienia lub spróbujesz powtórzyć sukcesy. Może w listopadzie zostałaś mamą? Może w lutym byłeś na niesamowitym wyjeździe narciarskim? Może w maju 2018 poznałeś ukochaną?

kalendarz na ścianę

 

Fotokalendarzowe nowości nie tylko na Święta

Przede wszystkim musisz dokonać odpowiedniego i przemyślanego wyboru zdjęć, które będą połączone tematycznie lub zupełnie różne. W takim kalendarzu ściennym (czy też do postawienia na biurku) może też znaleźć się miejsce na drobne zapiski, co jest szczególnie ważne dla tych wiecznie zapracowanych. Dla takich osób polecamy personalizowane terminarze. Dla osób interesujących się kulinariami polecamy naszą nowość, Terminarz kuchenny Duży. To praktyczny, podłużny format w sam raz do kuchni i wysokiej jakości druk cyfrowy matowy, który odda estetyczne zalety Twoich zdjęć.

Pamiętajmy, że fotokalendarz to nie tylko dekoracja, ale i coś co pomaga nam porządkować własny czas. Ponoć Ci, którzy go planują, mają go więcej. Na pewno przydatny okaże się więc kalendarz do pracy – do biura na ścianę lub w opcji na biurko. Kalendarze przydają się też uczniom i studentom, a na pewno masz ich w rodzinie. Jeśli więc myślisz o takim małym prezencie na Święta, to więc polecamy naszą nowość, biurkowy kalendarz o wymiarach 21×21 cm.

 

Stwórz go sam

Stworzony przez Ciebie fotokalendarz na ścianę lub na biurko,  będzie niczym pożyteczny obraz. Dekoracja, ale jednak i pamiątka pomagająca odnaleźć się w datach na co dzień. Im bardziej przyciągnie uwagę tym rzadziej będziesz zapominać o ważnych dniach. Co ważne, tworzysz go samodzielnie ze swoich zdjęć i naszych szablonów. Zaletą takiego projektowania jest też to, że jest on łatwy, a jednocześnie daje satysfakcję. Nie zabiera czasu, a wręcz przeciwnie, jakby dawał go więcej. Może idealny dla Ciebie format to kolejna z naszych nowości, czyli Kalendarz ścienny kwadratowy XXL? Pomyśl i życz tak komuś Wesołych Świąt.

kalendarz na Święta

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

4 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *