CEWE Fotokalendarze na nowy rok – prezent od serca - Blog FOTOJOKER.pl

CEWE Fotokalendarze na nowy rok – prezent od serca

fotokalendarze (1)

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a kolejny rok pełen pięknych chwil dobiega końca. Fotokalendarze od CEWE z Twoimi zdjęciami to prezent od serca, dzięki któremu w prosty sposób powiesz, bliskiej osobie: „życzę Ci wielu pięknych chwil, które spędzimy razem. Dziękuję Ci za radość, którą wnosisz do mojego życia”. Proste, czułe gesty pokazują najwięcej emocji.

Ostatnie dwanaście miesięcy to czas, który wiele nas nauczył, pozwolił rozwijać swoje pasje i doceniać każdą chwilę z bliskimi. Już niebawem rozpocznie się nowy rok, w którym  znów będziemy przeżywać cudowne chwile i realizować kolejne plany i marzenia. Warto podarować wyjątkowy personalizowany prezent.  Może zaprojektujesz Fotokalendarze z Waszymi fotografiami. Na każdej karcie możesz dodać motywujący cytat, czy wyróżnić ważny dla Was dzień.

fotokalendarze (4)

Najlepszy prezent na Święta dla Babci i Dziadka

Kolacja wigilijna jest tą najpiękniejszą w roku. Blask światełek, piękno ozdób, niepowtarzalny zapach żywej choinki i mandarynek, a przede wszystkim obecność bliskich sprawiają, że ten wieczór jest wyjątkowy. Kulminacyjnym momentem Wigilii są oczywiście prezenty, Na tę chwilę czekają zarówno najmłodsi, jak i starsi. Warto zadbać o to, by tego dnia wszyscy byli radośni i szczęśliwi. Spersonalizowane prezenty od CEWE na pewno wywołają uśmiech i wzruszenie. W końcu właśnie tego dnia chcemy pokazać bliskim, że cieszymy się, że są obecni w naszym życiu.

Babcia jest autorką większości pysznych dań, a także tego kultowego już w waszej rodzinie sernika. Wiele radości daje jej to, że możecie się spotkać – wszyscy razem: dzieci, wnuki, prawnuki. To magiczny moment w Waszej rodzinie. Warto podarować jej prezent od serca. Może podarujesz jej Fotokalendarz z Waszymi zdjęciami? Każdy miesiąc to inna fotografia, która przywołuje piękne wspomnienia i dzięki temu Babcia zawsze będzie mieć Was blisko. Pomyśl, jak miło będzie jej spoglądać na ten kalendarz w czasie porannej herbaty.

kalendarz z drewnianą listwą

Dziadek uwielbia robić zdjęcia. Jego prawdziwym hobby jest utrwalenie krajobrazów. To właśnie on w dzieciństwie zabierał Cię na spacery i razem obserwowaliście naturę. Dzięki niemu znasz również wiele ciekawostek na temat fotografii. Świetnym pomysłem byłby podarowanie Dziadkowi Fotokalendarza od CEWE z jego zdjęciami. Na pewno będzie cieszył się z tego wyjątkowego prezentu. Wyobraź sobie jego minę, gdy będzie oglądał swoje zdjęcia na kalendarzu. Może zainspirujesz go do tego, by opowiedział Wam więcej o tych wyjątkowych miejscach uchwyconych na zdjęciach w wigilijny wieczór?

CEWE Fotokalendarze z podróży (3)

Prezent od serca dla Mamy

Mama zawsze ma tyle na głowie, ale zawsze znajdzie dla Ciebie czas i jesteś dla niej najważniejsza.  Święta to dobry moment, by podarować jej prezent od serca. Spersonalizowany upominek, dzięki któremu zawsze będzie się uśmiechać, a każde wyzwanie od razu stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze w realizacji. Może zaprojektujesz Mamie wyjątkowy Fotokalendarz biurkowy z Waszymi zdjęciami?

fotokalendarze (2)

Mama lubi planować, więc na pewno ucieszy się z kalendarza na biurko, dzięki któremu będzie mogła łatwiej umówić się na spotkanie lub określić datę wyjazdu na weekendową wycieczkę za miasto. Dobra organizacja to podstawa sukcesu! Pomyśl, jak miło będzie jej, gdy w czasie pracy spojrzy na Twoje zdjęcie. Pamiętaj, że projektowanie to świetna zabawa, a dzięki naszemu bezpłatnemu programowi masz dostęp do wielu szablonów, dzięki którym w kilku kliknięciach będziesz mógł się stworzyć spersonalizowany prezent najwyższej jakości.

Spersonalizowany upominek w najwyższej jakości premium dla Siostry

Twoja Siostra jest energiczna i uwielbia być ciągle w ruchu. Często podróżuje i wyjeżdża za miasto, uwielbia też wypady pod namiot i biwaki. Od dziecka kochała przygody i tak jej zostało do teraz. Teraz rozwija kilka swoich pasji: uczy się rysować, zaczęła lekcje hiszpańskiego i sesje jogi. Zawsze powtarza, że nie odnalazłaby się bez swojego notesu, w którym zapisuje wszystkie swoje aktywności.

Na Święta możesz podarować jej wyjątkowy prezent, dzięki któremu będzie mogła planować swoje przygody na kolejny rok. To też świetne miejsce, aby zapisać pomysły, urodziny znajomych i rodziny, a także ulubione sentencje, czy śmieszne powiedzonka. Terminarz od CEWE z Twoim zdjęciem będzie pięknym upominkiem, z którego na pewno się ucieszy, a także skorzysta w przyszłości. Znając ją na pewno ma już mnóstwo planów na kolejnych dwanaście miesięcy.

terminarz ze zdjęciem

Fotokalendarze od CEWE są wykonywane z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Wszystkie produkty są tworzone na najwyższej jakości materiałach. Jakość ta jest doceniana poprzez wiele międzynarodowych rekomendacji i zwycięstw w testach jakości. CEWE ma już na swoim koncie ponad 120 takich sukcesów m.in. przez TIPA World Awards, czyli najbardziej prestiżową nagrodę, przyznawaną od niemal 30 lat,  dla produktów fotograficznych na świecie.

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością. Najważniejsze jednak dla nas jest  to, abyś Ty był zadowolony i razem znajdziemy rozwiązanie, które pozwoli Ci w pełni cieszyć się Twoją bezcenną pamiątką. Jeśli raz nam zaufasz, przekonasz się, że nasze obietnice się spełniają.

Baw się dobrze projektując spersonalizowane prezenty dla Twoich bliskich!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *