Fotograficzne prezenty na Dzień Kobiet - Blog FOTOJOKER.pl

Fotograficzne prezenty na Dzień Kobiet

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich fotografek. Dzień Kobiet kojarzy się głównie z obdarowywaniem kwiatami i słodyczami, ale jeśli chcesz w tym roku zrobić bardziej oryginalny prezent, to z pewnością dobrym pomysłem będą rzeczy związane z fotografią. Zajrzyj do naszego poradnika, w którym znajdziesz kilka pomysłów na fotograficzne prezenty na Dzień Kobiet. 

Fotograficzne akcesoria dla kobiet

Sprzęt fotograficzny i akcesoria do niego przeznaczone mogą być bardzo kobiece. W głównej mierze odnosi się to do wzornictwa. Wśród dodatków takich jak pokrowce, torby, plecaki czy paski znajdziesz mnóstwo modeli, które spodobają się każdej fotografce – zarówno młodszym, jak i starszym. Do ciekawych propozycji należą m.in. torby Golla Dina G410 i LOWEPRO STREAMLINE 150, paski i pokrowce na aparaty FujiFilm Instax czy plecak Lowepro TAHOE BP 150. Część produktów, takich jak np. pasek Peak Design Leash Ash v3 jest w typie unisex – ich delikatna stylistyka i kolorystyka spodobają się każdej fotografce.

Świetnym pomysłem na fotograficzny prezent na Dzień Kobiet są aparaty natychmiastowe FujiFilm Instax. Ich różnorodna kolorystyka i stylistyka pozwalają dopasować je do charakteru i wieku każdej kobiety. Fujifilm Instax Mini 9 utrzymany w pastelowej, błękitnej kolorystyce czy Fujifilm Instax SQUARE SQ6 w edycji nawiązującej do twórczości Taylor Swift to nie tylko świetna zabawa z materiałami natychmiastowymi, ale również kobiecy design. Także wśród aparatów kompaktowych znajdziesz takie, których stylistyka świetnie pasuje do kobiecego charakteru. Należą do nich m.in. Nikon Coolpix A100 czy Fujifilm XF10.

Nie samą fotografią żyje każda entuzjastka robienia zdjęć! Opaski fitness, takie jak np. FITBIT Charge 2, kobiece paski i dodatki do smartwatchy, stylowe słuchawki utrzymane w pastelowej kolorystyce czy głośniki Bluetooth na pewno umilą czas wolny.

fotoprezent

Fotograficzny prezent na Dzień Kobiet – podaruj wspomnienia

Wydruki zdjęć, CEWE FOTOKSIĄŻKA czy fotoprodukty to świetny pomysł na prezent niezależnie od okazji. Niemniej warto je personalizować z myślą o Dniu Kobiet. Kubek na latte, poduszka czy mała torba na ramię przyozdobione ulubionym zdjęciem z pewnością uatrakcyjnią codzienne zadania czy odpoczynek. Fotoksiążkę możesz wykorzystać do zebrania w eleganckiej formie wspólnych zdjęć lub z ulubionych wakacji. To także świetny sposób na ułożenie fotografii wykonanych przez obdarowaną osobę – możliwość spojrzenia na swoją twórczość nieco z boku, zgodnie z wizją osoby pełniącej rolę fotoedytora może być bardzo ciekawym doświadczeniem.

Jeżeli pasjonujesz się fotografią i lubisz spędzać czas z aparatem, to możesz zaproponować dziewczynie, dla której przygotowujesz prezent, wzięcie udziału w sesji zdjęciowej. Zebrany materiał możesz umieścić w fotoksiążce. Będzie to podwójnie miły prezent, obejmujący możliwość spędzenia wspólnego czasu i otrzymania fantastycznej pamiątki. Efekty takiej sesji możesz wykorzystać także do stworzenia fotoobrazu. Dopracowany wydruk w dużym formacie i wysokiej jakości zdecydowanie uraduje każdą przedstawicielkę płci pięknej. Możesz także zrobić wydruk z ulubionym zdjęciem obdarowywanej fotografki lub takim, z którego wykonania jest najbardziej usatysfakcjonowana.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *