CEWE wyróżnione certyfikatem Superbrands - Blog FOTOJOKER.pl

CEWE wyróżnione certyfikatem Superbrands

FOTOJOKER jako część CEWE otrzymał Superbrands

Marka FOTOJOKER, jako część koncernu CEWE, została wyróżniona certyfikatem Superbrands. To szczególny tytuł, nadawany najbardziej rozpoznawalnym firmom, które są liderami w swojej dziedzinie. CEWE i FOTOJOKER zostały nagrodzone w kategorii “branża fotograficzna”.

Superbrands to wyjątkowy tytuł

Superbrands to niezależna, światowa organizacja promująca ideę brandingu, zajmująca się identyfikowaniem i prezentowaniem marek, które osiągnęły największy, rynkowy sukces. Superbrands działa od ponad 25 lat i jest obecne w blisko 90 krajach.

Jak zdobyć certyfikat?

Od 2 lat znak jest udzielany przez jury składające się z profesjonalistów z różnych branż (tzw. Rada Marek) oraz w oparciu o wyniki badania konsumenckiego. O przyznaniu certyfikatu decydują zatem użytkownicy produktów oraz eksperci do spraw marketingu, sprzedaży i PR.

W tym roku firma CEWE zdobyła zaszczytny tytuł Superbrands w kategorii „branża fotograficzna” i tym samym, zajęła zaszczytne miejsce w Klubie Superbrands, pośród takich marek jak: Google, Apart, czy Wedel.

Produkty CEWE to najwyższa jakość

W CEWE FOTOJOKER dbamy, by wspomnienia zostały z Wami na długie lata. Jakość jest dla nas bardzo ważna. Właśnie dlatego nasze CEWE FOTOKSIĄŻKI, CEWE FOTOOBRAZY, czy CEWE FOTOKALENDARZE są przez Was tak często wybierane. To dla Was chcemy zmieniać świat na lepsze. Regularnie wspieramy Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz Fundację Ewy Błaszczyk Akogo? Działamy lokalnie i globalnie: pomagamy sadzić lasy w Kenii i posiadamy Certyfikat FSC – Forest Stewardship Council.

Dziękujemy, że wspólnie z nami tworzycie CEWE FOTOJOKER, czyli Superbrand!

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona www autora

Aleksandra Szostak

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *