Ciekawe prezenty na Dzień Babci i Dziadka - Blog FOTOJOKER.pl

Ciekawe prezenty na Dzień Babci i Dziadka

prezent na dzień babci i dzidka

Szukając idealnego prezentu na Dzień Dziadka i Dzień Babci, warto zwrócić uwagę na coraz popularniejsze prezenty w postaci fotoproduktów. To coś pięknego, co personalizujemy własnymi zdjęciami i w ten sposób sprawiamy radość bliskim. Dlaczego warto i w jakich cenach można takie prezenty zamówić? Odpowiedzi szukaj w artykule.

Prezenty na Dzień Dziadka i Dzień Babci

Decydując się na zakup bardzo osobistego i wartościowego prezentu dla Dziadków z okazji ich święta, warto zadbać o to, by był on wykonany przez profesjonalistów, na materiałach z najwyższej półki. Przykład? Książka wypełniona fotografiami, która daje nieocenioną możliwość podarowania najbliższym prezentu, który będzie bliski ich sercu i zostanie z nimi na naprawdę długo. Budzisz wspomnienia i macie coś przy czym naprawdę świetnie się opowiada czy słucha opowieści. CEWE FOTOKSIĄŻKI na dzień Babci i Dziadka zaprojektujesz w 11 formatach (np. XXL, Kieszonkowa Panorama, Pure lub nowość, czyli CEWE FOTOKSIĄŻKA Dziecięca).

Fotoksiążka dziecięca na prezent

 

Fotoobraz na Dzień Babci i Dziadka

Równie ciekawym prezent na Dzień Dziadka i Babci jest fotoobraz, czyli obraz wykonany na bazie fotografii. Może to być ich wspólne zdjęcie z młodości, a może takie, na którym będą ze swoimi wnuczkami. Takie obrazy na płótnie to nieoceniona pamiątka – może przez lata zdobić ścianę mieszkania i przypominać o magicznych chwilach. Fotoobraz na płótnie premium (20×20 cm, grubość ramy 2cm) dostępny jest już od 39,00 zł. Do wyboru są także plakaty w rozmiarze XXL od formatów 20×20 aż po 100×300 lub 150×200 cm – tu cena waha się od 9,99 zł po ponad 100 zł. Dostępne są także plakaty za szkłem akrylowym w cenach od 59 złotych. Stylową dekoracja będzie też obraz na drewnie lub kolaż, tak jak te na przykładach poniżej. Wnuczek w roli głównej zawsze ucieszy dziadków i babcie. Tutaj fotobraz na drewnie trzymają nasi brand hero, państwo Majewscy (rodzice Agnieszki).

Fotoprezenty na Dzień Babci i Dziadka

Wybór idealnego prezentu dla Dziadków z okazji ich święta to wspaniała okazja, by pokazać im jak są ważni. To także wybór pomiędzy artykułami dekoracyjnymi, takimi jak: tabliczka na drzwi, szklany zegar ze zdjęciem i zdjęcie w krysztale. Pomyśl też o kubkach, który z ciepłą herbatą rozgrzeje babcię dosłownie i w przenośni. Przez fotografię do serca? Jak najbardziej.

prezenty na dzień babci i dziadka

kalendarz na dzień babci i dziadka

Taki prezent to trwała pamiątka, gwarancja jakości wykonania i praktyczny gadżet. W ofercie znajdują się także fotokalendarze z własnym zdjęciem. Dostępne są w formatach: A5, A4, A3, A2, a także w formie kwadratu i panoramy XXL. Najmniejszy z nich do nabycia jest w cenie od 35 złotych, a największy – od 100 złotych. To niezwykle praktyczna wersja prezentu dla Dziadków – będzie przypominał im cały rok o najbliższych, od których go otrzymali. Przyjemniej też będzie im się odliczało czas do kolejnej wizyty wnuczków.

Prezent z okazja Dnia Babci i Dziadka to wspaniała okazja, by wyrazić swoje uczucia względem obdarowanych i podarować im nie tylko zwykły przedmiot, lecz taki niosący ze sobą ładunek emocjonalny. Niejednokrotnie takie właśnie podarunki sprawiają najwięcej radości i budzą najwięcej wspomnień i emocji.

W prezent na Dzień Babci i Dziadka warto włożyć nieco serca. Dlaczego? To jedyne takie dni w roku, podczas których nasi dziadkowie mogą poczuć się jeszcze bardziej dopieszczeni. Pamiętajmy, że czas ucieka bardzo szybko, a wiele chwil może po prostu bezpowrotnie minąć. Dlatego warto upamiętnić je na zdjęciach, które później mogą widnieć na poduszce, etui na telefon, czy nawet na dużym obrazie na ścianie; mogą nam towarzyszyć na co dzień.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *