Fotografia kulinarna - jak zaprojektować fotoksiążkę kucharską? - Blog FOTOJOKER.pl

Fotografia kulinarna – jak zaprojektować fotoksiążkę kucharską?

CEWE Fotoksiążka książka kucharska fotoksiążka kuchenna

Media społecznościowe spopularyzowały fotografię kulinarną. Nie odnosi się ona jednak tylko do chwalenia się tym, w jakiej restauracji miało się przyjemność zjeść posiłek i co dobrego przygotował kucharz. Fotografia kulinarna to także sztuka pięknego pokazywania jedzenia, tak aby móc nim nacieszyć nie tylko kubki smakowe, ale również zmysł wzroku. Jeżeli lubisz wykonywać piękne zdjęcia potraw lub znasz kogoś, kto się tym interesuje, to fotoksiążka kucharska będzie świetnym pomysłem na zebranie wszystkich przepisów i fotografii w jednym miejscu.

Fotoksiążka kucharska – dlaczego warto?

CEWE FOTOKSIĄŻKA jest drukowana na wysokiej jakości papierze i złożona z wysoką precyzją, co sprawia, iż stanowi doskonałą oprawę dla zdjęć. Trudno więc wyobrazić sobie lepszy sposób na zaprezentowanie fotografii pięknego jedzenia. Jest to znakomita propozycja zarówno dla pasjonatów fotografowania, jak i smakoszy. Jeżeli Ty lub Twoi bliscy uwielbiacie robić zdjęcia apetycznych potraw zjadanych na wakacjach czy podczas weekendowych wypadów, to warto, aby Wasza bogata kolekcja znalazła się w takim albumie.

Fotoksiążka kucharska to świetny sposób na sprawienie sobie przyjemności. Sięgając po taką publikację można przywołać wspomnienia o aromatach, konsystencjach i smakach wspaniałych potraw. Dodatkowo taki album może być wzbogacony o zdjęcia lokali czy miejsc, w których zdarzyło się gościć. Jeżeli jesteś pasjonatem fotografii kulinarnej lub bliska Ci osoba uwielbia wykonywać w studiu zdjęcia potraw, to CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie doskonałym sposobem na stworzenie porftolio. Zgromadzenie Twoich lub kogoś bliskiego fotografii kulinarnych da nie tylko ogromną satysfakcję, ale również pozwoli podsumować dorobek i spojrzeć na niego z dystansu. Może to być świetna lekcja, która pomoże wejść na nowy poziom w fotografii kulinarnej.

Wykorzystaj motywy i cliparty nawiązujące do tematyki kulinarnej

Fotoksiążka kucharska nie musi być wyłącznie zbiorem zdjęć i przepisów! Skorzystaj z obszernej kolekcji różnorodnych motywów, clipartów i teł. Wśród nich znajdziesz oczywiście takie, które przydadzą się podczas realizacji albumu ze zdjęciami potraw. Gratką będzie kategoria zatytułowana Gotowanie. Ta kolekcja zawiera ponad 500 różnorodnych clipartów, które nawiązują do motywu kuchni i jedzenia. Znajdziesz tu nie tylko obrazki przedstawiające dania czy poszczególne ich składniki, ale również akcesoria kuchenne. Ich różnorodna stylistyka i nawiązanie do kuchni całego świata pozwalają na uruchomienie wyobraźni i stworzenie wymarzonego projektu.

Kuchnie świata to doskonała myśl przewodnia dla albumu z podróży. Przez pryzmat kuchni można opowiedzieć o niejednym zakątku świata. Wycieczka do Włoszech, Francji czy Meksyku z pewnością pełna będzie fascynujących doznań kulinarnych. Połącz zatem ze sobą cliparty i tła podróżnicze z kulinarnymi.

Fotoksiążka Kuchenna CEWE Fotoksiążka z przepisami Książka kucharska

Fotoksiążka kucharska – to prostsze niż myślisz

Duża liczba dostępnych formatów, możliwość wyboru spośród kilku wariantów papieru czy dodatkowe uszlachetnienia pozwalają na dopasowanie projektu fotoksiążki kulinarnej do własnych potrzeb. Co najważniejsze, jej stworzenie nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Zarówno kreator online, jak i aplikacja CEWE Fotoświat posiadają intuicyjne menu, które jest przejrzyste i zrozumiałe nawet dla tych użytkowników, którzy stykają się z nimi po raz pierwszy. Natychmiast po ich otwarciu możesz przystąpić do tworzenia swojego wymarzonego albumu ze zdjęciami kulinarnymi, bez konieczności zapoznawania się z samouczkami. Jeżeli jednak coś byłoby niejasne możesz skorzystać z podpowiedzi ekranowych czy pomocy CEWE.

Oprogramowanie CEWE Fotoświat udostępnia funkcję, która pozwala na automatyczne i szybkie przygotowanie albumu. Aplikacja wstępnie ułoży wybrane zdjęcia, tak aby już po chwili móc cieszyć się gotowym materiałem. Jeżeli coś jednak zechcesz w niej poprawić – nie ma problemu. W każdej chwili możesz dopasować wszystkie elementy lub uzupełnić album clipartami, maskami, napisami czy tłami.

Fotoksiążką kucharską możesz cieszyć się bez wychodzenia z domu. Zostanie ona dostarczona wprost pod Twoje drzwi przez kuriera. Co więcej, możesz ją przygotować na dowolnym sprzęcie – komputerze lub urządzeniu mobilnymi. Rozsiądź się wygodnie na kanapie i zacznij zabawę z projektowaniem albumów z fotografiami kulinarnymi.

Kilka pomysłów na fotoksiążkę kucharską

Album CEWE możesz wykorzystać do stworzenia różnorodnych projektów. Jak już zostało wspomniane w jednym z poprzednich akapitów, ciekawym pomysłem jest zrealizowanie portfolio fotografa kulinarnego. Możesz przygotować własną publikację lub jako prezent dla bliskiej osoby. Innym ciekawym pomysłem jest przygotowanie portfolio restauracji. Jeśli prowadzisz biznes gastronomiczny, np. salę biesiadną, taki piękny album ze zdjęciami przygotowywanych w Twoim lokalu potraw może być świetną wizytówką lub ułatwić ustalanie menu z klientami.

Fotoksiążkę kulinarną możesz wykorzystać do stworzenia autorskiej książki kucharskiej. Zgromadź w niej swoje ulubione lub samodzielnie skomponowane przepisy, uzupełniając je świetnymi zdjęciami Twoich potraw. Kreator fotoksiążek pozwala na tworzenie napisów, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby obok zdjęć znalazły się przepisy. Wysoka trwałość takich publikacji sprawi, że uda Ci się zachować swoje receptury dla kolejnych pokoleń. Kieszonkowe formaty albumów z łatwością zmieszczą się w kuchennych szafkach.

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona www autora

Aleksandra Szostak

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *