Przegląd - aparaty do 2000 złotych - Blog FOTOJOKER.pl

Przegląd – aparaty do 2000 złotych

aparaty do 2000 złotych

Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z fotografią lub potrzebujesz dodatkowego aparatu, to postaw na aparat do 2000 złotych. Przy takim budżecie jesteś w stanie znaleźć sprzęt, który zapewni Ci znakomitą jakość zdjęć i przyjemną obsługę. Zajrzyj więc do naszego poradnika, w którym opisaliśmy aparaty do 2000 złotych. W naszym przeglądzie są wysokiej jakości sprzęt.  Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

 

 

Wodoszczelny aparat kompaktowy – Olympus TG-6

Wśród aparatów do 2000 złotych warto wyróżnić także inną grupę aparatów kompaktowych. Mowa o survivalowych aparatach. Taki sprzęt cechuje się niezwykle wytrzymałą obudową, która jest w stanie przetrwać niemal wszystko. Dzięki temu można bez przeszkód używać go podczas uprawiania sportów wodnych, nurkowania czy przebywania w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach (np. na pustyni). Wśród takich modeli warty uwagi jest np. Olympus TG-6.

olympus

Jeśli potrzebujesz aparatu, z którym nic nie zmusi Cię do zrezygnowania z fotografowania i filmowania, to Olympus TG-6 stanowi świetną propozycję. Ten wodoszczelny aparat kompaktowy pozwala na nurkowanie nawet na głębokość do 15 metrów, jest odporny na upadek z wysokości 2,1 m, wytrzyma w wysoko zapylonym środowisku, a także może być użytkowany przy ekstremalnych temperaturach (odporność na mróz do -10°C). Co więcej jest także odporny na zgniatanie, tak więc naprawdę – możesz wystawić Olympusa TG-6 na każdą próbę. Jeżeli więc uwielbiasz ekstremalne fotografowanie i szukasz aparat do 2000 złotych, to model ten z pewnością Ci się spodoba.

Aparaty do 2000 złotych – niezawodna jakość

sony dsc

Zaawansowany aparat kompaktowy to świetne narzędzie dla osób, które chcą rozwijać swoją pasję fotograficzną i zdobywać nowe umiejętności. Polecamy aparat Sony DSX-RX100 M3 w zestawie z futerałem i gripem idealnie sprawdzi się w czasie fotografowania rozległych panoram i szczegółowych zbliżeń. Posiadając taki sprzęt zdjęcia w terenie to sama przyjemność. Sprawdzi się jednak nie tylko w otwartej przestrzeni, dzięki różnym trybom pracy systemu AF możesz uchwycić każdą ważną chwilę, wyjątkowy uśmiech i zdarzenie w ruchu. Ten sprzęt zapewnia również wysoką jakość, dzięki jasnemu, szerokątnemu obiektywowi oraz jednocalowej matrycy. Uchylny ekran ułatwia fotografowanie z różnych perspektyw. Bardzo ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tym aparacie jest wizjer elektroniczny, który umożliwia on bowiem stabilne trzymanie aparatu przy oku i szybkie, dokładne komponowanie ujęcia. Aparat lekko przekracza kwotę 2000 złotych, jednak za 2029 zł zyskujesz wysokiej jakości aparat oraz futerał i grip.

Superzoom do 2000 złotych

Wśród aparatów do 2000 złotych warto by także wymienić tzw. superzoomy. Aparaty tego typu posiadają obiektywy o bardzo szerokich zakresach ogniskowych. W przypadku Sony Cyber-Shot DSC-HX90 jest to aż 30-krotny zoom optyczny. Oznacza to, że ten aparat kompaktowy zapewnia nieprawdopdodne przybliżenie, które pozwala na skuteczne fotografowanie nawet bardzo odległych scen. I to wszystko bez ruszania się z miejsca. Obiektyw ZEISS® Vario-Sonnar® T zapewnia optykę o wysokiej precyzji, pozwalając rejestrować wyraźne, ostre obrazy w pełnej jakości przy ogniskowych w zakresie 24-720 mm.

sony

Bardzo duże zbliżenia to jedno, ale superzoomy oferują także szerokie kąty widzenia. To oznacza, że jednym aparatem możesz fotografować zarówno rozległe pejzaże, jak i fotografię przyrodniczą. Jeżeli więc rozpoczynasz przygodę z fotografią, to Sony Cyber-Shot DSC-HX90 pozwoli zasmakować każdego gatunku fotografii.

Baw się fotografią i odkrywaj nowe możliwości.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *