Flagowy Salon CEWE FOTOJOKER w Westfield Arkadia już otwarty - Blog FOTOJOKER.pl

Flagowy Salon CEWE FOTOJOKER w Westfield Arkadia już otwarty

Salon CEWE FOTOJOKER zlokalizowany w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie jest naszym najnowocześniejszym i reprezentującym nową najwyższą jakość ekspozycji punktem na mapie Polski. Jesteśmy dumni, że możemy Was do niego zaprosić.

W naszym flagowym Salonie amatorzy fotografii, profesjonaliści i miłośnicy kolekcjonowania wspomnień w formie zdjęć będą mieli okazję poznać najwyższą jakość fotoproduktów marki CEWE oraz starannie wyselekcjonowaną ofertę sprzętu fotograficznego. Galeria Westfield Arkadia jest ważnym miejscem handlowym na mapie Warszawy i największą galerią handlową w Polsce odwiedzaną rocznie przez ponad 20 milionów Klientów. Charakteryzuje ją staranny dobór najemców, którzy oferują usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie dbać o zadowolenie Klientów. Nasz nowy Salon jest utrzymany w eleganckiej i stonowanej stylistyce.

Nowa jakość ekspozycji

Flagowy Salon CEWE FOTOJOKER

Zdecydowaliśmy się również, aby cechą charakterystyczną tego designu był podział na różne sekcje dedykowany naszym usługom. Wiemy, że wspomnienia są bezcenne, dlatego chcemy, aby fotoprodukty od CEWE podkreślały tę wyjątkowość poprzez najwyższą jakość wykonania. Każdy Fotoprodukt jest wykonywany z ogromną starannością i dbałością o najdrobniejsze detale. Wszystkie produkty są tworzone na najlepszej jakości materiałach. Jakość ta jest doceniana poprzez wiele międzynarodowych rekomendacji i zwycięstw w testach jakości, doceniona m.in. przez prestiżową nagrodę TIPA World Awards. CEWE ma już na swoim koncie ponad 120 takich sukcesów. Chcemy pokazać naszym Klientom, w jaki sposób mogą utrwalić wspomnienia ze swoich zdjęć w jakości premium, dzięki fotoproduktom, które są objęte Gwarancją Satysfakcji. Dlatego zdecydowaliśmy się na wyjątkową ekspozycję premium naszych flagowych produktów.

Odwiedzając flagowy Salon, będzie można poznać i doświadczyć tego, jak wspaniale jest utrwalać ważne chwile i zachowywać je w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Postanowiliśmy w wyjątkowy sposób wyeksponować nasz flagowy produkt i pokazując go w centralnym miejscu w Salonie. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów różne formaty i oprawy, tak, by mogli zobaczyć, jak najszerszą ofertę fotoksiążek, które zajmują prestiżową pozycję numer jeden w Europie. Jej jakość doceniło już ponad 70 milionów zadowolonych Klientów. Prezentujemy również nasze nowości, nagrodzone wyróżnieniem TIPA, czyli eleganckie CEWE FOTOKSIĄŻKI w skórzanych i lnianych okładkach.

CEWE Fotoobrazy

W naszym nowym Salonie stworzyliśmy również ścianę z Fotoobrazami od CEWE. Macie okazję zobaczyć, jak pięknie mogą prezentować się Wasze zdjęcia oraz jakimi wyjątkowymi dekoracjami mogą się stać. Możecie stworzyć ozdobę do każdego pomieszczenia w domu, dzięki różnorodności materiałów i otoczyć się niesamowitymi wspomnieniami zachowanymi na fotografiach. Nasi profesjonalni Doradcy podpowiedzą, który Fotoobraz najlepiej będzie pasował do Waszego wnętrza.

Najlepsze prezenty na Święta

W naszym flagowym Salonie znajduje się w nim aż 6 nowoczesnych fotokiosków, które umożliwiają wydruk Zdjęć natychmiastowych oraz stworzenie projektów innych fotoproduktów na miejscu na przykład kartek świątecznych. W tej sekcji możesz zaprojektować wiele kreatywnych prezentów od serca. Pomyśl, jak miło będzie Twoim bliskim, gdy podarujesz im odbitki w Pudełku na zdjęcia z okienkiem, które pełni funkcję ramki lub Kulę ze zdjęciem. Nawet prosty upominek, jakim jest ramka z Waszą wspólną fotografią przyniesie wiele radości.

Wyselekcjonowany sprzęt fotograficzny oraz akcesoria

Flagowy Salon CEWE FOTOJOKER

W naszym flagowym Salonie, jak i we wszystkich naszych puntach Klienci znajdą również sprzęt fotograficzny najwyższej jakości. Oferta aparatów oraz akcesoriów jest szeroka i wyselekcjonowana. Klienci mogą poznać nowości, jak i klasyczne aparaty i akcesoria.

Profesjonalne studio zdjęć do dokumentów

Zdjęcia do dokumentów

Mocno zaakcentowanym punktem w nowym Salonie CEWE FOTOJOKER jest studio, w którym wykonujemy zdjęcia do dokumentów. Zapewniamy niezwykły komfort naszym Klientom, dbając o to, by czuli się komfortowo i mieli odpowiednie miejsce na przygotowania się do zdjęć. Nasi profesjonalni Doradcy zadbają o to, by fotografie wykonane były zgodnie z wymogami.

Obsługa na najwyższym poziomie

Doradcy Klienta

W naszym flagowym Salonie Klienci mogą być pewni, że Doradcy Klienta zapewnią profesjonalną pomoc. W Salonach pracują prawdziwi pasjonaci fotografii, którzy chętnie doradzą w doborze odpowiedniego sprzętu czy fotoproduktu. Ich wieloletnie doświadczenie i wiedza o sprawiają, że można im zaufać.

Zapraszamy do naszego flagowego Salonu CEWE FOTOJOKER w centrum handlowym Westfield Arkadia na al. Jana Pawła II 82 w Warszawie.

Do zobaczenia!

 

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *