Co warto wiedzieć o fotoalbumie? - Blog FOTOJOKER.pl

Co warto wiedzieć o fotoalbumie?

fotoalbum z nagrodami

Wyjątkowe fotografie umieszczone w samodzielnie zaprojektowanym albumie to jeden ze sposobów zatrzymania czasu. Dzięki temu wracamy pamięcią do dawnych wspomnień i emocji, które im towarzyszyły. Ulubione zdjęcia niegdyś trzymano w klasycznych papierowych albumach albo w pudełkach i kopertach, obiecując sobie, że kiedyś się nimi zajmiemy. W czasach fotografii cyfrowej nie chowamy już fotografii do pudełek, nie wklejamy pieczołowicie do albumów, tylko trzymamy je w komputerach. Na ogół są to duże ilości i też obiecujemy się nimi zająć w odpowiedniej chwili, która często nigdy nie nadchodzi. A przecież wspomnieniowego ducha zdjęć drukowanych można łączyć z kreatywnymi możliwościami projektowania własnego fotoalbumu na komputerze. Fotoalbum to nazwa, która zanika – teraz mówi się o fotoksiążce.

Pomysł na ciekawy fotoalbum

Fotoalbum to tradycja. Warto ją pielęgnować, a jednocześnie wzbogacać o wygodę rozwiązań i możliwości, które oferuje technologia. Obecnie możesz wybrać: druk cyfrowy czy na naświetlanie papierze fotograficznym? Naświetlanie jest techniką, która pozwala otrzymać wyższą jakość obrazu od druku cyfrowego. Dlatego prezentuje się bardziej okazale i cieszy się większym prestiżem. Często przecież jest pamiątką z okazji ceremonii ślubnej, I Komunii Świętej, chrzcin i innych ważnych uroczystości rodzinnych lub podróży, które na trwałe zapisały się nam w sercu.

Ponadto fotoalbumy… to znaczy fotoksiążki, są wykorzystywane okazjonalnie jako fotograficzne wspomnienie ze spotkań firmowych i korporacyjnych. Może to też być elegancki, firmowy gadżetem w postaci katalogu na targach pracy. Fotoksiązka może też spełniać więc funkcję reklamową, bo przecież dotyczące go opcje projektowe są naprawdę dowolne. Personalizacja to tutaj słowo klucz. Działamy od wyboru zdjęć, przez ich układ, po dodawanie tekstów czy clipartów (lub edycję samych zdjęć). Decydujemy też o papierze, na którym otrzymamy wydruk (6 rodzajów) i o formacie (11 do wyboru) czy ilości stron (od 22 do ponad 100).

formaty fotoksiążek

Inspiracje CEWE FOTOJOKER

Na stronach CEWE FOTOJOKER możesz znaleźć przykładowe inspiracje dla Twojego fotoalbumu. Sprawdź, zainspiruj się, a z czasem będziesz mógł też inspirować innych. Za pomocą bezpłatnego programu możesz zaprojektować swój osobisty fotoalbum od podstaw lub skorzystać z automatycznego asystenta. Z kolei format PURE wykonasz tylko w dedykowanej aplikacji mobilnej. Decyduj więc czy chcesz tworzyć krok po kroku czy wolisz mieć coś na szybko – nie znaczy, że będzie to gorsze. Nowością jest CEWE FOTOKSIĄŻKA Dziecięca, czyli coś idealne dla brzdąca dopiero poznającego świat.

fotoksiążka dla dziecka

Dlaczego akurat fotoksiążka z CEWE Fotojokera?

CEWE FOTOKSIĄŻKA to najczęściej kupowana fotoksiążka w Europie (ponad 50 000 000 sprzedanych egzemplarzy). Natomiast prócz wcześniejszych certyfikatów jakości i nagród, CEWE FOTOKSIĄŻKA zyskuje też nowe wyróżnienia. Np. w 2018 roku od TIPA (międzynarodowa organizacja zrzeszająca największe europejskie magazyny piszące o fotografii). Skoro inni się nie zawiedli to czemu Ciebie miałaby zawieść nasza jakość? Jeśli coś nie satysfakcjonowałoby Cię w 100% to masz aż 100 dni na wymianę lub zwrot. Skoro my wierzymy w swoją wartość to czas, abyś i Ty uwierzył w zalety swoich zdjęć.

jakość fotoksiążek

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *