Dlaczego warto zamówić fotoksiążkę? 5 powodów - Blog FOTOJOKER.pl

Dlaczego warto zamówić fotoksiążkę? 5 powodów

fotoksiążka

Fotoksiążki cieszą się coraz większą popularnością. Ludzie zamawiają je zarówno jako alternatywę dla klasycznego albumu, jak też i po prostu swego rodzaju książkę – tę przecież piszemy własnymi wspomnieniami poprzez zdjęcia czy teksty. Nie trzeba być specjalistą od grafiki lub profesjonalnym fotografem, aby taką fotoksiążkę zrobić sobie lub na wyjątkowy i oryginalny prezent. Dlaczego warto zamówić fotoksiążkę? Oto 5 powodów.

Wzmaga kreatywność

Decydując się na wykonanie fotoksiążki rozpoczynamy pewien twórczy proces. Bowiem nie tylko wybieramy zdjęcia, ale także musimy ułożyć fotografie w odpowiednią kompozycję, a także dobrać pasujące do całości dodatki oraz zdobienia. Możesz tu korzystać np. z:

  • edycji zdjęć,
  • dodawania tekstów w różnych czcionkach,
  • dodawania filmów poprzez kod QR
  • tworzyć tło z własnych zdjęć
  • dodawania uszlachetnienia

Uwiecznia wspomnienia

CEWE FOTOKSIĄŻKA, podobnie jak album ze zdjęciami, jest miejscem, w którym zachowujemy nasze wspomnienia. Zalety posiadania fotoksiążki są niezaprzeczalne, wie o tym każdy, kto zdecydował się wydrukować swoje wspomnienia. Często decyzja o przygotowaniu książki z własnymi zdjęciami przychodzi wtedy, gdy wydarzyły się ważne dla nas uroczystości, czy upamiętniamy wymarzony urlop. O fotoksiążkach warto też myśleć, gdy szukamy pomysłu na prezent świąteczny czy urodziny.

Doskonała jako prezent

Przecież jej bohaterem nie musisz być tylko Ty, ale i też ktoś z grona Twoich najbliższych. Wspominaliśmy już, że fotoksiążka sprawdzi się doskonale jako prezent dla najbliższej osoby. Okazje mogą być różne, liczy się intencja osoby przygotowującej oraz osobisty wkład w jej wykonanie. Nie można zapomnieć też o jakości, bo to ona odróżnia CEWE FOTOKSIĄŻKĘ od zwykłej fotoksiążki. Fotoksiążki w CEWE FOTOJOKER doceniają nie tylko Klienci, ale i fachowe media.

Pamiątka dla naszych dzieci

CEWE FOTOKSIĄŻKA sprawdzi się też doskonale, jako pamiątka dla naszych dzieci. Same przecież jej teraz nie zrobią, ale w przyszłości, dzięki Tobie, będą miały możliwość przeglądać historię swojego dzieciństwa – strona po stronie. Często rodzice decydują się na zatrzymanie wspomnień związanych z narodzinami, pierwszymi chwilami w przedszkolu czy sięgają też po temat: fotoksiążka z Pierwszej Komunii Świętej naszego dziecka. Oczywiście ile ludzi tyle pomysłów, więc nie musisz ograniczać się do utartych schematów – twórz po swojemu i to co chcesz.

Dostępna także w formie online

Dużą zaletą jest fakt, że zamawiając fotoksiążkę w CEWE FOTOJOKER decydujemy się na przelanie naszych wspomnień w postaci fotografii na kartki papieru siedząc wygodnie w domu. W pobranym programie Internetu potrzebujesz tylko do finalizacji zamówienia, ale robiąc CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w przeglądarce musisz być podpięty do sieci cały czas. Fotoksiążki online to cenione rozwiązanie, które odróżnia proces twórczy od niegdysiejszego ręcznego wklejania zdjęć do albumu.  Większość naszych klientów tworzy z CEWE FOTOKSIĄŻKI w naszym bezpłatnym programie – to mało trudności, a mnóstwo możliwości.

fotoksiążka

Książka tradycyjna czy fotoksiążka?

Książki, mimo dużego rozwoju techniki, dostępności Internetu itp., nadal są doskonałym prezentem dla wielu osób. Sięgamy nie tylko po powieści, w których zaczytują się bliscy, ale i tworzymy coś dla nich. Nie zawsze jest to łatwe, ale przecież dla bliskiej osoby warto powalczyć. Poświęcasz swój czas, wkładasz w to serce – takie prezenty “smakują” przecież najlepiej. Tradycje albumów fotograficznych łączymy z korzyściami płynącymi z możliwości komputerów. A koniec końców otrzymujesz unikalną, wydrukowaną rzecz, która może przecież opowiadać praktycznie o wszystkim i da się ją dopasować do niemal każdej okazji. Dużym zainteresowaniem cieszą się np.: fotoksiążka komunijna oraz fotoksiążka ślubna  czy też fotoksiążka na prezent bożonarodzeniowy (najczęściej to kronika roczna). Stałym tematem są też oczywiście różne fotoksiążki z podróży.

Dlaczego warto kupić fotoksiążkę?

W fotoksiążce zatrzymujemy wspomnienia. W CEWE FOTOKSIĄŻCE tworzymy z nich opowieść, którą dzielimy się z bliskimi. Jest ona o tyle lepszym rozwiązaniem niż klasyczny album, że tworzy się ją łatwo na komputerze – właściwie poziom trudności ustawiasz sobie samodzielnie skoro projekt jest całkowicie Twój. Projektować można samemu krok po kroku lub przy pomocy automatycznego asystenta – ten przygotuje Twój projekt po tym jak wskażesz mu zdjęcia, format, ilość stron i rodzaj okładki czy papieru. Skrupulatne, samodzielne układanie zdjęć w CEWE FOTOKSIĄŻCE ma jednak swój urok, a to przeradza się potem w satysfakcję z efektu końcowego. Poza tym pamiętaj, CEWE FOTOKSIĄŻKA to najczęściej kupowana fotoksiążka w Europie – w 2017 roku zamówiono 50 milionowy egzemplarz. Jeśli Twój projekt Ci się nie spodoba to wiedz, że istnieje u nas coś takiego jak Gwarancja Satysfakcji, czyli opcja zwrotu lub ponownego wykonania zamówienia – masz 100 od zakupu na zgłoszenie wątpliwości.

zwrot fotoksiążki

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *