Fotoksiążka ślubna - nie tylko dla nowożeńców - Blog FOTOJOKER.pl

Fotoksiążka ślubna – nie tylko dla nowożeńców

fotoksiążka ślubna

Sezon ślubny praktycznie za nami. Jednak na zdjęcia od fotografa czeka się zazwyczaj miesiąc, nawet dłużej. Np. para stająca przed ołtarzem we wrześniu, otrzymuje je w listopadzie (coś o tym wiem). To dobry czas, bo emocje po ślubie już opadły, Święta dopiero przed Wami, a za oknem jesień nie zawsze zachęca do spacerów. Możecie więc wspólnie zasiąść przed komputerem i spokojnie projektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z Waszych zdjęć ślubnych. Większą tworzycie dla siebie, ale mniejsze mogą być świetnymi prezentami dla bliskich (nawet na Święta). A co jeśli zdarzy się, że jeszcze w tym roku wyruszacie na czyjś ślub? Albo na początku rok 2019? Co dać młodym? Czy tu również odpowiedzią może być CEWE FOTOKSIĄŻKA?

Standardowe prezenty ślubne

Minęły czasy, gdy nowożeńcy tuż po ślubie stawali w obliczu posiadania 3 odkurzaczy czy 5 żelazek. Teraz po prostu daje się pieniądze, aby młodzi mogli kupić sobie to czego potrzebują. Niektórzy pozostają jednak dość staromodni i dają pościel, ręczniki, zasłony czy też inne rzeczy, które teoretycznie mają przydać się nowożeńcom w domu. Na szczęście ten trend zmienia się z roku na rok, a weselni goście poszukują alternatywnych i wyjątkowych rozwiązań, które będą bardziej osobistym uzupełnieniem koperty z pieniędzmi.

Bądź oryginalny, wybieraj prezenty unikatowe

Takim mottem kieruje się coraz to więcej osób. Dużą popularnością, jako pomysł na prezent ślubny, cieszy się tzw. fotoksiążka ślubna. Nie chodzi tu zrobienie “młodym” fotoksiążki po ślubie z ich ceremonii. Można zaprojektować coś innego. Jeśli ślub bierze Twoja bliska koleżanka lub kolega to przecież możesz zebrać Wasze najlepsze, wspólne chwile i stworzyć taki album. Innym pomysłem jest coś od rodziców – czyli zebranie fotografii z dzieciństwa pary młodej, a potem stworzenie z tego spójnej całości. Innym pomysłem jest to, aby przyszły mąż zrobił fotoksiążkę dla swojej przyszłej żony o Waszych pięknych, wspólnych chwilach – od narzeczeństwa po dzień oświadczyn. Oczywiście Pani młoda też może zrobić coś podobnego dla ukochanego – przemyślcie ten pomysł jeśli ślub dopiero przed Wami lub podrzućcie ten pomysł przyszłej młodej parze.

fotoksiążka prezent na ślub

Fotoksiążka czy fotoalbum ślubny?

Fotoksiążka ze ślubu czy klasyczny fotoalbum ślubny? To zależy od Ciebie, ale coraz częściej mówi się, że “kiedyś robiło się albumy, teraz robi się fotoksiążki”. Przede wszystkim fotoksiążki projektujesz na komputerze. Łatwo układasz zdjęcia, dodajesz teksty, cliparty czy też uszlachetnienia. Fotoksiążki są profesjonalnie drukowane, już ze zdjęciami, więc to coś znacznie trwalszego. W klasycznym albumie przecież po prostu wklejało się zdjęcia, które z czasem wypadały. Te piękniejsze albumy wymagały dużych zdolności manualnych, natomiast przy fotoksiążce wystarczy podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Jakie elementy powinna zawierać fotoksiążka ślubna?

Oprócz clipartów, ozdobnych tekstów w treści czy po prostu zdjęć, ważnym elementem jest przecież okładka – zdecydowanie musi być twarda, a i warto przemyśleć opcję uszlachetnienia fotoksiążki, Właśnie tak, bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się fotoksiążka ślubna z twardą oprawą, bo to nie tylko trwałość, ale i zalety estetyczne.

fotoksiążka dla zakochanych

Jak wykonać wysokiej klasy fotoksiążkę ślubną? Zacznij od pomysłu, a potem po prostu wdrażaj go w życie. Wiele zależy od kompozycji zdjęć i doboru dodatków czy też tekstu, ale warto wziąć pod uwagę także i jakość druku czy papieru – nie wszędzie fotoksiążka będzie wyglądać tak samo. Warto wybrać więc sprawdzoną firmę, która specjalizuje się w przygotowywaniu fotoksiążek. Wówczas będziemy mieć pewność, że jakość zamówionego przez nas produktu i jego wykonanie będzie możliwie najlepsze. Np. CEWE FOTOKSIĄŻKA, od 2005 roku po 2017, sprzedała się w ilości…. 50 000 000. Tak, dobrze widzisz ilość zer. 50 milionów CEWE FOTOKSIĄŻEK. Jeśli liczby mogą mówić, to jest to najchętniej kupowana fotoksiążka w Europie. O jakość więc nie ma co się martwić – tę potwierdzają także wyniki testów przeprowadzane przez fachowców.

certyfikaty jakości

A jeśli jednak nie fotoksiążka na ślub to jakie inne prezenty można pomyśleć? Sprawdź nasze inspiracje weselne.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *