10 pytań do fotografa przed sesją narzeczeńską - Blog FOTOJOKER.pl

10 pytań do fotografa przed sesją narzeczeńską

10 pytań do fotografa przed sesją narzeczeńską

Narzeczeństwo to piękny czas dla związku. Dojrzałe uczucie i deklaracja, że to właśnie z tą osobą chcesz spędzić życie, jest niesamowitym doświadczeniem. Warto uwiecznić ten błysk w oku na samą myśl o nadchodzącym ślubie i uczucie, jakim się darzycie. Sesja narzeczeńska będzie świetną zabawą, dzięki której zyskacie pamiątkę na całe życie. Przygotowując się do niej, warto mieć cały pakiet informacji. Sprawdź 10 pytań do fotografa, które warto zadać.

Oświadczyny i wielka radość: TAK! Spędzicie razem całe życie, to właśnie Ciebie kocham najbardziej na świecie i zawsze chcę czuć się bezpiecznie w Twoich ramionach. Zaręczyny to piękny moment, kiedy Wasze uczucia są na tyle silne, że chcecie podjąć decyzję o tym, że spędzicie ze sobą całe życie, które będzie pełne miłości, śmiechu i wyzwań, z którymi na pewno sobie poradzicie. W końcu jesteście razem i zawsze się wspieracie. Po zaręczynach szczęśliwi i pewni swoich uczuć i szczęśliwi. Warto te piękne chwile uwiecznić na zdjęciach i zdecydować się na sesję narzeczeńską.

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to świetna okazja, aby uwiecznić wyjątkowe uczucie, jakie jest między Wami, a także to, jakie macie charaktery oraz jak świetnie potraficie się ze sobą bawić. Zaręczyny to niesamowity moment, który warto uczcić w wyjątkowy sposób i uchwycić w obiektywie aparatu szczere uśmiechy i spojrzenia pełne miłości i ekscytacji. Przygotowania do sesji narzeczeńskiej warto rozpocząć od poszukiwania fotografa i ustalenia tego, w jakim stylu ma być utrzymana sesja. Jeśli uwielbiacie postacie z bajek, to postawcie na sesję z przebraniami, a jeśli kochacie naturę i eteryczny styl boho, to poszukajcie specjalisty od tego typu zdjęć. Bez względu na to, na jaki charakter sesji się zdecydujecie, warto zadać fotografowi kilka kluczowych pytań, zanim podejmiecie z nim współpracę.

10 pytań do fotografa przed sesją narzeczeńską

10 pytań do fotografa przed sesją narzeczeńską

Aby w pełni cieszyć się sesją narzeczeńską i jej efektami przed podjęciem współpracy z fotografem zadaj mu kilka pytań, aby wszystko było jasne.

  1. W jakiej formie otrzymacie zdjęcia, czy fotograf zamierza przed oddaniem Wam fotografii obrobić je w profesjonalnym programie graficznym i skorygować ewentualne niedociągnięcia?
  2. Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia z sesji?
  3. Kto będzie wykonywał zdjęcia? Osoba, z którą się kontaktujecie, czy ktoś inny?
  4. Co powinniście zabrać ze sobą na sesję? Jak wygląda kwestia gadżetów np. wianka na głowę lub tabliczek z napisami – kto zajmuje się organizacją tych przedmiotów?
  5. Czy zdjęcia będą gdzieś publikowane np. na social mediach fotografa?
  6. Jak będzie wyglądał dzień sesji, o której godzinie zaczynacie, czy jedziecie razem np. w umówione miejsce, czy powinniście zabrać ze sobą coś do przegryzienia, jaki jest przewidywany czas trwania sesji?
  7. Czy podpisujecie umowę?
  8. Jaka jest cena i czy wliczone są w to koszty dojazdu na umówione miejsce sesji?
  9. Jeśli wybrany przez Was fotograf specjalizuje się w wielu stylach fotografii, zapytajcie, czy możecie zdecydować się na jeden konkretny?
  10. Czy fotograf przedstawi kilka propozycji miejsc sesji, czy ostateczna decyzja należy do Was?

Jak wykorzystać zdjęcia z sesji?

CEWE FOTOKSIĄŻKA - sesja narzeczeńska

Zdjęcia z sesji to świetny sposób na uwiecznienie emocji i uczczenie tego wyjątkowego wydarzenia, jakim są zaręczyny. Gdy już otrzymasz zdjęcia od fotografa, będziesz mógł się nimi chwalić i pokazywać znajomym i rodzinie. Warto zadbać o to, aby utrwalić wspomnienia z sesji i piękne kadry w zachwycającej formie. Stwórz własną bardzo emocjonalną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z tych fotografii. Możesz dodać do niej Wasze ulubione cytaty, powiedzonka, fragmenty ulubionych piosenek. Świetnym pomysłem jest również stworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI dla Rodziców i podarowanie im jej.  To wyjątkowy sposób powiedzenia im, że zdecydowaliście się być ze sobą na dobre i złe.

CEWE Fotoobraz- sesja narzeczeńska

Jeśli mieszkacie razem, to warto tchnąć w Wasz dom jeszcze więcej emocji związanych z Wami. Stwórzcie własny CEWE Fotoobraz i powieście go w salonie. Zawsze, kiedy będziecie w nim odpoczywać, miłe wspomnienia z sesji i uczucie ekscytacji związane z zaręczynami będzie do Was wracać.

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *