25 000 drzew na 25-lecie CEWE FOTOJOKER - Blog FOTOJOKER.pl

25 000 drzew na 25-lecie CEWE FOTOJOKER

25 000 drzew - Certyfikat - 25 lecie CEWE FOTOJOKER

W tym roku obchodzimy 25-lecie działalności w Polsce. To czas, który spędziliśmy na zdobywaniu doświadczeń, doskonaleniu swoich umiejętności oraz towarzyszeniu naszym Klientom w publikowaniu ich wyjątkowych chwil w CEWE FOTOKSIĄŻKACH, na CEWE FOTOOBRAZACH i ODBITKACH CYFROWYCH.

W tym roku świętujemy nasz jubileusz. Ostatnie ćwierć wieku było pełne sukcesów i zmian. Stworzyliśmy program do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻEK, w 2005 roku wystartowaliśmy ze stroną internetową i sklepem online, a w 2010 stworzyliśmy pierwszą aplikację CEWE do smartfonów z systemem iOS i Android.  Natomiast w 2019 roku świętowaliśmy wyprodukowanie 60-milionowego egzemplarza CEWE FOTOKSIĄŻKI, która jest naszym flagowym produktem i numerem 1 w swojej kategorii w Europie. Z okazji naszych urodzin postanowiliśmy zrobić prezent nam wszystkim i zasadziliśmy 25 000 drzew.

25 000 drzew to nasza lokalna inicjatywa

baner 25 000 drzew

Jesteśmy firmą, która kieruje się zasadą zrównoważonego rozwoju, a odpowiedzialność wobec drugiego człowieka jest dla nas bardzo ważna. Od lat wspieramy fundację AKOGO? oraz Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Działamy również na rzecz ochrony planety. Od wielu lat nasze CEWE FOTOPRODUKTY są produkowane w sposób neutralny dla klimatu. Natura jest dla nas bardzo istotna, dlatego z okazji 25-lecia działalności zorganizowaliśmy akcję sadzenia drzew w Nadleśnictwie Szczecinek. To piękne miejsce w Polsce pełne zieleni. Teren otaczają malownicze jeziora. Charakteryzuje się również przyjemnym spokojem oraz ciszą. Możesz posłuchać tam śpiewu ptaków, szumu wiatru oraz poczuć przyjemny niepowtarzalny zapach natury. To taki prezent, z którego każdy z nas będzie mógł skorzystać.

 

Od wielu lat angażujemy się w ochronę naszej planety m.in. sadząc drzewa w Kenii. Jednak akcja sadzenia 25 000 drzew w Nadleśnictwie Szczecinek jest naszą pierwszą lokalną inicjatywą na tak dużą skalę. Jest to jednak dopiero początek naszej działalności na rzecz klimatu w Polsce. Ta akcja nie jest jednorazowa i jest dopiero pierwszym krokiem. Od teraz co roku chcemy sadzić kolejne drzewa. Jedno za każdą wyprodukowaną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Kupując CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, stajesz się patronem drzewa

Certyfikat - 25 lecie CEWE FOTOJOKER

Akcja zasadzenia 25 000 drzew z okazji naszego jubileuszu angażuje również naszych Klientów. Kupując nasz flagowy produkt CEWE FOTOKSIĄŻKĘ (numer jeden w swojej kategorii w Europie), stają się patronami drzew. Do zakupionych CEWE FOTOKSIĄŻEK dołączamy specjalny Certyfikat z numerem drzewa, potwierdzający fakt dołączenia do naszej jubileuszowej akcji.

baner - dbanie o klimat

Z dumą dbamy o klimat!

 

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *