CEWE FOTOJOKER na XVII Memoriale Huberta Wagnera - Blog FOTOJOKER.pl

CEWE FOTOJOKER na XVII Memoriale Huberta Wagnera

CEWE Fotojoker wspiera polską siatkówkę. CEWE sponsorem Memoriału Wagnera 2019.

Już po raz drugi byliśmy z Wami w Krakowie i wspólnie kibicowaliśmy naszym siatkarzom podczas Memoriału Huberta Wagnera. W tym roku, podobnie jak w zeszłym, zapewniliśmy Wam masę atrakcji a całość utrwaliliśmy na zdjęciach. Zajrzyjcie do tego wpisu i sprawdźcie jak wspólnie z Wami przeżywaliśmy te sportowe emocje!

Memoriał Huberta Wagnera to impreza dobrze znana w świecie piłki siatkowej. O jej prestiżu może świadczyć fakt, że organizatorzy w ekspresowym tempie sprzedali wszystkie bilety a rozgrywki na Tauron Arenie śledziło 45 tysięcy kibiców z całego świata. Poza wielkim widowiskiem, Memoriał był też ważnym sprawdzianem dla naszej reprezentacji przed głównymi imprezami sezonu. Rywalami biało-czerwonych były drużyny z Brazylii, Serbii oraz Finlandii.

fot. Karol Bartnik

W tym roku razem z naszym partnerem, firmą Canon zadbaliśmy o odpowiednią sportową oprawę i dodatkowe atrakcje podczas wydarzenia. Kibice obecni na Tauron Arenie chętnie podchodzili do naszego stoiska by zapoznać się z fotoproduktami firmy CEWE. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się CEWE FOTOKSIĄŻKA zawierająca zdjęcia z poprzedniej edycji Memoriału. Dodatkowo każdy, kto nas odwiedził mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i od ręki je wydrukować. Na kibiców czekały też tabliczki i gadżety, które można było wykorzystać podczas pozowania do fotografii.

A to nie wszystko. Dla fanów fotografii razem z Canon przygotowaliśmy dedykowane warsztaty. Podczas nich każdy z uczestników mógł sprawdzić się w roli fotografa sportowego. Pod okiem profesjonalnych fotografów –  Łukasza Skwiota  i Roberta Woźniaka uczestnicy mogli nauczyć się robić profesjonalne zdjęcie i poznać receptę na udany, dynamiczny kadr.

Ponadto w trakcie tej 3-dniowej imprezy kibice obecni w Krakowie mogli wziąć udział w różnych konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody, w tym vouchery na fotoprodukty marki CEWE.

fot. Karol Bartnik

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Dominika Niewińska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *