Agnieszka i Mariusz Majewscy - kroniki rodzinnego szczęścia w fotoksiżce

Agnieszka i Mariusz Majewscy – kroniki rodzinnego szczęścia [klienci z reklamy TV]

Agnieszka i Mariusz Majewscy

Wiele rodzinnych historii, zarówno codziennych, jak i odświętnych, zawiera się w kronikach rodzinnych Agnieszki i Mariusza Majewskich. Od wielu lat bardzo starannie archiwizują swoje wspomnienia. Każdy rok życia rodziny ma własną kronikę. Dzięki temu najpiękniejsze chwile są zawsze na wyciągniecie ręki. Agnieszka mówi, że to najlepszy sposób na utrwalenie pasji i wspomnień. Mariusz natomiast przywołuje w tym miejscu frazes o płonącym mieszkaniu. Przed ogniem będziemy ratować album ze zdjęciami, nie pliki zapisane na twardym dysku. Jeżeli nie utrwalimy naszych wspomnień na papierze, jedno zwarcie może ich nas pozbawić.

Pamiętnik – moje 9 miesięcy z brzuszkiem

To już drugi pamiętnik napisany przez Agnieszkę. Pierwszy przygotowała będąc w pierwszej ciąży ze starszym synem 2 lata wcześniej. Agnieszka jest prawdziwą profesjonalistką w projektowaniu CEWE FOTOKSIĄŻEK. Mnogie funkcje programu projektowego opanowała do perfekcji.   Projektuje fotoksiążki zarówno prywatnie, jak również tworzy albumy ślubne dla klientów firmy fotograficznej, którą prowadzą razem z Mariuszem. Domeną Mariusza jest fotografia ślubna, Agnieszka natomiast z fotografii Mariusza tworzy przepiękne historie w postaci CEWE FOTOKSIĄŻEK. W projektowanie wkłada wiele serca, wszystkie książki projektuje jak najlepiej potrafi. O wszystkich, które wyszły spod jej „ręki” można powiedzieć, że są perfekcyjne. „Fotoksiążka musi być elegancka, zaskakująca i niepowtarzalna.” – mówi Agnieszka.

„CEWE FOTOKSIĄŻKA jest najlepszym sposobem na utrwalenie naszego życia, naszych pasji i wspomnień. Towarzyszy nam zarówno w życiu rodzinnym jak i w pracy.” – mówi Agnieszka.

Dom pełen uczucia

Mieszkanie Agnieszki i Mariusza to ciepłe, pełne wspomnień i uczuć rodzinne gniazdko. Gdzie nie spojrzeć, naszym oczom jawią się wspólne zdjęcia czy sympatyczne napisy. To dom, w którym widać i czuć rodzinne ciepło, które w nim zamieszkuje. Głównymi dekoracjami mieszkania są fotografie gęsto wiszące na ścianach.

“Fotografie uświadamiają mi jak szybko nasze dzieci rosną, jak się zmieniają, jak bardzo trzeba pielęgnować każdy dzień spędzony z nimi.” – Agnieszka Majewska

„Nasze życie to opowieść składająca się z krótkich historii. Uwieczniając te szczególne momenty przywołujemy wspomnienia i uczucia im towarzyszące.” – Mariusz Majewski

Plan zdjęciowy

Agnieszka i Mariusz na co dzień pracują z drugiej strony kamery, dlatego doskonale wiedzieli, czego od nich wymagamy. Na planie filmowym czuli się wyjątkowo swobodnie. Ze względu na obecność dzieci, towarzyszył nam śmiech i zabawa.

A&M_09

Agnieszka Majewska

Wiecznie uśmiechnięta, wszechstronnie uzdolniona osoba. Artystyczna dusza, której nie zamyka się buzia. Mówi, że to ją uspokaja, pewnie dlatego nigdy nie dopada jej stres. Od dzieciństwa jej pasją jest muzyka. Rodzina do dzisiaj pamięta domowe występy małej Agnieszki na spektakularnej scenie, na które samodzielnie przygotowywała bilety. Kilka lat temu wystąpiła w programie „Bitwa na głosy”. Aktualnie jej piękny głos można usłyszeć podczas kameralnych, akustycznych koncertów we wrocławskich pubach. Powoli jednak odchodzi od śpiewania, ponieważ coraz większą frajdę sprawia jej fotografia.

Mariusz Majewski

Mariusz Majewski

Od zawsze chciał tworzyć – napisać powieść, opowiadać historie, w jakiś sposób wyrażać siebie. Próbował nawet dzielić się ze światem za pomocą ołówka i farb, ale to fotografia okazała się jego drogą do szczęścia i spełnienia zawodowego. Uwielbia życie i ludzi, dzięki fotografii może wydobywać to, co w nich najlepsze. Dlatego właśnie najbardziej upodobał sobie fotografię ślubną i portretową. Mówi, że to właśnie dzięki fotografii został mężem pięknej żony i ojcem dwóch cudownych synów.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *