Prezenty, które obudzą magię Świąt Bożego Narodzenia - Blog FOTOJOKER.pl

Prezenty, które obudzą magię Świąt Bożego Narodzenia

prezenty na święta

Czas Świąt Bożego Narodzenia to najpiękniejszy i zarazem najpracowitszy dla wielu okres w roku. Przedświąteczna gorączka ogarnia wszystkich, a wyszukiwanie i wybór prezentów dostarcza mnóstwa emocji. Każdy z nas pragnie obdarować najbliższe osoby idealnie trafionym prezentem. Przecież nie tylko najmłodsi z dreszczykiem emocji otwierają opakowane w szeleszczący papier pudla i torebki. Moment rozpakowywania wywołuje również miły niepokój, oczekiwanie u dającego prezent. To też ciekawość otwierającego.

Propozycje fotoprezentów

Proponowane na stronach CEWE FOTOJOKER fotoprezenty mogą stanowić inspirację do samodzielnego tworzenia podarunków z wykorzystaniem własnych najpiękniejszych i najciekawszych zdjęć. Taką pamiątkę wykonasz łatwo i bez wychodzenia z domu. A co konkretnie możesz zrobić?

Do pomysłowych prezentów można zaliczyć fotoksiążki i fotoalbumy – najczęściej pod Święta robimy te o tematyce rodzinnej. Mogą być to zdjęcia z wakacyjnych rodzinnych podróży lub tylko z daną, ukochaną osobą. Jeśli chcecie razem powspominać wyjątkowe chwile przy fotoksiążce to zróbcie to przy wigilijnym stole.

Co jeśli nie fotoksiążka?

Uniwersalnym pomysłem na prezent jest też fotokubek ze zdjęciem – również dowolnym. Kubek ze zdjęciem na kawę latte, kubek ze znikającym zdjęciem, z wnętrzem zmieniającym barwę, kubek kufel… taki prezent nada się więc dla każdego gościa wigilijnego bez względu na wiek. Po prostu dobierz odpowiednie zdjęcie.

Nowoczesnym i również spersonalizowanym prezentem jest etui na smartfon. Wybór modeli jest naprawdę bardzo duży, więc dobierzesz coś odpowiedniego. Od kolorowych wzorzystych dla młodszego pokolenia po eleganckie z drewna albo ze skóry z różnymi schowkami. Oczywiście wybór zdjęcia jest zależny od Ciebie.

Prezentem, który również polecamy jest fotokalendarz z ciekawymi fotografiami, oczywiście Twoimi. Tak jak w przypadku fotoksiążki, tak i tutaj tworzysz z własnych, dowolnych zdjęć. Tematyka nie musi być związana ze Świętami, ale najlepiej trzymać się jednego motywu przewodniego. Może warto spojrzeć wstecz i na każdy miesiąc przygotować jedno, ulubione zdjęcie? Oczywiście różnorodność szablonów zezwala na kreatywność. Zarówno fotokalendarz, jak i wiele innych pomysłów zrealizujesz również w aplikacji mobilnej.

 

A dekoracja na prezent?

  • Kolaż magnetyczny to dekoracja ścienna w postaci 9 zdjęć magnetycznych.
  • Duży szklany zegar to wyjątkowy urok przemijającego czasu. Tarcza z Twoim dowolnym zdjęciem.
  • Zdjęcia mini na kreatywnym pasku fotograficznym.
  • Szyld na drzwi to coś jak szklana wizytówka ze zdjęciem i adresem lub numerem domu/mieszkania. Robisz dobre wrażenie już na wejściu.
  • Kula szklana z wirującymi płatkami lub różyczkami to romantyczna dekoracja w nieco staroświeckim stylu.
  • Podkładka śniadaniowa z dowolnym motywem fotograficznym np. zdjęcie dziecka to sposób na poprawę apetytu? Możliwe, przecież dzieci lubią takie gadżety. Spraw więc radość malcowi umieszczając na podkładce jego uśmiechniętą buzię.

Wybór prezentu, który znajdzie się pod świąteczną choinką nie jest najprostszą czynnością. Emocje, podekscytowanie i ta magia Świąt to coś na co czeka się cały rok. Warto się więc postarać w kwestii prezentów.

A świąteczne życzenia?

Jakże miłym prezentem mogą być Fotokartki z życzeniami. Takie dodatki do prezentów lub ciekawe pozdrowienia na odległość, będą jeszcze kolejną szczyptą magii do tego całego świątecznego misz maszu jaki mamy obecnie w głowie. Jednak będzie to coś naprawdę pozytywnego i wcale nietrudnego do zrobienia. Jak w piosence: Wszyscy wszystkim ślą życzenia…

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *