#CEWEwDOMU, czyli Doradcy Klienta w Salonach CEWE FOTOJOKER inspirują - Blog FOTOJOKER.pl

#CEWEwDOMU, czyli Doradcy Klienta w Salonach CEWE FOTOJOKER inspirują

#CEWEwDOMU

Wolny czas sprzyja rozwijaniu swoich kreatywnych umiejętności. Próbkę swoich wyjątkowych zdolności pokazali Doradcy Klienta z Salonów CEWE FOTOJOKER, którzy podzielili się swoimi ciekawymi pomysłami. W Salonach Doradcy Klienta charakteryzują się profesjonalizmem, kreatywnością i perfekcyjną znajomością FOTOPRODUKTÓW. Nasi pracownicy pokazują również, że twórcze myślenie nie ma granic oraz udowadniają, że praca dostarcza wielu wspaniałych emocji.  Zachęcamy do zapoznania się z naszym inspiracyjnym cyklem #CEWEwDOMU.

 

Salony CEWE FOTOJOKER znajdują się w największych miastach w Polsce i dzięki temu docieramy do wielu osób kochających fotografię. W naszych punktach stawiamy na to, aby  zarówno asortyment oraz flagowe produkty, do których należą m.in. CEWE  FOTOKSIĄŻKA, jak i obsługa spełniały oczekiwania Klientów i charakteryzowały się profesjonalizmem.  U nas kompetencje idą w parze z kreatywnością. W końcu prężnie działające przedsiębiorstwo nie mogłoby istnieć bez wspaniałych i zaangażowanych w swoją pracę ludzi. Dlatego, teraz gdy jest czas na kreatywne aktywności, oni nie mogli się im oprzeć.

Kim są Doradcy Klienta w Salonach CEWE FOTOJOKER?

Nasi pracownicy chwile spędzone w domu wykorzystują na wspólną aktywność z domownikami, zabawy ze zwierzakiem oraz oczywiście tworzenie i wykorzystywanie w codziennym życiu CEWE FOTOPRODUKTÓW. Dom to przestrzeń do rozwijania swoich pasji, dlatego nasi pracownicy, którzy na co dzień pełnią funkcję Doradców Klienta w Salonach CEWE FOTOJOKER, pokazują, jak spędzają czas i co im daje radość.   Nasi pracownicy to prawdziwi pasjonaci fotografii, tworzenia. Praca daje im satysfakcję i motywację do dalszego rozwoju. Do swoich obowiązków podchodzą bardzo profesjonalnie. W salonach oferują fachową i rzeczową pomoc, ponieważ ich misja sprowadza się do tego, aby nasi Klienci robili lepsze zdjęcia. Kreatywność to ich super moc. Potrafią użyć FOTOPRODUKTÓW w ciekawy i nieszablonowy sposób. Ich perfekcyjna znajomość charakterystyki produktów, pozwala idealnie dopasować np. rodzaj FOTOOBRAZU do jego zastosowania lub miejsca, w którym ma być prezentowany lub rodzaj CEWE FOTOKSIĄŻKI odpowiedniej na daną okazję. Potrafią dobrać papier i rodzaj FOTOKSIĄŻKI, aby Twoje zdjęcia prezentowały się jak najlepiej.  Warto zdać się na ich doświadczenie oraz korzystać ze świetnych pomysłów i rad. Pozwala to również na stworzenie FOTOPRODUKTÓW przeznaczonych do dekoracji domu, na prezent lub przechowywania wspomnień.

Nasz cykl #CEWEwDOMU to seria filmów, w których można zobaczyć naszych pracowników w ich domowym otoczeniu. Zespół tworzą osoby, które naprawdę doceniają jakość FOTOPRODUKTÓW. Lubią otaczać się wspomnieniami, dlatego w serii filmów opatrzonych #CEWEwDOMU, będziemy inspirować, do wykorzystywania zdjęć w ciekawy i nieszablonowy sposób, który przede wszystkim daje wiele radości i przywołuje ulubione wspomnienia.

Inspiracje

#CEWEwDOMU - FOTO PUZZLE

W ramach cyklu #CEWEwDOMU będziemy pokazywać różnego rodzaju inspiracje. Dom to miejsce, które ma duszę, dlatego warto dbać, aby przedmioty, jakimi się otaczamy były dla nas ważne. Świetnym pomysłem jest stworzenie FOTO PUZZLI z własnym zdjęciem. Dzięki nim cała rodzina spędzi wspólnie czas śmiejąc się i wspominając ulubione wydarzenia związanie np. ze swoim zwierzakiem.

Sprzęt fotograficzny

#CEWEwDOMU Instax

Nasi Doradcy Klienta znają perfekcyjnie parametry oraz zastosowanie danego sprzętu fotograficznego i tą wiedzą będą dzielić się w filmach w cyklu #CEWEwDOMU. To świetna podpowiedź, dla kogoś, kto chce zrobić prezent w postaci aparatu fotograficznego.

Projektowanie

#CEWEwDOMU dziecinnie proste

Uważamy, że zdjęciami można cieszyć się na wiele sposobów, ale najwięcej satysfakcji daje możliwość zobaczenia swojej wydrukowanej fotografii. Dlatego będziemy opowiadać również o tym, że zaprojektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI, CEWE FOTOOBRAZU lub CEWE FOTOPREZENTU jest dziecinnie proste, a radość z trzymania w ręku swojego dzieła jest ogromna.

Cykl #CEWEwDOMU pokazuje CEWE FOTOJOKER jako miejsce, w którym gromadzą się ludzie z pasją do fotografii. Mają głowy pełne pomysłów. FOTOPRODUKTY pozwalają im realizować siebie i dają przestrzeń do kreatywnych aktywności. Ty również uwolnij swoją wyobraźnię i wypełnij dom wspomnieniami. Baw się dobrze 😊

 

 

 

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *