Aparat Fuji X-H1 w specjalnej ofercie Fotojoker - Blog FOTOJOKER.pl

Fuji X-H1 – od dziś w specjalnej ofercie Fotojokera

Aparat Fuji X-H1

Niektórzy już nazwali ten aparat nowym flagowym bezlusterkowcem Fujifilm. Trzeba przyznać, że taki tytuł do czegoś zobowiązuje, więc dlaczego, według wielu, ten sprzęt jest godzien takiego miana? Odpowiedź na te pytanie i sposób na 645 zł rabatu od Fotojoker otrzymasz w dalszej części artykułu.

Technlogia w dobrych rękach

FUJIFILM X-H1 wykorzystuje matrycę X-Trans ™ CMOS III rozmiaru APS-C (24,30 mln px, bez filtra dolnoprzepustowego) i szybki procesor przetwarzania obrazu X-Processor Pro. W połączeniu z obiektywem FUJINON oraz unikalną technologią odtwarzania kolorów od FUJIFILM, model X-H1 tworzy niezrównane obrazy. Zarejestrujesz nim najdrobniejsze detale, które pomogą lepiej oddać klimat danej scenerii lub obiektu. Za jakość i precyzję obrazu odpowiadają tu też soczewki X Mount.

Kontrolowany ekspresjonizm

Aparat Fuji X-H1Wewnętrzny system stabilizacji (IBIS) wyposażono tutaj w zaawansowane funkcje, które wspierają profesjonalny przebieg fotografowania. Precyzja wykonania zdjęcia takim sprzętem pozwala na całkowitą kontrolę kadru, ale też nie przeszkadza w rzuceniu się w wir spontanicznej fotografii. Z kolei symulacje filmowe pomogą Ci stosować efekty specjalne, barwy czy odcienie najbardziej pasujące do artystycznej intencji Twoich zdjęć. Takich trybów symulacji mamy tu aż 16!

Funkcjonalny nie tylko dla artysty

Aparat Fuji X-H1Tryby redukcji migotania mają zasadnicze znaczenie dla fotografii sportowej w pomieszczeniach. To stabilne i świadome fotografowanie podczas zdjęć seryjnych np. w świetle jarzeniowym. Funkcja komunikacji danych, kompatybilność z różnymi programami czy obsługa wielu lamp błyskowych pomoże Ci w profesjonalnej fotografii studyjnej.

Oferta specjalna od Fotojoker – tylko końca kwietnia!

24 miliony efektywnych pikseli, Monitor LCD z 3.0-inch Three-direction tilting, czułość ISO 51200 oraz czujnik APS-C”X-Trans CMOS III” to tylko trochę ważnych technikaliów aparatu Fuji X-H1. Cała specyfikację znajdziesz na naszej stronie TUTAJ. Pod powyższym linkiem również zakupisz ten aparat, a jak uzyskać na niego rabat w wysokości 645 zł?

Kupując aparat X-H1 lub aparat X-H1 z gripem na akumulatory VPB-XH1 w zestawie z jednym z obiektywów Fujinon XF16-55, XF50-140 lub XF100-400 oszczędzasz 645 zł. Przy zakupie jednego aparatu z dwoma lub trzema obiektywami, rabat również wyniesie 645 zł. Ta oferta Fotojoker działa do 30.04.2018.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *