Fotokalendarz jako prezent na Mikołajki - Blog FOTOJOKER.pl

Fotokalendarz jako prezent na Mikołajki

Pomysł na prezent na Mikołajki - fotokalendarz

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent na Mikołajki, to z pewnością świetnie sprawdzi się w tej roli fotokalendarz. Zajrzyj do artykułu, aby dowiedzieć się, dlaczego warto obdarowywać innych kalendarzami z własnymi zdjęciami i poznać kilka inspirujących pomysłów na przedświąteczny upominek.

Fotokalendarz – prezent na Mikołajki i nie tylko

Istnieje kilka dobrych powodów, dlaczego warto obdarowywać bliskich fotokalendarzami. Przede wszystkim możliwość dodania własnych fotografii i dopasowania jego stylistyki zgodnie z własnym pomysłem, pozwala na dostosowanie go do Mikołajek, Bożego Narodzenia oraz wielu innych okazji. Możesz wykonać świąteczny fotokalendarz na zimowym szablonie, czy uroczy fotokalendarz ze zdjęciami wnucząt na Dzień Babci i Dziadka. Kreator fotoprezentów (dostępny zarówno online, jak i w postaci oprogramowania CEWE Fotoświat) pozwala na wybranie wielu różnych clipartów, napisów itp. Dzięki temu możliwe jest spersonalizowanie kalendarza z własnym zdjęciem.

Inną zaletą fotokalendarzy jest możliwość rozpoczęcia ich od dowolnego miesiąca. Dzięki temu nie trzeba czekać na przełom roku, aby móc obdarować bliską osobę aktualnym kalendarzem. Poszerza to zdecydowanie możliwości w zakresie prezentowania – od teraz prezent w postaci kalendarza nie dotyczy jedynie osób mających urodziny lub imieniny na końcu lub na początku roku. Fotokalendarz bez problemu może rozpoczynać się np. od grudnia i być idealnym prezentem na nachodzące Mikołajki.

Projektowanie fotokalendarza jest niezwykle proste i przyjemne. To świetna zabawa, która umożliwia uruchomienie wyobraźni i uwolnienie kreatywności. Dzięki temu przygotowanie takiego prezentu daje radość nie tylko obdarowywanym, ale również dającym. Bardzo łatwe jest także składanie zamówienia, stąd cały proces realizacji tego prezentu przebiegnie bez kłopotów. Co więcej, fotokalendarz może trafić wprost do Twoich drzwi, dzięki czemu tegoroczne prezenty załatwisz bez wychodzenia z domu.

Kalendarz z własnym zdjęciem – inspirujące pomysły na prezent

Tak jak zostało to wspomniane w poprzednim akapicie, fotokalendarz sprawdzi się jako pomysł na Mikołajki i wiele innych okazji. Wybierz ulubione zdjęcia solenizanta i jubilata i stwórz idealnie dopasowany do niego lub do niej prezent. Fotokalendarze dostępne są w różnorodnych formatach i typach. Przede wszystkim dzielą się na ścienne lub biurkowe. Do tych pierwszych należą np. kalendarze w formacie A2, A3, A4, kwadratowe czy panoramiczne, natomiast wsród biurkowych można znaleźć te w formacie kwadratowym czy prostokątnym. Oprócz tego możesz stworzyć spersonalizowane terminarze, które ułatwią planowanie i realizację wszystkich zadań.

Jeżeli pasjonujesz się fotografią, możesz stworzyć niezwykłe kalendarze dla wszystkich bliskich. Wykonuj przez rok zdjęcia tego samego miejsca, a następnie zbierz je na kartach fotokalendarza. Będzie to naprawdę imponujący projekt fotograficzny, który pozwoli dostrzec niuanse zmieniającego się krajobrazu. Kalendarz z własnymi zdjęciami to świetny pomysł na prezent z okazji roczku. Zgromadź w nim fotografie pociechy z poszczególnych miesięcy, aby móc zobaczyć, jak dziecko zmieniało się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Wzruszenia rodziców, dziadków czy pozostałych krewnych gwarantowane. Będzie to także niezwykła pamiątka na lata.

Kalendarz z własnym zdjęciem - prezent na Mikołajki i Święta.

Fotokalendarze to znakomite połączenie funkcjonalności i estetyki. Przykładowo kalendarz ścienny XXL w formacie panoramicznym może być wyjątkowym sposobem na zaprezentowanie zachwycających krajobrazów. Będzie on nie tylko praktycznym elementem wystroju, ale również piękną ozdobą. Pełne Słońca kadry będą dodawały energii przez cały rok.

Kalendarze biurkowe będą świetnym pomysłem na prezent na Mikołajki dla współpracowników czy klientów. Ustawione na biurku mogą wzbudzać pozytywne emocje, motywować do pracy czy budować dobre skojarzenia z Twoją marką. Podobnie jak kalendarze ścienne będą miały także zastosowanie praktyczne. To idealny pomysł na prezent dla kogoś, kto wiesz, że ma nieco problemy z organizacją. Poukładanie wszystkich spraw i obowiązków oraz wynotowanie ważnych terminów z pewnością pomoże w podołaniu wszystkim wyzwaniom.

Bożonarodzeniowy fotokalendarz

Kalendarz z własnym zdjęciem to w szczególności świetny pomysł na bożonarodzeniowy prezent. Może być stworzony specjalnie z myślą o poszczególnych bliskich lub stanowić wspólny prezent dla pary czy całej rodziny. Takim prezentem możesz rozpocząć piękna tradycję podsumowywania minionych dwunastu miesięcy w formie kalendarza z ulubionymi fotografiami. W ciągu kolejnego roku będą przypominały o tym, co w życiu najważniejsze i dopingowały do realizacji zadań oraz wprowadzały w dobry nastrój każdego dnia.

W okresie przedświątecznym szczególnie sympatycznym prezentem będzie kalendarz adwentowy. Możesz ozdobić go wybranym, ulubionym zdjęciem. Co więcej w każdym okienku możesz umieścić różne miłe fotografie, które będą zaskoczeniem dla odkrywających je obdarowywanych osób. Dostępne są także tradycyjne fotokalendarze adwentowe ze słodyczami – masz wybrać różnorodnych słodkości, takich jak np. czekoladki Kinder lub Ferrero.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona www autora

Aleksandra Szostak

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *