Dzień Kobiet - podaruj prezent od serca - Blog FOTOJOKER.pl

Dzień Kobiet – podaruj prezent od serca

Dzień kobiet

Lubisz robić niespodzianki? Dzień Kobiet to świetny moment, aby zaskoczyć bliskie nam kobiety. Dziewczynę, Żonę, Mamę, Siostrę, Przyjaciółkę. Możesz pokazać im, że są dla Ciebie ważne i że je kochasz. Tę sympatię i miłość najlepiej wyrazi prezent od serca z Waszymi zdjęciami. Fotografie przypominają o wyjątkowych momentach i pięknych emocjach, dlatego są świetnym, spersonalizowanym upominkiem dla ważnych dla Ciebie kobiet w dniu ich święta.   

 

Święto kobiet to bardzo miły dzień, pełen życzliwych słów i uśmiechów. Ten czas spędzamy zazwyczaj w gronie najbliższych i cieszymy się małymi przyjemnościami. To również dobry moment, by sprawić radość ważnym w naszym życiu kobietom – Mamie, Żonie, Córce, Babci, Siostrze, przyjaciółce. Poznaj kilka naszych propozycji i podaruj prezent od serca.

Najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻKA – prezent dla żony

Jesteście świetnie dobraną parą, uwielbiacie spędzać wspólnie czas, śmiać się, oglądać seriale, grać w planszówki, podróżować. Żona to Twoja bratnia dusza i najlepsza towarzyszka życia, jaką mogłeś sobie wyobrazić. Warto pokazać jej właśnie w dniu jej święta, jak ważna jest dla Ciebie, jak bardzo ją kochasz oraz jak wiele wspólnych chwil utrwalonych na fotografiach wywołuje miłe wspomnienia. Warto pokazać to w najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻCE, która jest numerem jeden w swojej kategorii w Europie. Jest również wielokrotnie nagradzana międzynarodową, prestiżową nagrodą TIPA World Awards. Wystarczy, że wybierzesz Wasze ulubione kadry ze wspólnych chwil, kiedy cieszycie się sobą, opiekujecie się dzieckiem lub wspomnienia z podróży.

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Jeżeli jesteś miłośnikiem fotografii, to zrealizuj wyjątkową sesję portretową z Twoją żoną w roli głównej. Możesz dodać również zdjęcia, które robisz jej z zaskoczenia i pokazać jej jak ją widzisz i stworzyć obraz Twojej ukochanej z Twojej perspektywy. To wyjątkowo kobiecy i zmysłowy prezent dla bliskiej kobiety, który uzmysłowi jej, jak piękną osobą jest i sprawi jej przyjemność. Zaskocz Twoją żonę i świętujcie Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób.

Prezent od serca dla Mamy

Twoja Mama zawsze uwielbiała podróżować i poznawać wiele zakątków świata. Jest ciekawa sposobu życia innych ludzi, przenikania się kultur, a także intrygujących zjawisk przyrodniczych. To właśnie ona zawsze powtarzała, że podróżowanie niezwykle rozwija i daje niesamowicie wiele przyjemności. Warto podarować jej prezent, który da jej radość. Zwłaszcza z okazji Dnia Kobiet. Właśnie w to święto możesz podarować jej wyjątkowy upominek, który jest odzwierciedleniem jej pasji. Może zaprojektuj dla Mamy Fotoobraz CEWE? Wystarczy, że wybierzesz zdjęcie z jednej z jej podróży i szybko i wygodnie zaprojektujesz go w naszym programie projektowym CEWE Fotoświat. Może chcesz przypomnieć Mamie tę wyjątkową podróż po pustyni i gorących terenach Afryki? To była jak dotąd najdalsza wyprawa Mamy i mile ją wspomina.

Dzień kobiet (1)

Upominek dla Babci z okazji Dnia Kobiet

Kobiety są wspaniałe, wyjątkowe, zaskakujące. Każda z nich daje wiele miłości. Jednak Babcia jest zdecydowanie wyjątkową kobietą, która pełni niesamowitą rolę w życiu każdego z nas. Warto pokazać jej jak bardzo lubisz spędzać z nią czas i jak wiele Cię nauczyła. Warto podarować jej prezent od serca. Może zaproponujesz jej dzień w domowym spa? I podarujesz poduszkę ze zdjęciem, aby mogła się zrelaksować. Przygotowując domową strefę odpoczynku dla Babci, przede wszystkim zadbaj o jej wygodę. Idealna będzie spersonalizowana poduszka. Strefa relaksu będzie jeszcze bardziej osobistym i wyjątkowym miejscem, jeśli nadrukujesz na niej zdjęcie, która Babcia uwielbia.

Dzień kobiet (4)

Do tego przyda się gorący, aromatyczny napój. Napełnij nim wyjątkowy kubek z własną fotografią. Tak właśnie buduje się niepowtarzalną, ciepłą atmosferę we własnym domu. Ten czas relaksu będzie najcenniejszym podarkiem z okazji Dnia Kobiet. Możesz też zaprojektować dla niej wyjątkowe etui na smatfon, aby zawsze miała najbliższych pod ręką.

Spersonalizowany upominek dla Siostry

Siostra jest Twoim wsparciem i przyjacielem. Zawsze wpadnie na jakiś ciekawy pomysł, a w dzieciństwie nieźle kryliście Wasze przewinienia przed rodzicami. Teraz gdy obie macie już rodziny, nadal jesteście ze sobą blisko i wymieniacie się doświadczeniami. Co powiesz na to, by Dzień Kobiet świętować właśnie z tą wyjątkową dziewczyną? Świetnym pomysłem jest podarowanie jej spersonalizowanego prezentu od serca. Może zaprojektujesz dla niej stylowe i modne etui ze smyczą ze zdjęciem jej rodziny? Idealnie pasuje do osób, które lubią wygodne rozwiązania oraz radość sprawia im zabawa modą.  

etui ze smyczą

Tworząc prezenty z fotografią, najlepsze jest to, że dajesz bliskim kobietom piękne wspomnienia. Dodatki takie jak smycz z etui na smartfon z własną fotografią pozwalają mieć je zawsze przy sobie. To świetna alternatywa dla zdjęcia w portfelu. Każdy przecież lubi mieć zdjęcia najbliższych zawsze przy sobie. Jednakże wydrukowane zdjęcia dają niepowtarzalną okazję i przyjemność obcowania z fotografiami i ulubionymi wspomnieniami na co dzień.

Kocham każdą chwilę spędzoną z Tobą – prezent dla Partnerki

Z partnerką spędzasz najwięcej czasu. Jest Twoją najlepszą przyjaciółką i towarzyszką życia. Każdy wspólny moment jest cenny. Warto pokazać, to co czujesz oraz jak bardzo ją kochasz. Zwłaszcza w Dniu Kobiet. Co myślisz o tym, aby podarować jej spersonalizowany upominek, który odzwierciedli Twoje myśli i uczucia? Możesz stworzyć dla niej Pudełko ze zdjęciami. Dzięki temu możesz podarować jej aż 100 zdjęć, na których utrwaliliście Wasze wspólne momenty.

Wskazówka: do każdego zdjęcia możesz dołączyć małą karteczkę z komplementem lub miłym słowem.

Zdjęcie w ramce dla Przyjaciółki

Przyjaciółka w życiu kobiety pełni wyjątkową rolę. Jest powierniczką najskrytszych marzeń, planów. Razem wychodziłyście na miasto, uprawiałyście sport, wspierałyście się w szkole. Towarzyszyłyście sobie w ważnych momentach takich jak ślub, ciąża, pierwsze chwile z dzieckiem. To zaufana osoba, która bardzo dobrze Cię zna i potrafi Cię zmotywować do działania i podejmowania odważnych decyzji takich jak daleka podróż lub przeprowadzka. Warto docenić tę przyjaźń i w święto kobiet celebrować Waszą relację. Może podarujesz jej zdjęcie w ramce? Może utrwalisz jej pierwszą fotografię z partnerem po wprowadzeniu się do nowego domu, którą Ci ostatnio wysłała?  Wydrukujesz ją i oprawisz w Salonie CEWE FOTOJOKER.

ramka ze zdjęciem

 Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *