A czy Wy już wybraliście aparat na wakacje? - Blog FOTOJOKER.pl

A czy Wy już wybraliście aparat na wakacje?

Fotojoker

Bezpłatne testy sprzętu i warsztaty fotograficzne w 7 miastach – czyli, “Wybierz aparat na wakacje”. Byliście? Powyższy event Fotojokera i Olympusa odbywał się w salonach Fotojokera (Galeria Bałtycka w Gdańsku, Arkadia w Warszawie, Galeria Łódzka w Łodzi, Posnania w Poznaniu, Magnolia Park we Wrocławiu, M1 w Czeladzi i Galeria Krakowska w Krakowie). Co ważne, sporo z Was przybyło na te wydarzenia między 26 czerwca, a 5 lipca. Szerzej o warsztatach “Wybierz aparat na wakacje” pisaliśmy w innym naszym wpisie, a teraz chcielibyśmy pokazać Wam jak wyglądało te wydarzenie.

Przyjemne z pożytecznym

Takie warsztaty to w Fotojoker nie nowość, ale za każdym razem dzieje się coś nowego i ciekawego – dzięki przybyłym uczestnikom. Można nie tylko podszkolić swoje umiejętności w praktyce i zadać pytania profesjonaliście, lecz także i przetestować bezpłatnie markowy sprzęt – takie cele miały właśnie warsztaty pt. “Wybierz aparat na wakacje”. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Wam wybrać. Więcej o tym warsztacie przeczytacie TUTAJ.

Jak wiemy, warsztat dzielił się na 2 części – studyjną (wizyta w salonie Fotojoker) i plenerową (fotograficzny spacer z modelką). Poniżej galeria warsztatowa eventu z Krakowa. Autorem zdjęć jest pracownik Fotojoker – Mariusz Stryczek.

To na pewno nieostatni warsztat Fotojokera. Bądź z nami na kolejnych!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *