Weronika z Fotojoker i wiosenne inspiracje fotograficzne blog FOTOJOKER

Weronika z Fotojoker i wiosenne inspiracje fotograficzne

Weronika z Fotojoker

Pamiętacie nasz cykl filmów: Weronika z Fotojoker? Mamy dla Was kolejny odcinek. Tym razem Weronika opowiada o zdjęciach Retro oraz CEWE FOTOKSIĄŻCE Pure. Czym są te propozycje i dlaczego warto się nimi zainspirować na wiosnę? Dowiesz się z naszego filmu i artykułu.

Więcej filmów z cyklu Weronika z Fotojoker znajdziesz na naszym kanale YouTube. Kliknij TUTAJ, aby tam przejść. Natomiast o CEWE FOTOKSIĄŻCE Pure przeczytasz TUTAJ.

W filmie Weronika opowiada też o tzw. Zdjęciach Retro.

This slideshow requires JavaScript.

Dlaczego zdjęcia wydrukowane są lepsze od tym wirtualnych?

CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure i zdjęcia Retro to pewien kompromis pomiędzy kwadratowym/Instagramowym stylem zdjęć, a tym uczuciem, jakie daje trzymanie fotografii w dłoni. To moda, ale i retro. Nowoczesność, ale i tradycja. Prezent na każdą okazję i zupełnie bez okazji. Dlaczego zdjęcia drukowane są lepsze niż te online? Przecież prezent dajemy w formie namacalnej, a trochę dziwne byłoby sprezentować komuś… pendrive zawierający fotografie. Zdjęciami wydrukowanymi udekorujesz lodówkę, pokój itd. Uwalniasz swoje wspomnienia i przekazujesz je w inny sposób niż gwarantuje to zdjęcie w formie cyfrowej. Poza tym wydrukowane zdjęcie nie potrzebuje żadnego urządzenia, aby odtworzyć wspomnienia zawarte w kadrze.

Na wiosnę włączamy kreatywność

Natomiast dzięki internetowi i nowoczesnym rozwiązaniom mobilnym, jesteś w stanie bezproblemowo stworzyć coś ciekawego ze swoich zdjęć – na smartfonie, na tablecie, na komputerze. Wiosenne inspiracje fotograficzne, które zaprezentowała nam Weronika, powinny pomóc w rozkwicie Twoich pomysłów na sprawienie przyjemności bliskim. Przecież jeden obraz często mówi więcej niż 1000 słów…

 

Weronika specjalizWeronika z Fotojokeruje się w fotografii portretowej i modowej. Chcesz zobaczyć jak fotografuje? Zajrzyj na jej profil na Instagramie, który znajdziesz TUTAJ

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

3 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *