Girlanda ze zdjęć - jak udekorować dom na Święta? - Blog FOTOJOKER.pl

Girlanda ze zdjęć – jak udekorować dom na Święta?

Warto przyozdabiać swoje wnętrza ulubionymi fotografiami. To najłatwiejszy sposób na nadanie pomieszczeniu własnego stylu i wprowadzenie do niego znakomitej atmosfery. Ciekawym i kreatywnym sposobem na to jest stworzenie własnoręcznie wykonanej girlandy ze zdjęć. Zajrzyj do tego artykułu, aby dowiedzieć się dlaczego warto w ten sposób ozdobić pokój, jak wykonać taką mini galerię i poznać kilka inspirujących pomysłów.

Dlaczego warto zrobić girlandę ze zdjęć?

Chyba każdy lubi nadać swoim pomieszczeniom indywidualny charakter, który odzwierciedla styl domowników. Girlanda ze zdjęć to świetny sposób, aby od razu wprowadzić do wnętrza element, który będzie wiele mówił o tym, kto na co dzień z niego korzysta. Ten pomysł w szczególności sprawdzi się w sypialni i pokoju dziecięcym. Oczywiście z powodzeniem można stworzyć girlandy ze zdjęć w salonie, gdzie będą świetnym uzupełnieniem wielkoformatowych wydruków.

Girlanda ze zdjęć pozwala działać kreatywnie i bawić się obrazami. Inną niewątpliwą jej zaletą jest to, że umożliwia szybkie i natychmiastowe podmienianie fotografii. Możesz więc dostosowywać je do swojego humoru lub przykładowo powiesić na niej takie obrazy, które będą utrzymane w klimacie spotkania ze znajomymi (np. przygotować girlandę na Halloween czy Boże Narodzenie).

Girlanda świetnie wygląda w każdym mieszkaniu. W szczególności znakomicie prezentują się na niej zdjęcia Art od CEWE. Pozwalają na zabawę ze zdjęciami i mogą zawierać pojedyncze kwadratowe fotografie edytowane za pomocą inspirujących filtrów lub zawierać kilka obrazów na jednym pasku. Zdjęcia Art to doskonały sposób na gromadzenie i dzielenie się wspomnieniami.

Jak wykonać girlandę ze zdjęć?

Wykonanie girlandy ze zdjęć jest banalnie proste. Wystarczy znaleźć w mieszkaniu miejsce, gdzie uda się rozwiesić kawałek sznurka (najlepiej zastosować estetyczne, naturalne sznurki lub różnokolorowe nitki), a następnie za pomocą klamerek (najlepiej drewnianych) lub uchwytów przyczepić ulubione zdjęcia. Swoją girlandę możesz rozwiesić nad łóżkiem, biurkiem czy nad kuchennym stołem. Doskonale prezentuje się kilka girland ze zdjęciami powieszonych jedna nad drugą.

Do tworzenia własnych girland z fotografiami świetnie nadają się Zdjęcia Art. Zastosuj różnorodne filtry, które pozwalają stylizować zdjęcia na stare, tradycyjne techniki. To wprowadzi dodatkowy klimat do przygotowywanej przez Ciebie ozdoby. Zdjęcia Art zamówisz z łatwością za pośrednictwem kreatora online lub programu CEWE Fotoświat. Z obu form zamawiania możesz skorzystać za pośrednictwem dowolnego urządzenia, tak więc fotografie do swojej girlandy zamówisz nie ruszając się z fotela lub kanapy.

Kilka inspirujących pomysłów na girlandę ze zdjęciami

Girlanda z własnymi zdjęciami to bardzo kreatywna forma prezentacji ulubionych chwil. Możesz ją rozwiesić w niemal dowolnym miejscu i będzie pasowała do każdego wnętrza. Ciekawym pomysłem jest poszukanie starej ramy (np. od obrazu) i rozwieszenie w niej sznurka, a następnie przymocowanie odbitek. Taka girlanda będzie utrzymana w stylistyce retro, którą możesz podkreślić filtrami dostępnymi podczas zamawiania zdjęć Art.

Innym interesującym sposobem wykorzystania girlandy z własnymi fotografiami jest stworzenie galerii bliskich osób. Możesz od razu wydrukować w formie zdjęć Art Twoje ulubione portrety krewnych i przyjaciół lub zaplanować pewien rytuał. Otóż gdy za każdym razem gdy będziesz mieć gości, poproś ich o pozowanie do zdjęcia. Kadry te rozwieszaj na swojej girlandzie, tak iż po pewnym czasie będziesz mieć niesamowitą galerię wszystkich osób, które odwiedziły Twoje cztery ściany.

Powyższy pomysł sprawdzi się również w miejscach świadczenia usług, takich jak np. studio fotograficzne, tatuażu, nowoczesny zakład fryzjerski, w punktach gastronomicznych czy pracownia projektowa. Oczywiście w większych firmach mogłoby to być kłopotliwe, gdy przewija się w nich bardzo duża liczba gości, ale w takiej sytuacji można stworzyć girlandę z portretami ważnych lub sławnych osób, które odwiedziły dane miejsce.

Zdjęcia art – świetny sposób na piękną girlandę z własnymi fotografiami

Niezależnie od tego w jaki sposób zamierzasz wykorzystać swoją girlandę, to świetnie będą na niej wyglądać zdjęcia Art. Nie są to zwykłe odbitki, lecz takie, które wyróżniają się doskonałą jakością druku i ciekawą stylistyką. Do dyspozycji masz zdjęcia Retro, Fine Art, Mini i Kwadratowe. Ważna ich cechą z punktu widzenia tworzenia girlandy jest to, iż drukowane są na grubym papierze, dzięki czemu zachowują niezbędną sztywność, umożliwiającą odpowiednią prezencję po przywieszeniu ich do sznurka.

Przykładowo zdjęcia Retro stylizowane są na tradycyjne odbitki znane z aparatów natychmiastowych. Zdjęcia Fine Art mogą być wzbogacone o ciekawe ramki, obwoluty czy napisy. Wydruki Mini to paski z kilkoma kadrami. Zdjęcia kwadratowe mają wymiary 12,7 x 12,7 cm i umożliwiają stworzenie spójnej, harmonijnej galerii.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona www autora

Aleksandra Szostak

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *